Elegünk van Parászkából!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Elegünk van Parászkából! petíció automatikusan generált fórumtémája

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-13 21:22



Vendég

#477

2016-02-13 21:35

A magyar nemzettudat szőrnyüséges állapota sodorta a Történelmi Magyarországot a trianoni tragédiába.
Száz év elteltével még mindég vannak követői az akkori nemzetzüllesztő és nemzetgyalázó gyászlovagoknak, szabadkőműves testvéreknek. Ez a némber, akinek a nevét leírni sem lenne szabad, elkötelezett utóda az emlitetteknek.
Sajnos nem egyedül. Jvasolom nevesítésüket. Csak igy tudjuk megakadályozni a további nemzetkatasztrófáinkat.

Vendég

#478 Re: Re: Re:

2016-02-13 21:35

#459: Kozma-Joó Viola - Re: Re:  

 Nem lehetne kevesebbet használni az "alá nyúlás" kifejezést? Ehhez én túl vizuális alkat vagyok, sajnos nem bírom nem elképzelni, amint Parászka Boróka önök alá nyúl (ik?). És nehéz így nem betegre röhögnöm magam a hozzászólásaikon. És csak azt ne mondják, hogy ezzel most én is alá nyúltam önöknek, mert belehalok! :-))))

Kozma Szilárd

#479 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-13 21:37

#467: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Minden álnéven manipuláló kisravasz te vegy...

Előbb Imrébe botlottál és őt próbáltad felültetni a liberálisok vesszőparipájájára: a statisztikai adatok egyetlen igazságára, ameit csak azok hisznek el Csurcsill szerint, akik hamisítják azokat. Csurcsill óta tehát ezzel szállnak hadba a nyugati balosok. Csahogy ez esetben nagyot buktál, mert Imrében való tudósba botlottál. 

De nem baj... Egyet aludtál rá, és még csavarintosabb spekulációval álltál elé, ugyancsak statisztikákra hivatkozva. De ide már bekavartad a libcsik másik vesszőparipáját is, a piacgazdaságot, na meg a bulváros sztárcsinálási elméletet. Itt meg én kontráztam be neked. Tudván, hogy költő - író vagyok, az érzelmek megható húrjait is megpengetve kisérelted meg a csőbe-húzást, de kihagytad  a számításból, hogy húsz éve gyakorló aztrológus is vagyok. Vagyis azt, hogy ammellett, hogy nem most másztam le a falvédőről (Illett volna legalább ezt az önámítást elfojtani), karón varjút (Pl. a perverzió poklának a hálójába ragadt egyetemi tanárokat, meg jogászokat.) is láttam már eleget.

Magyarúl ez azt jelenti, hogy olyan rafináltan hiper-művelt árnyék-énnel rendelkező ételmiségieket is megszabadítok időnként a zseniális öncsalástól, mint amilyen te is vagy éppenséggel. ( Bevallom: Cs. Gyimesi Évát nem tudtam megszabadítani, de ő már rég az alkohol rabja volt jóval azelőtt, hogy végre eldöntötte, hogy személyesen is kéri a segítségemet. Azelőtt a lánya próbálta ugyanerre rávenni, de akkor még sikeres tanárnő és politikus volt. Hát elhárította...). Nehogy úgy járj mint ő!

Most meg, a petíció-program sablonos vendég-lelőlésén felbuzdulva, le süllyedtél infantilis szintre, és ezt a hülye gyerekesdit játszod, hogy te vagy a mitológiai Gorgó fej, akit éppen Vendégnak nevez a prigram, de Parászka Borókának nevezi magát. Tudod mit Boróka? Te csak ne küldj minket a gyermekeinkhez többé, met azok nagyok és önállóak már. A tidek viszont még rszorulnak az anyai gondoskodásra, a gesztusok és testi érintések szintjén is gyakorolt közvetlen szeretet-nyilvánításra  Bújj hozzuk hát édesanyásan és ne játszd el azt itt, hogy te vagy Dedaluszt és nem tévedhetsz el az általad alkotott labirintusban.   

Kozma Szilárd

#480 Re: Re: Re: Re:

2016-02-13 21:41

#478: - Re: Re: Re:  

 Kit érdekel?

Hogy a klasszikussal (Josep Hellerrel) szóljak: "Ki nem szarik erre? (Vő. A 22-es csapdája. második oldal.) 

Máskülönben, ezzel te most, éppen "magadnak nyultál alá" kis szellemes.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-13 21:44



Vendég

#482 Re: Re:

2016-02-13 21:49

#455: Kozma Szilárd - Re:  

 A patíció sorsáért mind nagyon izgulunk.


Vendég

#483 Re: Re: Re:

2016-02-13 21:52

#482: - Re: Re:  

 Én azóta is Csurcsillt keresem a gugliban... 

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-13 21:54


Kozma Szilárd

#485 Re: Re: Re: Re:

2016-02-13 21:55

#483: - Re: Re: Re:  

 Csak keressed. De inkább feküdj le, és majd holnap megkéred a gyermekeket.


Vendég

#486 Re: Re: Re: Re:

2016-02-13 21:57

#483: - Re: Re: Re:  

 És? Megvan? :-))


Vendég

#487 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-13 21:58

#486: - Re: Re: Re: Re:  

 Amúgy helyesen, magyarul: Csörcsill!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-13 21:59



Vendég

#489 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-13 22:00

#487: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tényleg, basszus, hátha majd így 


Vendég

#490 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-13 22:22


Vendég

#491 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-13 22:47

Gratula Pál

#492 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-14 07:03

#490: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Gratula!

De miért tartott ilyen sokáig?

Kozma Szilárd

#493

2016-02-14 07:58

Az is figyelemre méltó szerintem, hogy a "ennek a szorgosan terjeszkedő - jobb híján egyelőre nevezzük azzal a fedőnévvel őket, amely fedőnévvel jelölik általában: BALLIBERLIS (a petíció programja által automatikusan kiírt Vendég álnév mögött) "munkálkodás" ellenére is(!),

a Petíció rekord idő alatt, vagyis három és fél nap alatt, máris elérte a célját:

1500 - an írták alá azt, hogy szerintük Parászka Boróka persona non grata. Tehát, hogy az ő "munkássága" nem kívánatos  a romániai magyar közéletben, sem az írott sajtóban, sem az audiovizuális médiában!

Márpedig ezt a tényt, nem csak az újságíró kollégái kell tudomásul vegyék, akik állítólag a sajtó szólás-szabadságát féltik, illetve annak a megnyirbálási lehetőségét látják a petíció sikerében, hanem azok is akik Borókát eddig futtatták, hogy ne mondjam: eddig a negatív népszerűségig és hírnévig juttatták. (Ti., z RMDSZ vezérei, akik az állami médiában osztogatják a kinevezéseket. Ne feledjük, hogy a Krónika 2015, 06, 16-i oneline számában is megjelent cikkében, Rostás Szabolcs Ha jól tudom, mag a főszerkesztő tehát! - még arról számol be, hogy a Marosvásárhelyi állami rádiónál, amelyről előzetesen PB egy ledorongoló cikket írt a budapesti Mozgó Világ c. folyóiratában, úgy "rendezték" az addig-elé külső munkatárs PB és a rádió belső munkatársai közötti feloldhatatlan konfliktust, hogy Borókát teljes - Második és párhuzamos! - munkatársként alkalmazták "munkakönyvvel".

Egyszóval: lenyomták a vele, viselkedésével és munka stílusával, téma- és riportalany-választásával szembeni kifogásaikat nyíltan megfogalmazó és a rádió vezetősége felé felterjesztő belső munkaközösség torkán.) Az  ugyanis, hogy Parászka Borókát, ha nem is lehet azt mondani, hogy ezzel nem felfelé- de minden esetre, "be-buktatták" a Marosvásárhelyi rádióba, és ezzel "jogos" személyi munkaasztalt és munka-lehetőséget adtak a számára, annak ellenére, hogy már akkor is, még külsősként is, széleskörű közutálatnak örvendett, nem csak a marosvásárhelyi és a maros megyei magyar újságolvasók körében, de Erdély szerte is, a Marosvásárhelyi rádió hosszú évtizedek óta jól bejáratott hallgatói körében is körében, felettébb gyanús, és jogot ad a piszkos üzletre, az RMDSZ vidéki eljárásaira az utóbbi időkben egyre jellemzőbb, maffiás megoldásra való gyanakvásra.


Vendég

#494

2016-02-14 08:12

Azért mert nincs szükség nemzetárulóra!!!!

Vendég

#495

2016-02-14 08:54

Éppen az egyik Kozma hozzászólásnak köszönhetően írtam alá jó szívvel a peticiót! :)


Vendég

#496 Re: Nem haragszom Paraszkara...

2016-02-14 09:00

#444: tomaster - Nem haragszom Paraszkara... 

 Nem üldözésről és gyülölésről van szó, hanem közmédiában az ilyen hangokat, hangnemet megillető méretűre "szorításról", nem pedig mindennapi műsor fenntartásról.

Kozma Szilárd

#497 Re:

2016-02-14 10:24

#477: -  

 Egyetértek!


Vendég

#498

2016-02-14 10:32

Mivel nem értek egyet Parászka Boroka magyarellenes megnyilvánulásával

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-14 11:09


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-02-14 11:17