Petíció Magyarország EU-tagságának megszűnéséért


Vendég

#26

2015-11-18 18:13

Elöbb fizesse vissza az Unió amit a magyar néptől elvett.Adja vissza azokat az gyárakat amelyeket bezárattak,és a dolgozóit az utcára tették.Kárpotólják azok családjatagjait akik a sorstalanság miatt a halálba "menekültek".Állítsák vissza a mezőgazdaságunkat,legyen újból hangzatos név a RÁBA és az IKARUS,a GLOBUS,VIDEOTON,stb.


Vendég

#27

2015-11-18 18:27

Mert ebből az ejubaromságból ki kell lépni ! Egész európát tönkre teszik és ezt nem lehet tűrni !
MAGyari

#28 Re:

2015-11-18 18:48

#2: -  

 Tisztelt Kiss úr! Ez magánkezdeményezés, nincs mögötte semmi hátsó szándék. Önnek tövábbi jó EGÉSZséget kívánok! Akik el akarnak temetni minket, nem tudják, hogy a MAGyarok a MAG népe!


Vendég

#29

2015-11-18 18:49

Soha nem támogattam a tagságot, az elmúlt évek ebben csak megerősítettek.

Vendég

#30

2015-11-18 18:56

nem vitás

Vendég

#31 Re: Re: Re: Re:

2015-11-18 18:57

#16: - Re: Re: Re:  

 utána lehet nézni, több kimegy mint be, ezen felül már mindenünket elvittek/gyárak, üzemek, stb

MAGyari

#32 Re: MAGyari

2015-11-18 19:16

#4: -  

1.: Több ország be sem lépett, mégis jól müködik a gazdaságuk.

2.: A korábbi kormányok alatt volt csak igazán nagy a hanyatlás.

3.: Ha nem lennénk tagok, nem kellene sokmilliárd €-t befizetni, amit lehetne munkahelyteremtésre fordítani a hazatérő kintdolgozónak. (De nem tudom, miért kellene hazatérni mindenkinek, hiszen belépésünk előtt is sok magyar dolgozott Európában és más országokból is dolgoznak ma is Európában Afrikától Venezueláig. A magyar munkavállalókat szivesen foglalkoztatják, mert szorgalmasak és megbízhatóak.)

4.: A vámok és adók nem egyoldalúak, ezért kiegyenlítik egymást a kivitel- és behozatal terén. Ösztönzőleg is hatnának a magyar vállalkozásokra és vállalatokra. Elavult technológia van a nyugati országokban is, Magyarországon is vannak modern technológiák. Csak egy kis vállalkozószellem és pozitív hozzáallás kellene, nem sírni és várni a sültgalambot!


Vendég

#33

2015-11-18 19:19

Azért, mert rendkívül hátrányos számunkra az EU.

Vendég

#34

2015-11-18 19:38

Mert ez már nem gazdasági közösség, hanem migrációs szervezet. Nem ezért léptünk be!

Vendég

#35

2015-11-18 21:11

Mert be sem szabadott volna lépni.
Ahányszor a szekerünket nyugathoz kötöttük mindig mi jártunk pórul.
Remélem még nem késö ez a lépés.

Vendég

#36

2015-11-18 21:23

Sajnos a petíció minden szava igaz. Orbán szép szavú ígéretei nem őszinték, Azokat csak azért mondja, hogy a Jobbiktól elcsábítson szavazókat. Tettekre van szükség. A független szebb jövő megteremtése csak a bevándorlók, az EU. és a magyargyűlölők nélkül lehetséges !

Vendég

#37

2015-11-18 21:27

Mert mar tele van a hozipöm eztekkel az idiota EU- parlamenti kepviselökkel, akik reszegen es iskolai vegzettseg nelkül akarjak a agyalagyult ötleteikkel leplezni az EU Közösseg kiarusitasat, es szetvereset! Inkabb fulladjak bvele a sajat ürülekembe, mint ezeknek a bekepzelt szineszek ?araba. Ha hibaztam, hat en iszom meg a levet es tanulok belöle. De Brüsszelben istennek es tevedhetetlennek erzik magukat!

Vendég

#38

2015-11-18 21:35

Már az EU- ba belépést sem szavaztam meg. Pedig akkor még nem lehetett látni, hogy totális rabszolgaság lesz az eredménye a belépésnek. A nemzetállamok felszámolására, a gazdasági kifosztásra töre4kvő diktátor Eu. nekünk csak rosszat hoz. A migránsválság terén tanusított magatartása az EU. vezétreknek szánalmas, nép és nemzetellene magatartást tanusítanak.

Vendég

#39

2015-11-18 21:52

Mert nem szeretem ezt a homoliberális, istentelen uniót...

Vendég

#40

2015-11-18 22:10

Azért, mert véleményem szerint nem szabadott volna belépni az EU-ba. A tagság nem értünk van, hanem ellenünk. A mostani ez egyáltalán nem igazi Európai közösség. Aki a bentmaradás mellett agitál, az a lenyúlható Eus pénzekre pályázik. Én azt is megszavazom, hogy a NATO-bol is lépjünk ki sürgősen, mert nem Oroszország az ellenség, hanem az USA.

Vendég

#41

2015-11-18 22:11

EU pofátlan módon gyarmatként kezeli a tagállamokat! Európai árak, balkáni bérekkel. Rabszolgává tették a nemzetállamokat, a korábbi, és még ma is élősködő gyarmattartók! A mi kultúránk, nem mások kifosztása, és kihasználásáról szól! Ki kell lépnünk onnan, amíg a maradék csonka-országot is szét nem darabolják!
Teljes elszámolást, de még hitler által kért és kapott 3 milliárd birodalmi márkájáig, amit elfelejtettek visszafizetni!

Vendég

#42

2015-11-18 22:34

Azért kell kilépni, mert az EU, egy olyan szabadkőműves, globalista és nemzetellenes szervezet,ami a magyar emberek többségének az érdekeit, és jogait sérti!


Vendég

#43

2015-11-18 23:10

A belépéskor is nemmel szavaztam, a véleményem nem változott.

Vendég

#44

2015-11-19 00:03

...mert kezdettől fogva EU szkeptikus vagyok!

Vendég

#45

2015-11-19 00:47

Europa kulonbozo baloldali liberalis kormanyok vegso celja a keresztenyseg es a bennszulott feher lakossag kipusztitasa.Ezt nem akarom hogy Magyar hazamban megtortenjen.

Vendég

#46

2015-11-19 01:01

Az europai unio es a NATO a halal kodos utjan jar es pusztulasba visz. A magyar nepnek nem szukseges kulso segitseg mert mi a jeg hatan is megelunk. Nem kell nekunk semmifele csocselek ( USA es Israel) stb orszagok hogy kioktassanak hogyan kell iranyitani a mi Magyarorszagunkat.

Vendég

#47

2015-11-19 03:53

Meg sem szavaztam annak idején a belépést! Elegem van abból, hogy az EU szabja meg, hogyan, miként éljünk, mit tehetünk saját hazánkban!

Vendég

#48

2015-11-19 05:34

Brüsszel diktátumokat szab meg és semmibe veszi a tagállamok szuverenitását.Az EU vezetése, nem képviseli az öslakos európai emberek érdekeit! Az Európai embereknek,normális,keresztény európai törvényekre,életmódra van szükségük, Ezek a valós értékek.Nem akarok multikulturális társadalmat, ISIS-el ellátva!

Vendég

#49 Re: Re:

2015-11-19 06:24

#9: Kunavar - Re:  

 Soha nem voltunk többblet befizetők :)

Ebben az esetben lehúzhatjuk a rólót, mert a haveri kör kiköltözne a vagyonához Luxemburgba, s jót röhögnének rajtuk, akik simán kinyúlnánk!

És mi lesz azzal a több százezer magyarral....aki kint dolgozik....és eltartja a fél országot....????.....normális ez a barom....???....kik ezek az önkényes idióták....????....az ország még azért nem döglött éhen....mert a sok kinti melós küldi haza a lóvét....ezek közül akik aláírják mennyinek van kint gyereke....???....bolond barmok társasága....!!!!!!!!!


Vendég

#50

2015-11-19 07:08

..én már a belépéskor is aggódtam....sajnos bejött ezek nem engedik, hogy a saját érdekeink érvényesüljenek!!!!!!