Petíció Magyarország EU-tagságának megszűnéséért


Vendég

#1

2015-11-18 09:10

A MAGyar értékRENDet nem cserélhetjük le egy liberális katyvaszra! Vannak, akik Árpád Apánk tisztaságát kérdőjelezik meg és a Magyarok Istenére tett esküt szentségtörésnek vélik!
Mire esküdtek a Nagyjaink?

Vendég

#2

2015-11-18 09:33

Tiszteletem!
Aláírtam - holott tudom, hogy egy felmérés arra vonatkozóan, hogy hányan vannak akik tükör-tisztán látják a jövőt! Tudom, hogy felhasználják ellenem - de már mint hiába, mert nem félek mert egész vagyok! Azért írtam alá, hogy tudd , hogy én is tudom, ismerem szándékod a más ok szándékát - de ismerem a magyar ok szándékát is - akik nem e világból valók! SOHA NEM GYŐZŐD LE - MERT A TUDÁS AZ HATALOM! ID. KISS LÁSZLÓ

Vendég

#3

2015-11-18 09:53

Már a belépést is elleneztem a szavazáson nemmel szavaztam. Az azóta eltelt időszak pedig alátámasztotta, hogy már akkor is jól döntöttem. Sok reményt nem fűzök hozzá, de próba cseresznye.

Vendég

#4

2015-11-18 10:39

Aki nincs tisztában azzal, hogy mennyire függ az ország az EU-tól gazdasági szinten, inkább ne firkáljon össze-vissza petíciókat. 

 

"Tény: A GDP jelentős részének kivitele Magyarországról, munkanélküliség növekedése, általános elszegényedés, megszorító intézkedések folyamatos életbe léptetése, szociális érzékenység teljes hiánya.  "

Ehhez sokkal inkább van köze az alkalmatlan kormány kontár gazdaságpolitikájának, mint az EU-nak. Valós tény az, hogy a magyar gazdaság erősen export és importfüggő és nagyon sokan dolgoznak más tagállamokban. Kilépés esetén kb. másfélmillió kint dolgozó veszítené el a munkáját és kerülne vissza itthonra munkanélkülinek. A vámok és kiviteli- behozatali adók újbóli bevezetése ellehetetlenítené és megdrágítaná az amúgy is javarészt elavult technológiával rendelkező termelést.

 

 

Brindza András
Vendég

#5

2015-11-18 10:59

"Az EU-csatlakozás = a magyar gazdaság, pénzrendszer, jogrendszer-törvényhozás, "demokratikus intézmények", külügyek alárendelése a Világ gyarmatosítására és uralására törekvő nemzetközi pénz-média- és háttérhatalom irányítása alatt lévő neoliberális, DIKTATÓRIKUS, válságokozó EU-nak, a multiknak, a tőke szabad áramlásának..!" ( Síklaky István -- Brindza András )

"Független, demokratikus, természetes társadalmi, gazdasági, pénzügyi rendszerre épülő, egyenrangú Nemzetek Európáját akarjuk a neoliberális, diktatórikus, gyarmatosító Európai Egyesült Államok helyett !" (Brindza András, ÖFEM, MAREVOSZ)

 Lásd bővebben a facebookos lapomon, vagy az interneten !


Vendég

#6

2015-11-18 11:13

Ez az egyetlen megoldás minden országunkat sulytó proglémákra:Azzonal kilépni AZ EU-ból!!!
Nemzeti hadsereg felállitása országunk védelmére!!
Olyan vezetöség kinevezése ami a nemzetett es nem AZ EUt szolgálja KI!
Most!!

Vendég

#7

2015-11-18 11:43

Mert az EU-t a pénzhatalmi rendszer hozta létre a nemzetállamok elpusztítására.

Vendég

#8

2015-11-18 11:44

Mert egyetertek azzal,hogy lepjun ki mert nincs szabad döntere lehetösege Magyarorszagnak,es semmi haszna nem szarmazik belöle!
Fuggetlen MAGYARORSZAGOT A MAGYAROKNAK!!
Kunavar

#9 Re:

2015-11-18 12:00

#4: -  

 Annyira függ tőle, hogy belépésünk óta, mindig is többletbefizetők voltunk. Amit kaptunk, azt is csak a herce-hurcás pályázatok kapcsán. Ezzel szemben, iszonyúan jól élnek néhány ezren abból, amit önmaguknak megszavaznak és abból, hogy mindenféle himi-humi ürügyekkel költségtérítést vesznek föl. S jól élnek a bérlakásokat kiadók, a szállodások, az éttermesek, mert két országban, illetve helyszínen üléseznek állítólag, már amikor, véletlenül odavetődnek. Vajh, a sok befizetés helyett, ezen összegekből mi mindenre futotta volna itthon?


Vendég

#10

2015-11-18 13:18

Annak idején a belépést helyesnek tartottam. Csalódtam, de nagyon.

Vendég

#11 Re: Re:

2015-11-18 13:31

#9: Kunavar - Re:  

 Amit nyernénk a vámon, a többszörösét elvesztenénk a réven. 


Vendég

#12

2015-11-18 13:38

Azért írtam alá a patíciót, mert teljes mértékben egyet értek vele.

Vendég

#13

2015-11-18 14:12

Amióta az eszemet tudom, nekem Svájc a példa. Miért nem akarunk mi Svájc lenni? Miért KELL folyton valahova csatlakozni? Nem tudunk önállóan dönteni, szabadon gondolkozni???

Vendég

#14

2015-11-18 14:54

A Lisszaboni Szerződés hazaárulás, támogatom a minél előbbi megszüntetését, sőt követelem. Nem létezik uram Isten, hogy árucikk a magyar föld. Bármennyire is körülbástyázzák a földtörvénnyel mégis már a Dunántúl jó része idegen kézben van. Észrevétlenül elfoglalják országunkat. Még ha nem is magyarok ülnek a bársony székben akkor is itt gazdagodnak és innen kapják a nép adóját, amit további külföldi cégekbe fektetik. Lásd Mo. cégként van bejegyezve New York államban. Tehát követeljük követeljük az EU-ból. üdvözlettel Soós Sándor

Vendég

#15

2015-11-18 15:15

Mert az EU elvette a magyarok életterét

Vendég

#16 Re: Re: Re:

2015-11-18 15:54

#11: - Re: Re:  

 Ezt, talán igazolni is kellene. Akár számításokkal, akár tényekkel. Holmi vagdalkozás ezt nem helyettesíti. Hogy valaki hisz abban az elképzelésben, amit Ön ír, magánügye! Hogy egy vitában érveljen vele, bizony annyit ér, mint falábnak az iszappakolás!


Vendég

#17

2015-11-18 15:57

Ha felfüggesztik az eu-s támogatást zsarolásképp,akkor onnantól kezdve csak megaláznak!

Vendég

#18

2015-11-18 16:06

Már 2004-ben be se kellett volna lépni, de sajnos ügyes "mágusok" kápráztatták akkoriban a népet.

Vendég

#19

2015-11-18 16:27

Egyetértek a petíció minden pontjával ! Kettős mércét alkalmaznak a keleti blokkal szemben ! Magyarország ,volt Miniszterelnökének Gyurcsány Ferencnek , csalásához, hazugságaihoz az ország csődbeviteléhez asszisztáltak! Figyelmen kívül hagyták a 2006- évi rendőrterrort, hol képviselőt gumilövedékkel és fizikailag bántalmazhattak, békés embereket megnyomoríthattak ... Ez az unió nem az amit elképzeltünk , nem szabadságot hozott, de kiszolgáltatottságot ! Merkel asszony meghívójával elárasztotta Európát terroristákkal, gazdasági, megélhetési migránsokkal ! Most mikor, már kezelhetetlenné vált akkor kvótákkal fenyeget, melyet ELUTASÍTUNK ! Bizonyította az EP vezérkara, hogy alkalmatlan 28 tagállam vezetésre ! Terrorveszélynek tették ki Európát, de hitvány módon nem mernek kiállni,elmondani , hogy TÉVEDTÜNK,ezért távozunk az unió éléről ! Semmivel sem különbek a népnyomorító , diktatórikus kommunista vezetőktől ! Nem erre az Unióra adtuk belépési szándéknyilatkozatunkat !

Vendég

#20

2015-11-18 16:35

Az unoóba lépésünk óta a magyar emberek egyre nehezebb és hátrányosabb helyzetbe kerültek , kerülnek az unió többi államához képest .Az unió olyan dolgokat erőltet ránk Lásd menekült ügy amit a nép nem tud és nem is akar elfogadni .Magyar ország a magyaroké .Aki ide jön és tiszteli a törvényeinket betartja azokat és tiszteli polgárainkat azokat szívesen látjuk .Aki nem az távozzon .Nyomorba dönti az unió az ország nagy részét .

Vendég

#21

2015-11-18 16:44

Mert elegem van abból, hogy állandóan bántják a hazámat az EU töketlen vezetői! Egyébként is a belépés ellen szavaztam annak idején!

Vendég

#22

2015-11-18 16:56

Azert irtam ala,mert Magyarorszag fuggetlenitese kozelebb hoz, az aranybula igazsagaihoz es nem kell egy tangyerbol enni ,Merkerrel es a bandajaval.Meg ennyi sok sopredek utan sincs batorsaga,h elismerje,h europat o vitte a legnagyobb bajba.Kozosen Sorossal,es a bandajaval.KI Tudja mennyit kapott azert,h europat tonkre tegye?! N.J.

Vendég

#23

2015-11-18 18:04

Elegem van az Eu ból.Terroristák melegágya,Junker ,Schulz Úr viselkedése döntései kritikán aluliak,Gyurcsány szerződése hamis és etikátlan,Gyurcsány ürügyén beleszól Magyarország belügyeibe.Eladta az Eu magát Amerikának.Nem szavatolják a biztonságunkat.

Vendég

#24

2015-11-18 18:06

Én a belépésre is nemmel voksoltam

Vendég

#25

2015-11-18 18:06

Mert teljesen egyetértek és a véleményem is megegyezik.. Pacákpapa