Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! / Közlemények / Néhány gondolat Párizs után... / Hozzászólások

Ilona Bableves Petrov : Kékcicitartó

#6551 Még hármat " alszok a Pistivel " és te már már két éve a JÜK Évfolyamelső Áljogásza leszel !

2018-07-27 19:19

Az biztos, hogy én NEM...!!!!!!!!!

 

Dr Mády " Zoltán " : Kékharisnya Divatdiktátor

#6552 Még hármat " alszok a Pistivel " és te már már két éve a JÜK Évfolyamelső Áljogásza leszel !

2018-07-27 19:21

Ééééén...? A bilist még leszarásra sem tartom érdemesnek!

Krisztina Bableves Tóth

#6553 Ééééén...? A bilist még leszarásra sem tartom érdemesnek!

2018-07-27 19:24

Milyen igaz ... Még le se szard őt Zotya ::: JÜK Évfolyamelső Áljogásza ... hihihi !

Kardos Bableves Jolika

#6554 Milyen igaz ... Még le se szard őt Zotya ::: JÜK Évfolyamelső Áljogásza ... hihihi !

2018-07-27 19:27

Krisztina Bableves Tóth !

Úgy ahogy mondod!
 
Éljen a Képmegosztós Beöntés !

 

Évfolyamelső Bilis

#6555 Milyen igaz ... Még le se szard őt Zotya ::: JÜK Évfolyamelső Áljogásza ... hihihi !

2018-07-27 19:32

Ne feledjük kedves  kékharisnyálkodó barátaim,

az én Kékharisnya Szopatásom  csak addig létezhet,

ameddig a Kékharisnyálkodó alattvalók megengedik és eltűrik.

Amint az öntudatos polgárok nemet mondanak rám végre, el fogok tűnni a történelem süllyesztőjében!

Tolongótolvaj Úr

#6556 Amint az öntudatos polgárok nemet mondanak rám végre, el fogok tűnni a történelem süllyesztőjében!

2018-07-27 19:34

Ne táplálj magadban illuziót bilis !

Évfolyamelső dániel Bilis Impi JÜK Áljogász , a Hasznos Holmik Álrégiségbolt Boldog Tulajdonosa

#6557 A Hazudozásaim Variációi !

2018-07-29 08:40

Egyik variációm :

2017 Április 8 : a Választások Éjszakája :

 

Rájöttem , hogy semmi gond ,

hiszen én már 5 éve Izraelben élek.

 

.

Évfolyamelső dániel Bilis Impi JÜK Áljogász , a Hasznos Holmik Álrégiségbolt Boldog Tulajdonosa

#6558 A Hazudozásaim Variációi !

2018-07-29 08:48

 

 

MÁSODIK VARIÁCIÓM

 

Tavaly májusban az Édesanyám zokogva hívott fel, hogy sajnos rákos lett. Ezért június 13-án visszautaztam Magyarországra, hogy Anyukám mellett lehessek és ápolni tudjam Őt. Az orbáni diktatúra rendőrsége azonban már a Ferihegyi repülőtéren letartóztatott és a derekamhoz bilincselt kézzel hurcoltak el éjjel a TEK kommandósai, miközben súlyos beteg Édesanyám és az ex feleségem sírva, kétségbe esve nézték ezt végig.

Egy éjszakát töltöttem a Gyorskocsi utcai fogdában, ám másnap a letartóztatási bíróság már elrendelte a szabadlábra helyezésemet, mivel az izraeli követség is kiállt mellettem és én is sikeresen védekeztem a szánalmas, hazug, koholt vádak ellen. Ezt követően október 25-ig viszonylag nyugodtan tudtam Édesanyámat ápolni.

Ám ekkor, október 25-én kaptam egy behívót, hogy vonuljak be a Nagy Ignác u-i büntetésvégrehajtási intézetbe és kezdjem meg " a jogsértő módon " és  "alaptalanul  "kirótt szabadságvesztésem letöltését.

Ezt nem tettem meg és ettől a naptól kezdve, egészen július 1-ig bujkáltam Budapesten, hogy a rákos beteg Anyám mellett lehessek.

Sikerült elkerülnöm az újbóli letartóztatásomat,  " a rendőrség csapdáit " és végig szabad maradtam, végig Édesanyám mellett tudtam lenni, ápolhattam,

végül pedig tisztességgel eltemethettem Őt

és azután visszatérhettem Izraelbe.

 

Talán a véletlen, talán a sors segített... vagy talán Isten döntött úgy, hogy megvéd az orbáni diktatúra pribékjeitől. Nem tudom, de hálás vagyok, hogy így sikerült..

 

.

 

.

Ildikó Bableves Varga

#6559 2017 Április 8 :Rájöttem , hogy semmi gond , hiszen én már 5 éve Izraelben élek.

2018-07-29 08:54

 

Szerintem ez e hiteles variáció Bilis , nem a Bablevestzabáló Lúvnya ápolása !

 

Ember maradtál az embertelenségben, szívből kívánok sok sikert a további életetekhez!

Üdvözlöm Kristófot !

 

.

Horn Gyula

#6560 egészen július 1-ig bujkáltam Budapesten, hogy a rákos beteg Anyám mellett lehessek.

2018-07-29 08:57

 

Na Végre !

Ki látta a Régi Csajomat ? Merre keressem ?

 

.

Zsóka Bableves Jakabné

#6561 egészen július 1-ig bujkáltam Budapesten, hogy a rákos beteg Anyám mellett lehessek.

2018-07-29 09:00

GRATULÁLUNK BILIS !

Dr Mády " Zoltán " : Feltörekvő Kékharisnya és Mozdonynézegető

#6562 egészen július 1-ig bujkáltam Budapesten, hogy a rákos beteg Anyám mellett lehessek.

2018-07-29 09:02

 

 

Bilis !

Torokrákja volt ugye a Régi Bablevestzabáló Csajomnak

He ?

Konstantina Bableves Tomay

#6563 egészen július 1-ig bujkáltam Budapesten, hogy a rákos beteg Anyám mellett lehessek.

2018-07-29 09:06

 

Évfolyamelső dániel donkihóté Bilis Impi JÜK Áljogász !

 

2017 Április 8-án  : a Választások Éjszakáján miért ezt

és nem az " ápolói tevékenységedről  "számoltál be  ? :

 

Rájöttem , hogy semmi gond ,

hiszen én már 5 éve Izraelben élek.

Dr Dobos Andrea MHM-es Pisti Felesége , Bilis Impi Exe

#6564 Még hármat " alszok a Pistivel " és te már már két éve a JÜK Évfolyamelső Áljogásza leszel !

2018-07-29 09:09

 

Bilis Exem ! Távolról azért veled ünnepelek !

 

.

Aranka Bableves Bajor

#6565 Bilis : 2017 Április 8 :Rájöttem , hogy semmi gond , hiszen én már 5 éve Izraelben élek.

2018-07-29 09:32

Évfolyamelső dániel Bilis Impi JÜK Áljogász , a Hasznos Holmik Álrégiségbolt Boldog Tulajdonosa !

 

Szép és vidám hetet kívánok Neked  Bilis .

Örülök  hogy a Bablevestzabáló Kipurtzant  és hogy szerencsésen visszatértél Izraelbe.

Herédi Bableves Gáborné : Kékcicitartó

#6566 Örülök hogy a Bablevestzabáló Kipurtzant és hogy szerencsésen visszatértél Izraelbe.

2018-07-29 09:35

Bocsánat a jogtiprásos bejegyzésedhez írtam Évfolyamelső Bilis ! .

 

Dr Mády " Zoltán " : Feltörekvő Kékharisnya és Retired Mozdonynézegető

#6567 egészen július 1-ig bujkáltam Budapesten, hogy a rákos beteg Anyám mellett lehessek.

2018-07-29 09:40

 

Íme, a bilis hagymázas lázálaminak tételes cáfolata!
Osszátok, ahány felé csak bírjátok!

 

ÉLJEN A NÉPMŰVELŐ KÉPMEGOSZTÓS TOLCSI , BILIS IMPI HAZUDOZÁSAINAK LELEPLEZŐJE !

 

2017 Április 8 : a Választások Éjszakája :

 

" Rájöttem , hogy semmi gond ,

hiszen én már 5 éve Izraelben élek."

évfolyamelső dániel donkihóté bilis impi jük áljogász

Évfolyamelső dániel Bilis Impi JÜK Áljogász , a Hasznos Holmik Álrégiségbolt Boldog Tulajdonosa

#6568 Az élet színes, mint a kezemben lévő labda.

2018-07-29 10:27

 

Miután végre sikeresen elkapartuk dániel  Bablevestzabáló - Hosszúlépés Iluskát ,

nekem is lejár az Éves Magyarországi Számőzetésem !

Izrael, Eilat, tengerpart... Az élet színes, mint a  " kezemben lévő " labda.

Úgyhogy most megyek is a Vörös-tengerbe fürdeni.

Szép napot kívánok minden kedves barátomnak! Shalom!

 

.

Dr Mády " Zoltán " : Feltörekvő Kékharisnya és Retired Mozdonynézegető

#6569 Az élet színes, mint a " kezemben lévő " labda.

2018-07-29 10:35

 

Évfolyamelső dániel Bilis Impi JÜK Áljogász , a Hasznos Holmik Álrégiségbolt Boldog Tulajdonosa !

 

dániel  Bablevestzabáló - Hosszúlépés Iluska irányában

semmi Gyász ,

csak a  " kezedben lévő "labda ?

 

Kezdesz belejönni a Képhamisitásba bilis !

 

No de hova tűnt a " nyakadról " az az ÓlomSzar ,

a fejedről az  Balevesiluska Ágytálkája ?

 

He ?

Évfolyamelső dániel Bilis Impi JÜK Áljogász , a Hasznos Holmik Álrégiségbolt Boldog Tulajdonosa

#6570 No de hova tűnt a " nyakadról " az az ÓlomSzar , a fejedről az Balevesiluska Ágytálkája ?

2018-07-29 10:42

 

Dr Mády " Zoltán " : Feltörekvő Kékharisnya és Retired Mozdonynézegető !

 

Hogy dániel  Bablevestzabáló - Hosszúlépés Iluska irányában

semmi Gyász ? ..

 

 

Azért meg külön elnézést kérek, hogy a Bableveses Édesanyám egy ócska, lincselő ku.va volt!

 

De az kellemes meglepeti , hogy nemcsak horn nyuszi , hanem már andrasew iwán is kezelgeti , locsolgatja a Torkát !

 

.

 

 

Papp Miháj Vérimpilógus

#6571 nemcsak horn nyuszi , hanem már andrasew iwán is kezelgeti , locsolgatja a Torkát !

2018-07-29 10:44

Shalom  Évfolyamelső Bilis! Érezd magad nagyon jól!

Évfolyamelső dániel Bilis Impi JÜK Áljogász , a Hasznos Holmik Álrégiségbolt Boldog Tulajdonosa

#6572 Shalom Évfolyamelső Bilis! Érezd magad nagyon jól!

2018-07-29 10:47

Papp Miháj Vérimpilógus !

Köszönöm kedves Miháj!

 

Most , hogy elkaparhattam a Wén  Bablevestzabálót , Habostorta lett az Élet !

 

Úgy ám !

Gabi Bableves Gál

#6573 Most , hogy elkaparhattam a Wén Bablevestzabálót , Habostorta lett az Élet !

2018-07-29 10:49

Jo hetveget..kiraj az a hej ... horn nyuszi , andruska iwi ....

Évfolyamelső dániel Bilis Impi JÜK Áljogász , a Hasznos Holmik Álrégiségbolt Boldog Tulajdonosa

#6574 Jo hetveget..kiraj az a hej Most , hogy elkaparhattad a Wén Bablevestzabálót , Habostorta lett az Él

2018-07-29 10:52

Gabi Bableves Gál ! Az bizony!

Bártfay Lász Ló Vérimpilógus

#6575 dániel Bablevestzabáló - Hosszúlépés Iluska irányában semmi Gyász , csak a " kezedben lévő "labd

2018-07-29 10:57

" Sokat fogytál " Bilis !

Tedd fel a nyakadba azt az ÓlomSzart , hogy meglegyen a Súlyod !