Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! / Közlemények / Néhány gondolat Párizs után... / Hozzászólások

Mádi Zolika "Az Elmebeteg Impi Ignobel-díj " MEGALAPITÓJA

#2701 Évfolyamelső dániel IMPI péter Nem birom már egyedül az aláiráshamisitást !

2018-01-14 08:46

És mit szólna ehhez Őszentsége, Ferenc pápa?

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását ??????? MIÉRT ???

Heller Ágnes

#2702 Követeljük a Jobbik bírósági betiltását ??????? MIÉRT ???

2018-01-14 09:00

A Jobbik már Választási Kampányában megfogalmazta és nyíltan a közvélemény tudtára adta. Több felvétel is bizonyítja, a Kampány
felvételeken. A következő feladatukat, ha hatalomra kerülnek: a Cigányokat biológiai Kasztrálásnak vetik alá!-mondta Vona Gábor. Felháborító, hogy ilyen aljas gondolat jut eszükbe és aljas cselekedetre készülnek!! NINCS joguk a Kisebbségi csoportok születésének szabályozásába beleavatkozni.

Mádi Zolika "Az Elmebeteg Impi Ignobel-díj " MEGALAPITÓJA

#2703 ha hatalomra kerülnek: a Cigányokat biológiai Kasztrálásnak vetik alá!-

2018-01-14 09:04

Tudod mit, vona zazra vicc gábor ? RAJTAD FOGJUK KIPRÓBÁLNI, jócskán rászolgáltál!

Erzsi Barcsa kékmarcsa - kékharcsa

#2704 Tudod mit, vona zazra vicc gábor ? RAJTAD FOGJUK KIPRÓBÁLNI, jócskán rászolgáltál!

2018-01-15 07:27

Kivánom hogy veled is igy bánjanak ha esetleg meg éred az öreg kort és nem ápolnak meg otthon és ide beraknak az öregek otthonába kívánom neked !!!

Ilona Petrov , aki ide `s tova van Évfolyamelső dániel IMPI péterért

#2705 ha esetleg meg éred az öreg kort és nem ápolnak meg otthon

2018-01-15 07:34

Na ! Ez a rossz nem mondható el Évfolyamelső dániel IMPI péter JÜK Áljogászról !

IMPI egyenesen csodaországból " repült "  "haza " , hogy

" ápolja meg " az ........ ......  .................  ... .  : a vörös örömlányt !

Tibor Teplán Retired Kéksünczi

#2706 IMPI egyenesen csodaországból " repült " "haza " , hogy " ápolja meg "

2018-01-15 07:39

Aztán ha valaki a hozzátartozók közül elkap és a szart kiveri belőled korrekt módon, akkor is ilyen nagy pofád legyen.
Mert ha ezt az én anyámmal tetted volna, én ezt tenném, ha lecsuknak érte akkor is.

DBIVK : a JRPK- ja , vagyis a vörös örömlány

#2707 Nagyon sovány eredmény ez Impi Pimpi Fiacskám ! Több aláiráshamisitást ! Lécci !

2018-01-15 20:15

12293Tibor Földesi
Bakonynána  
2018-01-02

 

12294Róbert Winkler
Margitta  
2018-01-07

12295Márta Balogh
Budapest  
2018-01-15

12296Laura Mátyás
Debrecen 
2018-01-15

KékTibor KékKispál és a Kékborz

#2708 ez valami statisztikai átlag, de még annak is kamu.

2018-01-15 20:19

A legújabb statisztika szerint minden magyar háztartásnak  van legalább egy ÉVFOLYAMELSŐ  , a JÜK - nál szerzett jogász áldiplomája !
Mindenkié meg van?
Pontosan hol is van?

Cicciolina Coccinella K.-ék Mulicza

#2709 Mindenkié meg van? Pontosan hol is van?

2018-01-15 20:21

nem találom, hiába keresem,,,,

Krisztina KékKoncz

#2710 Cicciolina Coccinella K.-ék Mulicza : nem találom, hiába keresem,,,,

2018-01-15 20:24

Az enyém speciel Évfolyamelső dániel IMPI  Lölőnél..

Júlianna Fábián kékcicitartó

#2711 minden magyar háztartásnak van legalább egy ÉVFOLYAMELSŐ , a JÜK - nál szerzett jogász áldiplomája

2018-01-15 20:26

Én nem találom pedig nagyon keresem

Winkler Judit kékjuczus

#2712 minden magyar háztartásnak van legalább egy ÉVFOLYAMELSŐ , a JÜK - nál szerzett jogász áldiplomája

2018-01-15 20:29

Hova a fenébe tehettem? Sehol nem találom - az egész lakást felforgattam.

Én is úgy vagyok ezzel , mint IMPI főnöke : a Karizmatikus Gyúrcsótány Messiás !

Làsz Ló Kövér Kékvér

#2713 Én is úgy vagyok ezzel , mint IMPI főnöke : a Karizmatikus Gyúrcsótány Messiás !

2018-01-15 20:32

Juditka! A kékàgyneműtartóban nézted vagy a kéksütöben?

Agnes PorubszKiK

#2714 Deficitesek az Évfolyamelső JÜK Áldiplomáim !

2018-01-15 20:36

Na! Tegnap előtt még tíz volt! Fidesz jár a kertek alatt! Meglesem, oszt megkérdem már, hogy hova dugtam. Csak tidják, ha tegnapelőtt még tíz volt, ma meg már csak 7,7...

Kárrr oly Gyürüs

#2715 tegnapelőtt még tíz volt, ma meg már csak 7,7...Évfolyamelsők a JÜK Áldiplomáim !

2018-01-15 20:41

Pokol fenekén! a Szökökútnál Balra  24 124 224 :

a Hasznos Holmik Álrégiségboltban

Évfolyamelső dániel IMPI péter Álrégiségkereskedésében !

Tiz JÜK Jogász Áldiplomát Bíró ETELKA

#2716 tegnapelőtt még tíz volt az Évfolyamelső JÜK Áldiplomáim száma

2018-01-15 20:47

Minden szentnek magafele huz a keze! Ha jo tamogatast kap az allamtol ugy  szerzi a jogasz aldiplomakat ahogy elovan irva!

Mádi Zolika "Az Elmebeteg Impi Ignobel-díj " MEGALAPITÓJA

#2717 Minden szentnek magafele huz a keze!

2018-01-15 20:52

KEDVES  KÉKHARISNYA BARÁTAIM,

ÉVFOLYAMELSŐ DÁNIEL IMPI PÉTER ASHDÓDI KARRIERÉNEK MEGTEKINTÉSE GYENGÉBB IDEGZETŰEK SZÁMÁRA NYOMATÉKOSAN ELLENJAVALLT!


Félreértés ne essék, ezt a videót nem a horrorisztikus jelentek miatt teszem fel ide.

István Ratyi Pista Mészáros

#2718 Dr Dobos Andrea és Évfolyamelső dániel IMPI péter ÜJRA EGYÜTT EGY FOTÓLABORBAN !

2018-01-15 20:57

Ez a két idióta tehetségtelen barom hol máshol lehetne mint egy hülye által irányított szennynél!

Cicciolina Coccinella K.-ék Mulicza

#2719 Dr Dobos Andrea és Évfolyamelső dániel IMPI péter ÜJRA EGYÜTT EGY FOTÓLABORBAN !

2018-01-15 20:59

"Édesapám, csak azt ne mondd, hogy ezek ugyanazok" (BJ)

STERIL Dàvid Strelec

#2720 "Édesapám, csak azt ne mondd, hogy ezek ugyanazok" Andrea és ÉvfolyamelsőIMPIÜJRA EGYÜTT EGY FOTÓLAB

2018-01-15 21:08

Annyi a különbsèg hogy DR DOBOS ANDREA  kisebb nagyobb sikerrel kihùzta a hàborùs közàllapotokbòl  A "HàZASSÁGÁT "
BOLOND PETI  pedig oda vissza is terelte egy  ideig . 

Pontosabban a tavalyi O. Hasmenésig !

Most már elmond6tyúk : Bableves Andi VÉGLEG TOVA !

Mádi Zolika "Az Elmebeteg Impi Ignobel-díj " MEGALAPITÓJA

#2721 Most már elmond6tyúk : Bableves Andi VÉGLEG TOVA !

2018-01-16 21:26

 

 

A kékharisnyás demokratánál kártékonyabb és veszélyesebb embertipust még nem produkált a történelem !

Gátlástalanságuk , rombolási hajlamuk , kutúra - és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más , NORMÁLIS azaz NEM KÉKHARISNYA DEMOKRATA  EMBER számára !

A Legfőbb Kéharisnyánk , bizonyos Évfolyamelső dániel IMPI péter

nem ismeri a szégyent 

az EMBERI MÉLTÓSÁGOT

és fogalma nincs a LELKIISMERETRŐL

Károj Naty Kezdő kékharisnya

#2722 A kékharisnyás demokratánál kártékonyabb és veszélyesebb embertipust még nem produkált a történelem

2018-01-16 21:28

Az egésszel egyetértenék, de van benne egy szó, amivel nem. "Embertipus helyett emberformájú lényt kellett volna irni!!! Közelebb elnne a valósághoz!!

dániel BABLEVES ilona VK : a JRPK- ja

#2723 Igy gondozd a KÉKHARISNYA emberformájú lényt

2018-01-16 21:33

Orrrrdugulás – fekete bors, hagymaOrrrrdugulás esetén fekete borsot aprított nyers hagymával keverjen össze és gézzacskóba csomagolva tegye a homlokára. 

Orrrrvérzés – fokhagymaZúzott fokhagymával kenje be a talpát, megszünteti az orrvérzést. 

Orrrrvérzés – hagymaVágja ketté a vöröshagymát, a vágott oldalával nyomja erősen a tarkóhoz. 

Orrrrfolyás – lenmagAz orrrrfolyás kezdetén helyezzen a lába sarkára vízzel elkevert darált lenmagmasszát, húzzon fel vastag, meleg zoknit. Két órán át hagyja rajta. Utána vegye le és gyorsan lépkedjen pár percig.

 Orrrrmelléküreg-gyulladás – krumpliinhaláljon a héjában főtt krumpli levével.

IMPI

#2724 Igy gondozd az ORRRMÁNYOS KÉKHARISNYA emberformájú lényt

2018-01-17 08:57

Orbánék hiába adtak ki ellenem elfogatóparancsot, úgysem dughatnak többé

+

hiszen felettem már nincsen hatalmuk.

Szabadon és boldogan élhetek a csodás Izraelben.

Üdvözlet minden kedves kékharisnya barátomnak a sudár pálmák és a fenséges sziklák tövéből! [smile hangulatjel] Shalom!"

Vilmos Kardos Eximpilógus

#2725 úgysem dughatnak többé +

2018-01-17 09:03

Ne foglalkozzunk  IMPI - vel ,beteg .......