Az erkölcsös élet törvényi szabályozásáért!

abcd

#101

2016-04-24 08:44

Mennyire trehányak vagytok! Kihagytátok az engedetlenek nyilvános megvesszőzését és kalodába zárását!

D:jenco

#102

2016-04-24 09:54

 Aki ezt irta csak feketetitt semmi több. Semmi köze Jehova tanuinak ehhez. A biblia erkölcs szerint élünk, de nem kényszeritünk rá senkit. Pláne nem igy. 

Jakabos Szabolcs

#103 Re: Kérelem

2016-04-24 13:40

#6: Emberi Erőforrások Minisztériuma - Kérelem 

 Van valaki aki ezt a mókamikit komolyan veszi? Némi háttér információ nem lett volna hátrány Jehova Tanúiról, mielőtt egy ilyen, - amúgy igen csekély hatékonyságú - petíció gyűjtésével hazug módon belekeveritek őket. Az elmúlt 150 évben hány petíciót, vagy sztrájkot, tüntetést szerveztek Jehova Tanúi? Tessék?

Vagy miért gondolja valaki, bárki, akárki, hogy a Tanúk ilyen módon akarnának jobb erkölcsöt kikényszeríteni bárkitől?

Önmagában a JW.org oldallal jóval többet tettek - nem egy koszos kisvárosért, hanem az egész világ erkölcsi jobbításáért - mint a világ összes petíciója együttesen. Ezek az emberek nem másoktól, és főleg nem emberektől várják, hogy jobb legyen a világunk. Ők megteszik a maguk dolgát, mi több, azok helyett is megteszik, akik noha keresztények, de soha senkinek nem beszéltek arról, amit mondjuk megtanultak a Bibliából. Ez az egész petíció megmosolyogtató, és ordít róla a tájékozatlanság Jehova Tanúi kapcsán.

Jakabos Szabolcs

#104 Re:

2016-04-24 14:08

#24: Roland -  

 Ennek semmi köze a vallásokhoz. Az egész petíció merő hazugság. Nem vallás, hanem XY magánszemély hóbortos hülyesége van a dolog mögött. Hogy mi a célja, ne kérdezd, de nem az emberek közötti híd építés az biztos. Erővel soha nem lehetett és nem is lehet rávenni másokat arra, hogy másként tegyenek dolgokat. Egy ideig persze lehet kényszeríteni, de ha az indíték nem helyes, előbb-utóbb elbukik a dolog. Jehova Tanúi soha senkire nem erőltettek semmit. Bibliai alapelveket mutatnak meg azoknak, akik meghallgatják őket. Aki kipróbálja ezeket az alapoelveket - függetlenül attól, hogy hisz-e Istenbe vagy sem - jobb lesz az élete. Ez tapasztalat. De kényszeríteni senkit se fognak, pláne nem egy ilyen ostoba kezdeményezéssel. Nonszensz.

Zaky

#105

2016-04-24 16:12

Remélem ez a 3 agytalan, nem túl sokáig lesz szabadlábon. Basszus ezért mondtam mindig, hogy nem kellett volna bezárni a Lipótot!

Pipus

#106 Katolikus

2016-04-24 17:36

Közben kiderítettem,rájöttem,hogy ezt a peticíót egy katolikus egyház hivő alkotta!

Bizonyíték:Az elején elhangzó mondat"Mária országában..."Ilyet eleve nem ír Jehova tanúja!

A Regnum Marianum Magyarország régi katalikus elnevezése.Jelentése:Mária országa!

Név abbol a hagyományból ered mely szerint az örökös nélkűl maradt István király halála előtta szent koronát és az országot szűz Máriának ajánlotta fell.

 

Egymondatban sokan vannak akik bedőltek ennek az irománynak!


Vendég

#107

2016-04-24 18:21

Nagyon helyes menjünk is kövezni. Remélem nincsenek köztetek nők. :)

Lukrécia Borcsa

#108

2016-04-25 09:14

Remélhetőleg ez "csak" egy otromba vicc. Elég otromba, mert nem tisztességes dolog bármelyik felekezet nevében ilyen hülyeségeket kitalálni. (Bár egyetlen felekezethez sem tartozom.)

De jó, legyen szólásszabadság. Legyen szabadon elmondható bármilyen idióta gondolat, és legyen szabadon lesz...rható is. Addig talán nincs baj.

A Jehovák meg határolódjanak el, legalábbis ezt várnám, vmi vezető emberük megszólalását.

Katalin

#109 Re: Re:

2016-04-25 10:05

#104: Jakabos Szabolcs - Re:  

 Mese habbal!

Engem egyszer azért szóltak meg mert mini szoknyában voltam. Egyszer meg arról próbáltak meggyőzni, hogy a házasság előtti szex megöli  a lelket és ha lehet a házasságomig ne találkozzak kettesben a vőlegényemmel!

Ez mindent elmond rólatok:

http://jehovatanui.blog.hu/

Károly

#110 Re: Re: Kérelem

2016-04-25 10:14

#103: Jakabos Szabolcs - Re: Kérelem 

Ja nem kényszerítenek, csak az időseket ráveszik arra, hogy eltartási szerződést kössenek velük meg az iskolák környékén vegzálják a fiatalokat.
A gimimben most voltak egy hete ofő órán! -az igazgatónk engedélyével- arról inkább nem nyilatkoznék, hogy miről szólt ez az óra, de sokan sírva mentek haza
-ezek vagytok ti!

Re

#111 Re: Re: Re:

2016-04-25 10:20

#109: Katalin - Re: Re:  

Szerintem pont annak az oldalnak a szerkesztősége áll a JT lejáratása mögött! - Egres Béla a főszerkesztője aki egy KDNP-s pécsi alkalmatlankodó szexshoppos!


Vendég

#112 Re: Jehova Tanúi

2016-04-25 12:13

#2: Volt Jehovás - Jehova Tanúi 

 Sajnos amit írtál nem igaz. Jehova Tanúi is járnak nadrágban. Szolgálaton kívűl, nem kötelező a szoknya. A kisérgetés sem igaz, sőt a pénz elvétel sem. Nem tudom mire jó ez a rágalom hadjárat. Illetve tudom.

Annie

#113 :D :D :D

2016-04-25 16:11

Basszus, gyerekek, ez valami iszonyat jó, visítva röhögök percek óta :D Ennyire jól még senki nem parodizálta a vallási fanatikusokat. Így tovább! :D

Tejfölképű Henry

#114 Mi a fos ez?

2016-04-25 16:26

Lapáttal jól nyakszirten kéne vágni azt aki ezt kitalálta! :D

 

Annie

#115 Re: Re: Re: ÁTVERÉS!

2016-04-25 16:28

#71: BL - Re: Re: ÁTVERÉS! 

 "Nekik nagyon pompásan megfelel, hogy a társadalom többi része el fog kárhozni"

Mér, korlátozott a hely a mennyországban?


Vendég

#116 Re: Katolikus

2016-04-25 16:32

#106: Pipus - Katolikus 

basszus, akkor azért nem ment egyetemre a Szűz Mária, mert házasság előtt teherbe esett :D

acélpajzs

#117 valasz

2016-04-25 16:50

Az egész cikk egy nagy hulyeseg. A paprika Jancsi Zoltan  miszteriuma meg szégyellje magát.

mama

#118

2016-04-25 17:18

Most ez vicc? Vagy vannak valóban ilyen szerintem elméjükben nem teljesen tiszta emberek, akik ezt szeretnék? Remélem az előbbi.

 


Vendég

#119

2016-04-25 17:52

Szégyelljétek magatokat! Bigott, befelé forduló emberek vagytok, akik egymás és maguk sanyargatásában találták meg "Istent"! Krisztus nem ezt hirdette :D
Csak egy remeterák

#120

2016-04-25 20:31

Hallkan jegyzem meg, de szerintem troll az egész petíció. Javítsatok ki, ha tévedek.

Csak egy remeterák

#121 Re:

2016-04-25 20:34

#82: -  Még szerencse, hogy a vallási tolerancia kölcsönös irányú. 

 


Vendég

#123 Re: Kérelem

2016-04-26 00:33

re

#124 Re: Átverés az egész

2016-04-26 05:35

#122: Ne higgyetek el mindent - Átverés az egész 

 Ez a petíciós oldal jó egy éve íródott! A facebook oldalukon jó egy éve ez az első bejegyzés!
-kicsit sem furcsa........
Biztos nem jöttek be a számításaik és nem tudtak megegyezni Balog Páterrel sem!
-tipikus fideszes menekülési taktika
TAGADNAK MINDENT!

nézz utánna

#125 Re: Kérelem

2016-04-26 06:45

#6: Emberi Erőforrások Minisztériuma - Kérelem 

Jehova Tanúi nem gyűjtenek aláírást semmilyen petícióra sem.   itt a cikk