A Gyámhivatalok gyermekek jogait megsértő eljárása ellen!!!

Cica

#51 Re:

2017-07-11 19:45

#32: -  

 Megpróbálom én több tv csatornához meg rádióhoz továbbítani a peticiót . Sajnos a Magyarország -i gyámügyisek híre már határokon túlra is eljútott

tibi

#52 Re: Újabb hivatali bűnözés!!!!

2017-10-16 18:13

#10: Rambó - Újabb hivatali bűnözés!!!! 

 Velünk is megtörtént

Ovodából szakítottak ki húgom kisfiát

Elbeszeltek mellettünk stb hazudoztak igergettek nem azt jegyezték le amit mondtak stb..most a 2"hétben vagyunk én mint a batya szeretném a gyamsagot átvenni.a családsegítő központ  jó véleményt adták pszichológus jön .nem tudjuk mi lesz de félünk.

 

Jan

#53

2017-10-17 05:12

 A családbafogadást a hugodnak is és neked is írásban kell kérvényezni . 30 nap az elbírálási határídő.

Nézni fogják a te jövedelmedet , környezettanulmányt készítenek ,nézik , hogy volt-e már dolgod a gyámüggyel . Ha mindenben megfelelsz mint gyám akkor is úgy másfél hónapig tart ez a dolog .Remélem sikerrel jártok.

Alma

#54 Re:

2017-11-21 22:44

Nagyon sajnálom, ami történt az Orosházi Gyámhivatal dolgozói szégyelljék magukat a sok gusztustalan tettük miatt amit elkövettek!


Vendég

#55 Re: Re:

2017-11-28 17:58

#54: Alma - Re:  

Szeretném feljelenteni , ill bíroság elé vinni az Orosházi Gyáműgyet . Az én életemet és a családomét is tönkretették . Sajnos fogalmam sincs mi ennek a menete , vagy van-e egy olyan ügyvéd Orosházán aki bele merne vágni egy ilyen ügybe.


Vendég

#56 Re: Re: Re:

2018-02-04 16:49

#55: - Re: Re:  

Fel kell jelenteni a gyàmügyet!..azèrt mert ők a gyàmhivatal; azt hiszik mindent megtehetnek? Szèt vàlasztanak csalàdokat ; van fogalmuk arról , hogy hàny csalàdokat tesznek tönkre? HOGY VAN MERSZÜK MEGBÈNÌTANI, TÖNKRE TENNI CSALÀDOKAT??? EZ A CSALÀDSEGÌTÈS; ?Ez SZÈTSZAKÌTÀS! A GYÀMHIVATALT KELLENE SZÈTROBBANTANI..Èn azt gondolom egy csalàdban; ne bìràlja màr senki kìvülàlló az embereket..mindenkinek egy anyja ès egy apja van! Fogalmuk sincs arról a hivataloknak; hogy egy gyermek mit èrezhet mikor erőszakkal szètszakìtjàk a hozzàtartozójàtól..Tudjàk mit? Szenvedèst! Hol itt az igazsàg???? Egy èdesanyànak szenvedni kell mert elszakìtottàk a gyermekètől; ők meg röhögnek a màs bajàn milyen hivatalnokok vannak ? 


Vendég

#57

2018-02-04 18:53

3 éves volt a lányom mikor nevelőszülőhöz került mert apukával nem tudtunk megegyezni hogy kinél legyen! A bíróság nekem ítélte! Most a nevelőapja felpofozta ő :( lett egy pici lila folt az arcán a párom gyűrűjének köszönhetően! Az ofőnök ezt jelentette a cspseknek! Felvették velem a kapcsolatot,és közölték hogy ők elvennék mind a 3 gyerekemet! Bevitették velem a nagylányt (7) a kórházba hogy orvos is lássa... hát bevittem! Onnan már nevelőszülő vitte el! Egy pofonról volt szó de a határozatban az áll hogy szét lett verve a gyerek feje! Az ofő nem bír minket mert szóltunk rá hogy ne hadja kint a gyerekeket a suli előtt mert bem így vokt megbeszélve beiratkozáskor! Azt nyilatkozta az ofő hogy rendszeresen zárjuk a gyereket a fürdőbe! Nem is zárható!!! Sosem járt nálunk! Olyanokat mondtak a cspsek hogy mi minek faragtatjuk ki a lányunkkal a ceruzáit? Hát kérem szépen a suliban sem vagyunk ott higy kifaragjuk neki ha kéne... meg minek szabályozzuk a gyerekeket? Egész életében szabályok szerint kell élnie... ha úgy nézzük a böliben is vannak szabályok!! Szerintük ezeket a dolgokat úgy kell elrendezni hogy nyugi sarkot kell kialakítani nekik a kedvenc játékjaival... ha rosszat csinál dícsérjük meg! Párommal pszichológushoz kell mennünk,utána szülői alkalmassági vizsgára küldenek minket és ha ott megbukunk örökbefogadóvá nyílvánítják a gyerekeinket! A két kicsit védelem alá helyezték... nem értem a nagyot miért nem? Úgy volt a szó hogy a mamához helyezik el ideiglenessen... voltak is kint nála,megfelelt minden! A határozatban meg az van hogy ők nem tudtak olyan személyről akihez kitudták volna helyezni... érdekes ez is! :/ szegény gyerek már azt sem tudja hogy miért van idegen helyen! Ö már elfelejtette azt a pofont! Lelkileg teszik tönkre őt! Én is nehezzen bírom ezt az egész! A doktornőnek azt hazudták hogy a mamánál van a lány... hát tőlem tudta meg hogy nem igaz! Azóta próbálta felvenni a cspsekkel a kapcsolatot de nem sikerült neki,ha mégis akkor leráznak minket... az a fura hogy amikor bejelentették a problémáinkat akkor bejelentettek egy másikat is! Ott a nevelőapa szexuálussan zaklatta a kislányt! És nem vették ki! Elrendezték annyival hogy több ilyen eset ne legyen... azt nem vették figyelembe hogy egy olyan gyerekről van szó aki osztály első! Foglalkozva van vele!! Évszaknak megfelelően van öltöztetve! Sosem volt rá panasz!! Most meg verekedett a suliban,hazudozik és romlottak a jegyei is!! Már nem tudom mit csináljunk hogy haza kerüljön szegényem :( annyira hiányzik


Vendég

#58 Re:

2018-02-20 22:24

#53: Jan -  

Szia!Már az 5.hónapnal tartunk...falak mindenhol.Ez emberrablás nem is burkoltan.koszonom H elolvastad

Tibi

zol30

#59 Re: Zoli

2018-02-21 20:36

#4: -  

Az én gyermekeimet is tegnapi nap elvitték amit jogtalannak tartok amit kértek teljesitettem de ez sem volt elég

KISS ÁDÁM KAMU GONDNOK

#60 XI. KERÜLETI KORMÁNYHIVATAL GYÁMHIVATALA

2018-04-08 18:45

Kiss Ádám - hivatásos gondnok

Rendszeresen: 

  • lop a klienseitől 
  • kihasználja őket
  • hülyének nézi őket
  • megalázza őket
  • tönkreteszi az életüket 

Ugyan akkor milliomos faszkalap, elmegy a kurva anyábba, mert sikaszt. A semmiér felveszi az állami támogatást a kliensei után, - közbe tojik magasra, hogy mit fog enni a gondnokoltjai! Hetente csak párezer forintokkal nyomja ki az ellátottai szemét...

szabosandor19830305/gmail

#61 Re: Re: Re:

2018-05-01 05:35

#55: - Re: Re:  

nem vagyok ügyvéd, de negyed év alatt (sajnos)megtanultam és kivűlről fújom a családjogot, és én most szét is fogom kapni az Orosházi Gyámhatóságon Benke Józsefnét, még lehet börtönbe is juttatom bűnszervezetben való kiskorú veszélyeztetése miatt.


Vendég

#62 Re: Újabb hivatali bűnözés!!!!

2018-05-26 21:02

#10: Rambó - Újabb hivatali bűnözés!!!! 

Igen igy van hiába nevelem a gyermekeimet szépen még is elakarja venni a csalad segitö és a gyámhatosag de nem fogom hagyni mert inkább amit kapok a gyerekeimre pénzt mèg az se kell csak a gyerekeim mert az a bajuk hogy faházba nevelem öket neg nem engedik hogy legalább felépitsem a nyáron de mit kezgyek irjon aki tud segiteni.


Vendég

#63 Re: Re: Re: Re:

2018-05-27 17:47

#61: szabosandor19830305/gmail - Re: Re: Re:  

Az Orosházi egy ritka retek banda . Tényleg börtönben lenne a helyük.

 


Vendég

#64

2018-10-04 09:06

Mi pestről költöztünk vidékre két éve másfél éve szálltak rám mert a lányomnak az iskolaban nagyobb a szája ami a tanarnonek nem tetszik rám uszitotta a gyamugyet. Most kiemelest akarnak mert 2-3 - as tanulom plusz nőgyógyászati küldtek vele 13 éves szűz kislány. Konkrétan ne lop nem csavargó nem dohányzik nem iszik stb. Semmi olyat nm csinál ami alatamasztana a kiemelest. En 3 műszakban dolgozom másfél éve a párom is dolgozik anyagi helyzetünk rendben van. Anyosomek házában lakunk 100 négyzetméteren. Mindenünk megvan ami kell. Nm iszol nem drogosok stb. 

Az a baj hogy pestiek vagyunk ???


Vendég

#65 Re: egész Europaba a gyerekvedelem

2019-01-11 14:29

Hollandiaba hasonló  a helyzet!

Nem véletlen!

 

A sok jogszabály és egyéb nagy reklámok a gyermekvédelem ILLUZIO.

 

A gyerek születése után már nem is vagyunk anyának tekintve.

Jogilag abszurd itt is a helyzet!!!

 

 


Vendég

#66 Re: Re:

2019-05-18 06:19

#3: - Re:  

Segicsenek mar kérem  ausztriaban ell vettek 2/fél  honapja 5 éves kis fiút.akinek en a neneje vagyok ugyan is hugommal volt kozos meg egyezés gyam hivatalon keresztül de nem birosag által. Ideglenesen  nálam  lehet a kis fiu akkor veszi vissza amikor akarja..sajnos a lakcim véget masok lettek a  ak8k jartak hozam kontrolara persze naci ezt nyiltan merem irni sajnos ez van aki hazucsag altal vitte el a gyereket .anyától  is el vette jogait es tolem.is .hogy lehet gyam hivatal ilyen szemetlen hazugság  az egész amirol bizonyíték  is van fenkepek mien kornyezetben volt a kis fiu es volt vele torodve most varjuk a birosagot am8ben persze nem hisz3k hogy vissza adnak!Hova fordulhatnek meg ezzel mert igy élni tovább nemmlehet lassan 3 honapja kinok kozt!  Elore is köszönöm 

Andi770817

#67 Sziasztok

2019-11-22 13:55

Velünk is meg történt már két éve! Harcolunk a gyámügy ellen de semmi! Hét gyermekünket vitte el a gyámügy. Rendőri kisérettel mintha a 2 és 3 éves gyerekek meg szöknének. A többit a suliból vitték el. Ennek már 2 éve hiába teszünk meg mindent. Nekik nem jo semmi mert mindig ki találnak valami kifogást. Egyszerüen nem tudjuk mit tegyünk hogy vissza kapjuk öket!

Erdős

#68 Re: Újabb hivatali bűnözés!!!!

2020-02-13 12:22

#10: Rambó - Újabb hivatali bűnözés!!!! 

igazad van tenni kell ellenük!!!!!

Anna

#69 Re: Azon vagyok, hogy ez megváltozónkossal is ezt teszik nemzetkötire !!!

2020-04-17 15:30

#5: - Azon vagyok, hogy ez megváltozón !!! 

Igen felháborító  bűnbandát támogatnak fogyatèkost gondozóval is  bűnbanda akarja otthonba menjen  vegzálnak ,I ker.csal.s. gyámh.

Anna

#70 Re: Re: egész Europaba a gyerekvedelem

2020-04-17 15:38

#65: - Re: egész Europaba a gyerekvedelem 

Hogy lehet. azzonnal Unióba vinni? Tűrhetetlen  háttèr bűnbanda.18 èves korába 1 2 mill kap  azt bűnözők lenyuljak   hatha meghal szúló kórhazba 06707811717 hivjatok


Vendég

#71 Re: Újabb hivatali bűnözés!!!!

2020-04-17 15:51

#10: Rambó - Újabb hivatali bűnözés!!!! 

Fogyatekossal is ezt teszik  bűnbanda zaklatja szulóket. Koltoznek en is igy    bűn az egèsz  dominancia  bunözok uraljak orszagot !!!!!hülyítik  a honatyakat   csak 1  2szervet kell megvenni tied orszag,hatalom. 06707811717