A Gyámhivatalok gyermekek jogait megsértő eljárása ellen!!!


Vendég

/ #57

2018-02-04 18:53

3 éves volt a lányom mikor nevelőszülőhöz került mert apukával nem tudtunk megegyezni hogy kinél legyen! A bíróság nekem ítélte! Most a nevelőapja felpofozta ő :( lett egy pici lila folt az arcán a párom gyűrűjének köszönhetően! Az ofőnök ezt jelentette a cspseknek! Felvették velem a kapcsolatot,és közölték hogy ők elvennék mind a 3 gyerekemet! Bevitették velem a nagylányt (7) a kórházba hogy orvos is lássa... hát bevittem! Onnan már nevelőszülő vitte el! Egy pofonról volt szó de a határozatban az áll hogy szét lett verve a gyerek feje! Az ofő nem bír minket mert szóltunk rá hogy ne hadja kint a gyerekeket a suli előtt mert bem így vokt megbeszélve beiratkozáskor! Azt nyilatkozta az ofő hogy rendszeresen zárjuk a gyereket a fürdőbe! Nem is zárható!!! Sosem járt nálunk! Olyanokat mondtak a cspsek hogy mi minek faragtatjuk ki a lányunkkal a ceruzáit? Hát kérem szépen a suliban sem vagyunk ott higy kifaragjuk neki ha kéne... meg minek szabályozzuk a gyerekeket? Egész életében szabályok szerint kell élnie... ha úgy nézzük a böliben is vannak szabályok!! Szerintük ezeket a dolgokat úgy kell elrendezni hogy nyugi sarkot kell kialakítani nekik a kedvenc játékjaival... ha rosszat csinál dícsérjük meg! Párommal pszichológushoz kell mennünk,utána szülői alkalmassági vizsgára küldenek minket és ha ott megbukunk örökbefogadóvá nyílvánítják a gyerekeinket! A két kicsit védelem alá helyezték... nem értem a nagyot miért nem? Úgy volt a szó hogy a mamához helyezik el ideiglenessen... voltak is kint nála,megfelelt minden! A határozatban meg az van hogy ők nem tudtak olyan személyről akihez kitudták volna helyezni... érdekes ez is! :/ szegény gyerek már azt sem tudja hogy miért van idegen helyen! Ö már elfelejtette azt a pofont! Lelkileg teszik tönkre őt! Én is nehezzen bírom ezt az egész! A doktornőnek azt hazudták hogy a mamánál van a lány... hát tőlem tudta meg hogy nem igaz! Azóta próbálta felvenni a cspsekkel a kapcsolatot de nem sikerült neki,ha mégis akkor leráznak minket... az a fura hogy amikor bejelentették a problémáinkat akkor bejelentettek egy másikat is! Ott a nevelőapa szexuálussan zaklatta a kislányt! És nem vették ki! Elrendezték annyival hogy több ilyen eset ne legyen... azt nem vették figyelembe hogy egy olyan gyerekről van szó aki osztály első! Foglalkozva van vele!! Évszaknak megfelelően van öltöztetve! Sosem volt rá panasz!! Most meg verekedett a suliban,hazudozik és romlottak a jegyei is!! Már nem tudom mit csináljunk hogy haza kerüljön szegényem :( annyira hiányzik