A Gyámhivatalok gyermekek jogait megsértő eljárása ellen!!!

Quoted post


Vendég

#55 Re: Re:

2017-11-28 17:58

#54: Alma - Re:  

Szeretném feljelenteni , ill bíroság elé vinni az Orosházi Gyáműgyet . Az én életemet és a családomét is tönkretették . Sajnos fogalmam sincs mi ennek a menete , vagy van-e egy olyan ügyvéd Orosházán aki bele merne vágni egy ilyen ügybe.

Válaszok


Vendég

#56 Re: Re: Re:

2018-02-04 16:49:03

#55: - Re: Re:  

Fel kell jelenteni a gyàmügyet!..azèrt mert ők a gyàmhivatal; azt hiszik mindent megtehetnek? Szèt vàlasztanak csalàdokat ; van fogalmuk arról , hogy hàny csalàdokat tesznek tönkre? HOGY VAN MERSZÜK MEGBÈNÌTANI, TÖNKRE TENNI CSALÀDOKAT??? EZ A CSALÀDSEGÌTÈS; ?Ez SZÈTSZAKÌTÀS! A GYÀMHIVATALT KELLENE SZÈTROBBANTANI..Èn azt gondolom egy csalàdban; ne bìràlja màr senki kìvülàlló az embereket..mindenkinek egy anyja ès egy apja van! Fogalmuk sincs arról a hivataloknak; hogy egy gyermek mit èrezhet mikor erőszakkal szètszakìtjàk a hozzàtartozójàtól..Tudjàk mit? Szenvedèst! Hol itt az igazsàg???? Egy èdesanyànak szenvedni kell mert elszakìtottàk a gyermekètől; ők meg röhögnek a màs bajàn milyen hivatalnokok vannak ? 

szabosandor19830305/gmail

#61 Re: Re: Re:

2018-05-01 05:35:23

#55: - Re: Re:  

nem vagyok ügyvéd, de negyed év alatt (sajnos)megtanultam és kivűlről fújom a családjogot, és én most szét is fogom kapni az Orosházi Gyámhatóságon Benke Józsefnét, még lehet börtönbe is juttatom bűnszervezetben való kiskorú veszélyeztetése miatt.