Kérjük a Kuzey-Güney Tűz és Víz 2. évadát a STV2-től!


Vendég

#51

2015-03-04 13:10

ez nem ferr tegnapi rész tényleg olyan aminek vármán a folytatását itt ülök várom hogy kezdödjön erre nincs milyen már ez igy kár volt az elsö évad is !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#52

2015-03-04 13:15

VAJON miért vették meg a filmet, ha a felénél abba akarják hagyni Sze.............t banda, szivatják a nézőket., Senki ne nézze mostantól ezt a csatornát, at RTl is megérezte a bojkottot
Cila

#53 Re: Cila

2015-03-04 13:41

#10: SZUZI -  

 Teljesen igazuk van! Én is nagyon szeretem a török sorozatokat, mert más az értékrendjük, mint annak a sok műnős és műpasis idióta mexikói stb. sorozatoknak! Ezek ben a filmekben legalább igazi színészek játszanak, nem is akárhogy. Wz már a harmadik török sorozat, amit elkezdtem nézni, de félbehagyták. Micsoda felfogás dívik a tv2-nél? Csak a Berki, a Győzike a menő? Ezek a félidióta műveletlen suttyó stílusú emberek? Erre nem vagyok kíváncsi. Nem fogom nézni a sok marhaságot, átpártolok a konkurrens adóra!!!!

Ott legalább nem hagyják félbe a sorozatokat!!! sem.

 


Vendég

#54

2015-03-04 13:43

felháborító amit a csatornák tesznek nagyon sok esetben történt már meg ilyen eset hogy félbehagynak egy sorozatot vagy átteszik éjjelre vagy hajnali,vagy kora reggeli időpontra.annyit elvárhat a néző hogy a kezdési időpontban értesítsenek miért történik változás a műsorban! Fizetünk érte kötelességük jelezni a nézőknek mi miért történik! némediné

Vendég

#55 Re:

2015-03-04 13:46

mikor lesz folytatas


Vendég

#56

2015-03-04 13:48

Hova lett a sorozat???????????????   Ez volt ami miatt erre a csatornára kapcsoltam.

A Tv2 meg STv2 egy nagy NULLA!!!!!!!!!!!! Ismételten bebizonyították. Berki-Hódi-Demcsák-Kárászrobi-Cinthyke IQ nullák csapata. No meg a halatortán pimaszúr édesélet milyenszarjönmég?! Színvonaltalan gyermeteg hánynom kell ettől .TV kikapcs.


Vendég

#57

2015-03-04 13:57

Kerjuk a 2. Evadot 


Vendég

#58

2015-03-04 14:11

Szégyen gyalázat hogy ilyet egy csatorna meg tud tenni az elofizetokkel.ertelmetlen volt akkor amit eddig láttunk a sorozatból. Végre egy normális értelmes sorozat de ugy látszik nem mindenkinek tetszett. Akkor miért kellett elkezdeni. No persze ami most meg y a gonosz álarca át jó mert már ismétlés .de ez senkit nem zavar. Levesszuk a jót adunk helyette mexikói semmitmondó szappanoperat. Ez igen TV2 köszönjük szépen. A lényeg hogy fizessünk igaz.? Hát gratulálok hozzá. Nem az első eset ez csináltak már ilyet máskor is.koszonjuk szerkesztőség. ..

Vendég

#59

2015-03-04 14:12

Szeretnénk továbbra is látni a sorozatot!
Egyéb,nézhetetlen sorozatot kell megszüntetni.A nézőért van a csatorna s nem fordítva.

Vendég

#60

2015-03-04 14:15

Nagyon bosszantó,hogy az ember bele kezd a sorozat nézésébe és egyszer csak meg fosszák az embert a kedvenc sorozatától és akkor később majd valamikor folytatják mikor már a cselekmények kicsit feledésbe kerülnek.Mért nem veszik meg a sorozatot egyben ,hogy végig tudjuk kisérni a cselekményt.A másik pedig lehet ,hogy a Mexikói sorozatokat olcsóbban megveszik,de néha lehetne egy kicsit normálisabb,életszerűbb,nem csöpögős sorozatot adni .Várom a mielőbbi folytatást. Tisztelettel.Köszönettel egy rajongó!


Vendég

#61

2015-03-04 14:20

Az elso evad nem fejezidott be! Torokul nyolcvan reszes . Tehat itt 40 resz volt nagyarba 107 resz..Igy van meg az elso evadbol boven meg ugyanennyi!!!! Kerjuk vissza!

Vendég

#62

2015-03-04 14:26

Kèrjük vissza a Kuzey Güneyt!

Vendég

#63

2015-03-04 14:36

KÉRJÜK A SOROZATOT !!!!!!!!!!!

Vendég

#64

2015-03-04 14:54

HOVÁ TÜNT A DÉLUTÁN 2 KOR VETITETT KUZEY-GÜNEY???? A TÖRÖK sorozatoknak van története,nem ugy mint az amcsi.brazil stb silány,csontig lerágott témáknak.A valóság förmedvényekről már ne is beszéljünk.Ha igy megy tovább,a tv nézésnek befellegzett,én már lemondtam egy csomó adót,mert baromira elegem van a reklámokból.és ebből a magatartásból.És még egy:ÖNÖK vannak mi értünk,és nem mi Önökért.Üdvözlettel HAUER ÉVA

Vendég

#65

2015-03-04 15:12

Furcsa, hogy egy filmsorozatot a közepén hagynak abba
pont akkor amikor a legizgalmasabb lenne.

Vendég

#66

2015-03-04 15:20

Nagyon szeretném a folytatást!!!...

 


Vendég

#67

2015-03-04 15:36

Ha elkezdenek egy sorozatot akkor végig kellene hogy adják , a török sorozat sokk embert oda ültet a tv -é elé KÉRNÉNK VISSZA!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#68

2015-03-04 15:41

Már hozzá szóltam egyszer.Ezt az egy sorozatot néztem nagyon tartalmas filmnek tartom.Sajnálom,hogy így befejezetlenül abba hagyták a sorozatot.Remélem hamarosan folytatják.
tiszteletes

#69

2015-03-04 16:00

Döbbenetes a csatorna arroganciája. Amúgy ezek a részek csak bevezetők voltak, az igazi és izgalmas részek most következtek volna. De tényleg, miért csinálják ezt? Vajon tudták már az első résznél is, hogy abba fogják hagyni, vagy csak menet közben döntöttek így? Érdekes lenne, ha az orvos is otthagyná a beteget műtét közben, mert meggondolta magát...


Vendég

#70

2015-03-04 16:01

A kereskedelmi TV-knek szemelőtt kellene tartaniuk, hogy nem mi vagyunk értük, hanem ők miértünk. STV2-n ezt az egy sorozatot néztem, mert a többi műsoruk számomra nézhetetlen. Unalmasak, értéket nem adnak át, nem pazarolom ezekre az időmet. Ha nem adják tovább a Kuzey Güney sorozatot, gondolkozom rajta, hogy lemondok néhány csatornát, és biztosan közte lesz a STV2 is.  Nincs értelme sulyos ezreket fizetnem, amikor már-már leszoktam a TV nézésről a nagyon silány műsokínálat miatt. Attól meg egyenesen fel vagyok háborodva, hogy még nekünk kell könyörögni azért, hogy ugyan már adják végig a már elkezdett sorozatot, amit elég sokan kedvelnek. Ez a sorozat nagyon jó és kizökkenti az embert a hétköznapok szürkeségéből.

Érdekelne, hogy miért ez a sok ismétlés? Miért ez a rengeteg brazil, maxikói szappanopera? És miért ismétlik őket folyton? Nem azt mondom, hogy egy se legyen, mert ezeknek is van rajongótábora. De miért ez van túlsúlyban? Már-már olyan mintha végtelenítve lennének ezek a bugyuta történetek. 

A saját készítésű műsoraik??...nekem kritikán aluliak, ízlésromboló, értéktelen sz@arságok! De legyen....sajnos ezt is sokan szeretik. Legfeljebb nem nézem, ahogy eddig sem. De miért csak nekik kedveznek? A mi igényeink nem számítanak?


Vendég

#71

2015-03-04 16:14

Elképzelhetetlen, hogy egy sorozatot - ami nem egy bugyuta film - ilyen módon fejezzék be, illetve, hogy ne sugározzák a további részeket.

Vendég

#72

2015-03-04 16:22

Az egyik legjobb, legizgalmasabb sorozat, amit magyarországi csatornán vetítenek. Nagyon népszerű, hatalmas kitolás és csalódás lenne a nézőknek, ha nem folytatnák. Kérem, hogy vásárolják meg a 2. évadot is. Köszönöm: Dongó Ágnes

Vendég

#73

2015-03-04 16:35

Ezt nevezik a hatalommal való visszaélésnek!!
A sok primitív műsorukból ez volt az egyedüli nézhető!
Vendég

#74

2015-03-04 16:46

Egyetértek az előttem szólókkal. Kérem a sorozatomat! A két éves kisfiam mellett nincs túl sok lehetőségem TV-zni, de ez az egy óra csak az enyém volt. A gyerek aludt, én meg kicsit kikapcsolódtam. Már most hiányzik...


Vendég

#75

2015-03-04 17:47

Szeretném ha leadnák a 2-évadot is, mert így semmi értelme a film nézésnek!