Aláírás a kormány támogatására és újabb külön adók bevezetésére

Egy polgár

#201 Re:

2015-01-06 10:22

#200: ESZTI és BÉCI! Avagy a két beteg lúzer. -  

 Csak Óvatosan!
Nézd végig ennek a kormánynak az elmúlt négy éves tevékenységét!
-net adó, fizetős M0 és elkerülő utak!
-egész napos iskola mindennapos tesivel a nyelv és infó órák rovására
-50 óra közmunka az érettségihez
-röghöz kötés a felsőoktatásban

És még lehetne sorolni- mind mind elmebeteg törvények és rendeletek, de megvalósultak. 
- a kutya nem gondolta volna, hogy majd egyszer ilyen középkori törvények lesznek, de még is lettek

Jót nevetünk rajtuk aztán majd nézünk mint Rozi a moziban!

Nem nevetni kell rajta, hanem tenni ellene!!!!!!!!!!!!!!!!

-mondjuk egy jó kis országos megmozdulással 

Re-re-re

#202 Re: Re:

2015-01-06 10:27

#201: Egy polgár - Re:  

 Felesleges szavak- sírva vígad a magyar!
Majd felvonulunk jól megmondjuk aztán levesszük ingünket- gatyánkat és elküldjük adó gyanánt-mert másunk már nem lesz.
És ha ezek után lecsuknak közszemérem sértésért- mert másnap egy szál alsó nadrágban mentünk a közmunkára- azt is némán tűrjük majd. 

Ez kell nekünk- ezt érdemeljük- erre szavaztunk még 1990-ben!!!!!!!!!!!

Péleusz

#203 Aha

2015-01-06 13:12

Ajánlott lenne a helyesírási adó kivetése is. 100 Ft/hiba szorozva az olvasók számával. "tellik", "áll civil szervezet", "okos telefon", "tábla gép", hogy csak néhányat idézzek a kedves ötletelők szövegéből...

Biki Csunáj

#204 Re: Re: Összenő ami összetartozik

2015-01-06 13:13

#187: Hegedűs Imre - Re: Összenő ami összetartozik 

 A Biki Csunáj aláírás hiteles, saját kezemmel írtam alá.

 

Üdv:

Biki Csunáj

baba Bubu

#205 Re: Re: Nyilatkozat

2015-01-06 13:31

#197: :-( - Re: Nyilatkozat Menjél te anyádba! Idióta!

 

anemone

#206

2015-01-06 14:19

A MÉLYSÖTÉTSÉGnél nagyobb szegénységet elképzelni sem lehet! :( 

Az világos, hogy ez a rezsim bukni fog - hamarosan. De hogy számoljuk föl az efféle lelki nyomort? Engem ez izgat leginkább.

Hajra

#207

2015-01-06 19:38

Megerdemlitek a sorsotokat. Az utokor halistennek nem fog emlekezni ratok. Szerencsetlen faszok vagytok.

demokrata

#208

2015-01-06 19:44

Csatlakozunk ehhez a civil kezdeményezéshez, ne a mi kárunkon, ne a magyar emberek kárán élösködjenek az anarchiták!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-01-06 19:45


Elfogyott

#210 Re: akurvaanyátokat

2015-01-06 19:58

#1: **thesystem - akurvaanyátokat 

 Szívemből szóltál testvérem.


Vendég

#211

2015-01-06 20:15

Nem tudom eldönteni, hogy vicc vagy komoly. Rég volt, soká lesz Április 1.

Anon

#212

2015-01-06 20:22

Elmentek ti a gecibe Eszter baszd meg, magas térdemeléssel. Te ne támogass csak semmit, ami nekem pénzembe kerül, mert ha neked köszönhetően elveszik, sajnos be kell menjek érte a nyelviskolába.

Kapzsi Csun

#213 Ej... Ej...

2015-01-06 20:36

Csak egy smiley hiányzik a petíció végéről..... Akkor talán megértenétek.

Anyád!

#214 He?

2015-01-06 21:14

Te mi a jó rohadt büdös kurva anyádat akarsz? Te egyenes barom idióta balfasz! Magaddal baszol ki te seggnyaló balfasz barom. Kibaszott golyó kéne neked nem aláírás! Most ha lehet kurva gyorsan őld meg magad ha nem akarod hogy én tegyem meg illetve mindenki aki ezen a szaron felháborodott! Ezt a szart meg kurvagyorsan törőld!


Vendég

#215

2015-01-06 22:12

Nagyon enyhék a közmunkásokat szankcioláló büntetések .Börtönba a sok lögossal. Kozveszéjes munkakerülésért börtönbüntetést.
luilajoslali

#216

2015-01-06 22:13

lululasos lali

Champagne

#217

2015-01-06 22:55

Maximálisan egyetértek a kezdeményezőkkel. Sőt. Javaslom bevezetni a kamatyadót, szent házasságban élőknek 50% kedveznény, csak polgári esküvövel bíróknak 20 % kedvezmény, 20 és 35 közötti nem házasságban élőknek 50% pótdíj. Mértéke orgazmusonként 300.- Ft, de a megjátszott is számít, 50 felettieknél a megkezdett de be nem fejezett is.  Rábaszásért külön 300.- Ft alkalmanként, ha a kormánynak köszönhető, akkor 500.-  Éljen a haza!

Elektromudulator Dva

#218 Re:

2015-01-07 10:05

#15: hegyi -  

Akkor te nem ismered az apósomat B+

 

jaja kurva anyátok jaja

#219

2015-01-07 10:36

Haha én követelném a szegéynektől ha szegények maradnak  2 egymást követő évbn akkor kövér laci izgassa őket a bajuszával egésszen addig miíg nem tudnak hbaony gucci hasba karate életszinvonalon élni..

volt iwiwes

#220 Esztike és társai!

2015-01-07 10:46

Fenn van a csaj a facebookon! Még májusban az angol érettségi botrány kapcsán ő és egy Studniczki nevezetű informatikus nyilatkozott- persze nem az érettségizőket védték. itt a peticiok.com oldalon is megszólaltak többször. Fenn vannak a facebookon és egymás ismerősei- ez nem lehet véletlen.
Anno az iwiwes időkben még jó öt éve több közösségi fórumot is fenntartottak ott. Más közösségeket romboltak és akik naívan az oldalukra tévedtek és elkezdtek velük barátkozni azt jól beszívatták. 
Voltak páran akik hangot adtak nemtetszésüknek azoknak valaki meghekkelte a regisztrációját.
Anno a T-nél részben én foglalkoztam az iwiw panaszosokkal- volt alkalmam és lehetőségem felderíteni a társaságot, de nagyon tenni ellenük nem tudtam. 


Váci

#221 Re: Esztike és társai!

2015-01-07 11:00

#220: volt iwiwes - Esztike és társai! 

 Nekem a hugom járt a váci Péleuszba angolra! A szóbelivel nem volt gond- csont nélkül meg lett, de az írásbelire négyszer is elment, de valamiért néhány ponttal mindig lemaradt. Aztán az egyik tanár felkínálta azt a bizonyos lehetőséget. Mivel nagyon kellett a diploma egy külföldi munka miatt ezért a család úgy döntött, hogy ezt meglépjük. 200 ezer volt-én vittem el a pénzt. Innen ismerős a csaj és a srác neve. Nem tiszta, de az nem életszerű, hogy valaki négyszer egymás után néhány ponttal, de bukja a nyelvvizsgát- főleg úgy, hogy ide haza előtte évekig egy olyan cégnél dolgozott ahol az angol tudás szóban és írásban is elvárás volt. (ha ezt nem lépjük meg a hugom bukta volna a külföldi állást és akkor most itthon áshatna árkot) Meglett az írásbeli és a diploma is. Aztán két éve borult a bili, de a nyelviskola azóta is működik csak az ELTE-ITK színeiben a több mint ezer vádlottból csak negyven balek került a bíróság elé. 
Szomorú, de így működnek itthon a dolgok. Nyilván messzire elér a nyelvük, hogy ezt megúszták, sőt még pénzt is kaphatnak ezért, ha erre van idejük és energiájuk.

Egy volt iwiw felhasználó

#222 Re: Esztike és társai!

2015-01-07 11:15

#220: volt iwiwes - Esztike és társai! 

 Ezek szerint jól ismered a társaságot!

Anno a Slovákba és a Bonyaiba jártak piálni. Ott itatták az "újoncokat" és szivatták őket mindenfélével. Hogy most hová járnak nem tudom. iwiwen többször is volt szerencsém hozzájuk, de élőben is többször láttam őket. Szolovákban voltam pultos, de Kaszásdűlőn laktam és haverokkal én is a Bonyaiba jártam. 

Van egy régi fideszes barátnőm! Tőle tudom (de ez a baloldalon is így működött abban a biznyos 8 évben), hogy vannak fizetett támogatók akiknek az a dolguk, hogy figyeljék az embereket!
Ezek az emberek különböző korosztályból vannak és kortársaiknak megfelelő helyekre programokra járnak.
Pl: mozi, pláza, sportklub, túrajáró szakosztály, táncklub.....stb.
Figyelik az embereket, a szokásaikat, felmérik, hogy bizonyos dolgokat- sport,vásárlás, szórakozás- mennyire kedvelnek, mennyire népszerűek, mennyi időt és pénzt áldoznak rá és az így szerzett tudást, tapasztalatot, kapcsolatokat mire lehet felhasználni. Majd ha ez megvan elkészítenek egy tervezetet, hogy miből mennyi pénz szedhető be vagy pl bizonyos sportágak űzőinek a tudása mire használható fel.
És ezt nem csak a fidesz csinálja! Az mszp is megcsinálta ugyan ezt- pl vizt díj, tandíj- sokan skszor járnak orvoshoz és sokan tanulnaka  felsőoktatásban.
Most ugyan ez van az új matrica rendszerrel, net adóval és a harcművészek katonai összeírásával.
Ilyen megfigyeléseknek köszönhető, hogy nem tartják hitelesnek a megmozdulásokat- hisz megfigyeléseik szerint jól öltözködünk és veszünk magunknak okos telefont. 

Ez így működik-sajnos

Viktor

#223 Megmondtam, hogy ne!

2015-01-07 11:27

Srácok! Nem megmondtam, hogy sose toljátok fullosba a kretént? Nem kell aláírást gyűjteni, csak dobjátok be az asztalomra a javaslatot, és el lesz intézve... Pancserek.


Vendég

#224 Re: ÚGY LEGYEN

2015-01-07 14:14


Vendég

#225

2015-01-07 14:45

Követelem, hogy a parlamenti képviselőknek ingyen napi fél liter konyak járjon! És havi százmilliós támogatás. Hátha akkor nem lopnának.