Kisbaba azonnali visszahelyezése anyukájához!


Vendég

#1

2014-11-07 08:11

Azért ami sok az sok fel vagyok háborodva ekkora hibákat nem lehet elkövetni hihetetlen hogy minden a pénzről szól emberség becsűlet tisztesség hová tüntek ezek az emberi tulajdonságok engem még erre tanított az édesanyám

Vendég

#2

2014-11-07 09:36

Szerintem ez bűnszövetkezetben elkövetett kiskorú gyermek családi állapotának megváltoztatása.Ezért fejeknek kell "hullania". Az anya sose mondott le a gyermekéről!Én letöltendő börtönbűntetésre itélnem az összes vétkest,hogy soha többet senkinek eszébe ne jusson elvenni már gyeremekét.Az örökbefogadokra is vonatkozik ez!!!Persze fehérbörű kisbabáról van szó.......

Henriette Horanszky
A petíció szerzője

#3 Re:

2014-11-07 09:59

#1: -  

 És sajnos nem ez volt az elsô ilyen eset! Írjátok alá és terjesszétek is, hogy leállítsuk ezt a folyamatot !!! Mint a stázi annak idején NDK-ban....


Vendég

#4

2014-11-07 12:53

Szerintem ebben a dologban sokmindenki benne lehetett.........és az sem kizárt,hogy pénzt is kaptak ezért!!!!Kapóra jött egy ártatlan szegénységben élő fiatal nő :( Tiszta szívemből sajnálom.........


Vendég

#5

2014-11-07 13:03

Előfordúlhat,hogy az örörkbefogadóknak nem lehet gyereke,így felgyórsították az örökbefogadást egy kis pénzzel...... :'(


Vendég

#6

2014-11-07 13:17

Lassan szégyelli az ember, hogy magyar! Lassan a saját országát megutáltatják velünk! Lassan nem csak a turisták, hanem mi magunk (külföldön élő magyarok) nem szeretjük hazánkat meglátogatni!!!!
Korrupció minden már ott, korrupt az egész állam!
Azonnal adják vissza a gyereket az édesanyjának!

Vendég

#7 Re:

2014-11-07 13:19

#2: -  

 A nevelő szülő nem vétkes.. nincs is szó örökbefogadásról. Ő nem tehet arról ami történt, ők csak jóhiszemüen jártak el.

 

Henriette Horanszky
A petíció szerzője

#8 Re: Re:

2014-11-07 13:28

#7: - Re:  

 Nem tudhatjuk, kiknek a keze van benne...Nem olyan biztos, hogy a nevelôszülôk nem tudnak semmirôl!!!! Egyáltalán nem! Ha az anyuka havonta egyszer meglátogathatja a kisbabáját, legkésôbb akkor megtudhatják....De ha én kapnék egy babát, csak feltennék egy-két kérdést!


Vendég

#9

2014-11-07 13:30

Ilyen példátlan gyorsaságra ilyen nagyvolumenű ügynél (ahogy a doktornő is írta) nem számítottam. Bezzeg a gyámügy hónapokat ül a megítélt, ám be nem tartott tartásdíj fizetésének elmaradásán, szintén veszélyeztetve gyermekek biztonságos megélhetését. Fújjj! Remélem mielőbb visszakerül édesanyjához Melinda!!!!


Anonymous

#10 Hozzászólás 01

2014-11-07 13:55

Az Anyuka nem kiskorú. A leírás szerint nem történt gyámhatósági felülvizsgálat. . A védőnő szakvéleménye nem az, az egy szakvélemény, ami indítványozza a lakás komfortosságának javítását (a TV megléte nem komfortossági tényező). Szükséges esetben indokolt a szociális munkással való kapcsolat és együttműködés a körülmények javításának érdekében.


Anonymous

#11 Hozzászólás 02

2014-11-07 13:56

Viszont sem alkoholizmus, testi bántalmazás, éheztetés és fűtés hiánya a lakásban, valamint felszámolási eljárás nem áll fent. Ha igen, írásos figyelmeztetés, szóbeli elbeszélgetés, és IDEIGLENES gyám alá helyezés javaslata történhet. A megtörtént eset teljesen jogszerűtlen, szabálytalan, tájékoztatás nélküli, papírok nélkül vették ki az anya kezéből a gyermeket. A nevelőszülök ha eddig nem is, de mostmár egész biztos hogy tudják!


Anonymous

#12 Hozzászólás 03

2014-11-07 13:59

A gyámhivatali munkatársnak holnaptól utcát kéne söpörnie, de mint minden, Magyarországon majd ezt is eltussolják. Reméljük minél hamarabb visszakerülhet a gyermek a családjához. De a család lelki sérülését megfizeti valaki? 

Egyáltalán lehet pénzük ügyvédre? Nem valószínű. Pedig lehet hogy megoldódna az anyagi helyzetük egy időre.

 

zsuzsi

#13

2014-11-07 14:32

Nagyon nagy hibát követtek el ez főrtelem hogy ilyen megtörténhet. A GYámhivatal hogy tehet meg ilyet. Aki rossz körülmények között lakik attól nem veszik a gyereket. Az is hiba volt hogy papírt írattak alá amin nem volt semmit utánna azt írtak rá amit akartak. Ez szégyen gyalázat hogy ilyet megtesznek és ilyen féreg embereket alkalmaznak hivatalokba. Remélem hamar vissza kapják a picurt aki ezt a hibát elkövette remélem elnyeri a méltő büntetését ami  jár neki.


Vendég

#14

2014-11-07 15:26

Én azt is remélem, hogy a védőnő és társai nevét nyilvánosságra hozzák, csak a mihez tartás végett!!!!!!!


Vendég

#15 Re: Re:

2014-11-07 16:54

#7: - Re:  

 Szerintem tudnak róla a nevelőszülők. :(

Vivien

#16

2014-11-07 17:31

Én írtam Dr. Zombor Gábor egészségügyekért felelős államtitkárnak! Sajnos még nem jött válasz...


Vendég

#17

2014-11-07 17:34

+1 aláírás! Remélem segít!

Vendég

#18

2014-11-07 17:45

Aláírtam
Fiametta

#19 Re: Re:

2014-11-07 17:51

#7: - Re:  

 Biztos vagyok benne, hogy ez nem így van! Sztem meg súlyos pénzeket fizettek a gyerekért! Ki másnak az érdeke lett volna ez az egész?


Vendég

#20 Re:

2014-11-07 17:53

#16: Vivien -  

 Nagyon helyes! Bár Czibere Károly szociális ügyekért és társadalmi felzárkózásért felelősállamtitkár lenne a kompetens


Vendég

#21

2014-11-07 20:27

Szörnyű hiba.Sőt felelőtlenség !!Szegény anyuka min mehet keresztül egy lelketlen bagázs miatt akiknek hiphopp kellett egy gyermek valami pénzes famíliának.Remélem az ilyen max közmunkát kap egy ekkora "baki" után.
Mónik

#22

2014-11-07 20:56

Nem tudják örökbefogadni,ha nem mondott le róla.

Àgi

#23 Re:

2014-11-07 22:58

#16: Vivien -  

Sztem is nagyon jó! A kméti polgármesternek (Szemereyné Pataki Klaudia) is elküldenéd azt a levelet? Más hírportálon nem olvasni az esetrôl, oda is sztem érdemes volna írni (origo, index...), hivatkozva a peticióra is. Rem. minél hamarabb visszakerül a baba! 

János

#24 Re: Re: Re:

2014-11-08 01:57

#8: Henriette Horanszky - Re: Re:  

 "Nem tudhatjuk, kiknek a keze van benne..." pontosan, és amíg így van, addig veszélyes vádaskodni mindenki felé. Most az a cél, hogy visszakerüljön a gyerek az anyához, nem az, hogy fejek hulljanak, főleg nem különböző összeesküvés elméletek nyomán, ilyenkor ugyanis az ember hajlamos még az érintettek családját is bevonni és börtönbüntetést szabatna ki rájuk, vagy falhoz állítaná őket.

cseszter

#25 Re: Re:

2014-11-08 07:08

#23: Àgi - Re:  

 origó,index,RTL meg volt