Európa jövője nem lehet a gyűlöleté!

Európa jövője nem lehet a gyűlöleté! / Közlemények / Valószínűleg nem lesz fajvédő konferencia Magyarországon! - köszönjük a részvételt‏ / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-09-30 13:59

köszi szépen, hogy adtad keretet a véleményeinknek!

Vendég

#2

2014-09-30 14:58

Szerintem semmi garancia, hogy nem lesz megtartva a rendezvény. Valahol, előre nem hirdetve biztos hogy lesz "konferencia". Amíg egy fasiszta párt a parlamentben ül, és a kormánypárt egyeduralmat épít ki a fasiszták segítségével, addig nincs ok arra hogy megnyugodjunk.

Vendég

#3

2014-09-30 16:21

Ez most HURRÁ a kormány részéről!

Vendég

#4

2014-09-30 20:01

Örülök a döntésnek, bár nem értem, hogyan engedélyezhették, illetve, ha már engedélyezték, miért nem léptek közbe hamarabb.
MÁS
Az a TASZ, amelyik aláírója a petíciónak, hogyan nyilatkozhat most a rendezvény, illetve a tiltás jogtalansága mellett? Számomra ez totális ellentmondás! Egy olyan országban, mint Magyarország, ahol a rasszizmus olyan szintet ért el mára, ami elfogadhatatlan, egy ilyen rendezvény megrendezése olaj a tűzre. Azt sem értem, egyébként, hogy egy amerikai szervezet miért rendez bármit Európa jövője címmel, ráadásul Európában?

Szóval örülök, de...........

Vendég

#5

2014-09-30 20:06

köszönöm az értesítést. egyetértek, nem volt hiábavaló.
további jó munkát! :-)

Vendég

#6 Re:

2014-09-30 20:17

#4: -  

 ugye elírás az "elfogadható szintű" kifejezés a rasszizmus szó előtt? mert ugye, egyetértünk,  nincs elfogadható és kevésbé elfogadható szintű rasszizmus? 


Vendég

#7

2014-10-01 12:39

És pártunk és kormányunk mikor lép fel a hazai rasszizmus, turulok és történelemhamisító megszállási emlékművek ellen? Várom a napját!

Vendég

#8

2014-10-01 20:36

No pasaran!