Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért


Vendég

#126 Re: Re: Eera

2014-09-01 06:54

#111: Eera - Re: Eera 

 Szerencsés vagy! 


Vendég

#127

2014-09-01 07:36

Hát sok helyen van ilyen át verés. és vásárló csalogató.Szomorú hogy igy akarják át verni a vevőket.
Lenti

#128 Re:

2014-09-01 10:51

#121: -  

 Szia! Mi is Lentiben iratkoztunk fel- a hétvégén osztották a banánt és az epret. Tényleg felhívtak és meg is kaptuk. Megkérdeztem ma a pénztárost, hogy a többi mikor várható, de nem tudott semmit az adőpontokról, viszont azt mondta, hogy biztosan kapnak még a felírtakon kívül is. 

cirboja

#129 cirkusz

2014-09-01 12:48

A Gazdasági Versenyenhivatalhoz kell a panaszokat jelezni. S ők is vizsgálják akkor az ügyet.!

cirboja

#130 cirkusz

2014-09-01 12:50

Gazdasági Versenyhivatal.:-)


Vendég

#131

2014-09-01 13:34

sajna velem is ez történt
pedig nagyon számítottam rá
gondoltam milyen jó ajándék a kicsi unokámnak
igaz ez nem így sikerült
nagyon tetszene ha nagyon sok sikertelen ember meg kaphatná azt amit ígért a Penny

Vendég

#132 Re:

2014-09-01 13:40

#131: -  

 lucifer

ennyi.

#133 Így

2014-09-01 15:43

Remélem a Penny nem ad nektek egy fillért sem, mert szerintem senkit sem kényszerítettek fegyverrel, hogy vásároljatok.

Ajka

#134 Máshogy

2014-09-01 18:07

Érdekes, Ajkán korrektül lezajlott az egész. Nem volt tömegverekedés, nem volt hiány, simán be lehetett váltani a pontokat. Nekünk is megvan a répánk, amire gyűjtöttünk. 


Vendég

#135

2014-09-01 19:16

én nem erőlködtem egy matricán sem. szép lassan összeszedtem a keresztlányomnak, még egy kislánynak ígértem. Ha nem kapja meg, akkor ez van. Majd elmondom neki, hogy elfogyott. 
Nem tartom valószínűnek, hogy ezt monst a Penny ki fogja fizetni. Ez van.

 


Vendég

#136

2014-09-01 20:01

Nagy az isten állatkertje. Ezt komolyan gondolta aki "aláírta"? Gondolkodni is kéne nem csak követni a többi birkát. Akkor miért nem reklamált senki amikor a tesco-ban a madarakat meg a labdákat plusz pénzért kellett megvenni, mégis volt mindnekinek legalább egy.  A gyerekek abból is megkapták az összeset?  Majd akkor tessék reklamálni ha még decemberbe se kapta meg amire feliratkozott, na akkor lehet szó megtévesztésről meg átvágásról.

 

énmegmondtam

#137 Re: Re: Évacica

2014-09-01 20:22

#112: - Re: Évacica 

 ...és később újra előveszi. Akkor nem kell beszerezni, mert a gyerek úgyis megunja. Ezzel az erővel soha semmit nem érdemes (kellene) venni a gyereknek, mert mindig mindenre rá fog unni. :-D


Vendég

#138

2014-09-01 23:55

Mi ez ha nem a vásárló megtévesztése?!!
Vásárolhattam volna a TESCO - ban is kedvezménnyel ennyi pénzért!

Amúgy ott sem szoktam, ut. a multit!..
banánka

#139 Érdekes

2014-09-02 04:42

Nem értem ezt a hozzá álását az embereknek .Mindenki aki vásárolt a pennyiben ,megkapja a plüsfigurát .Korektül tájékoztaták a vásárlokat .Szeptember közepén át vehetök lesznek .Akkora katasztrofa most ez? A tesco és a spár sem különb a pennyinél  ott is voltak galibák. Ha meg valami népszerü az csak jó. Szánalmas ez az aláírás gyüjtés ! 

Karesz

#140 Re:

2014-09-02 06:50

#3: -  

 Magyarázd meg ezt egy gyereknek! Mivel nyilván nem a felnőttek lettek megcélozva evvel a kábítással.


Vendég

#141 Re:

2014-09-02 06:57

#127: -  

 Rengeteg vásárlót veszítenek el evvel az átveréses akciójukkal.

Figur

#142 Re:

2014-09-02 08:15

#138: -  

Akkor miért nem ott vásároltál, nem kényszerített erre senki. 

sneanna

#143

2014-09-02 12:40

Érdekes dolog ez... 

-Egyrészt több pennys dolgozóról is tudok, aki egy 1000ft-os vásárlás után egy kb 30-40cm-nyi pont-sorozatot adott oda az unokatestvérének, ugyanez eljátszva akármilyen rokonnal, stb stb. Arról nem is beszélve, hogy ők is lopták a pontokat, plüssöket!!! Ez nem kitaláció, hanem megtörtént! 

-Másrészt ha a pennys dolgozó elvileg nem gyűjthetett, akkor a szépen hazalopott pontokat odaadja XYZ-nek, aki beváltja helyette, így az akció elkezdése után 1 héttel az éppen leérettségizett kis csitri már ott vigyorog, hogy neki megvan mindegyik. 

-És igen, én is fel vagyok háborodva, mert ha nem lettek volna ezek a nyamvadt pontok, nem vásároltunk volna ott! Gusztustalan amit a vezetőség, és a dolgozók egy része művelt! Nekünk is sok mindenki gyűjtötte a pontokat, akik csak azért mentek oda, hogy a lányaimnak legyen plüss. Nos nincs egy sem, egyiknek sem...

-Továbbá még mindig bízom benne, hogy sorra kerülünk, ugyanis több mint egy hete felíratkoztunk. Az itteni pennyből már hívtak egy pár embert, akik 3 nappal előttünk, azaz 22-én írtakoztak fel. Nem magam miatt szeretném, hanem mert a gyerekeimnek gyűjtöttük. Nem kezdek még el hőzöngeni, mert idő még van, hogy hívjanak. Majd akkor, ha a gyerekeknek nem jut semmi...


Vendég

#144

2014-09-02 14:08

Nagyon helyes kezdeményezés!
Fogjunk össze és mutassuk meg,hogy többet érdemlünk mind egy sima átverést!
schubaru

#145 Re:

2014-09-02 14:46

#3: -  

 Meg nem a Pennybe kell járni ezután vásárolni. Engem egyszer lehet átverni.

Többször esélyt sem kapnak rá!


Vendég

#146

2014-09-02 16:25

Egyetértek ahhoz hogy sok gyermeket és felnőtet becsaptak fizessék vissza a pontokért járó összeget.

Vendég

#147 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-02 16:31

#22: - Re: Re: Re: Re:  

 Reméljük, hogy a feliratkozásnak lesz eredménye, és nem a kedélyeket próbálják csillapítani....ideig-óráig. Mert legyünk őszinték, ez a  megoldás, hogy  a beválthatóság ideje alatt már hetekkel  nem voltak az üzletben a plüssfigurák,  ez  több mint a vásárlók átverése.  Mindenesetre ott a mindent kivédő mondat: " legfeljebb a készlet erejéig "  Csakhogy ez senkit nem vígasztal, főleg a gyerekeket nem.  Le kellett volna állítani a pontgyüjtést,  a P,M-nek figyelemmel kellett volna kísérni, hogy mi a  helyzet a plüssfigura  mennyiséggel,  de úgy látszik, hogy nem volt meg a beszélő viszony  az illetékes marketingesek között. Ez becsületbeli dolog,  a P.M jó hírneve forog kockán.......

 

 

Vendég

#148 Re:

2014-09-02 16:35

#146: -  

 A pontokért járó összeget? Tudtommal a pontokat ajándékba adták a vásárlás mellé. Vagyis a pénzedért árut kaptál. Amellé meg ajándék matricát. Ha a pénzedet követeled, akkor azt kéne visszavinned, amit vásároltál (pl. tej, kenyér, hús). Nálunk legalábbis nem lehetett matricát vásárolni.
Ha meg Vaterán gyűjtötted össze a matricát (mert ott valóban lehetett vásárolni) akkor így jártál.

Nem mellesleg, a matrica és a plüss csak ajándék volt, kedves gesztus (amellett, hogy nyilván marketing fogás is). A többség anélkül is vásárolt volna. Jaa, hogy akkor nem ott? Hogy máshol olcsóbban vetted volna meg ugyanazt az árut? Akkor meg ne is haragudj, de te vagy a hülye. Vásároltál volna máshol a gyereknek meg 2000-ért vehettél volna fokhagymát a különbözetből boltban.


Vendég

#149 Re:

2014-09-02 18:56

#21: -  

 Én nem az utalvány céljáért írtam alá a petíciót, hanem mert azt gondolom, gyerekekkel szemben nem lehet így eljárni, és tudja meg a cég, hogy ilyet nem is hagynak szó nélkül a vásárlók. (Habár nekem nincs gyerekem, és egyáltalán nem is gyűjtöttem a Pennynél pontokat!)

Azt el tudom képzelni, hogy nem számoltak ekkora kereslettel - gyakran kérik el az emberek a pontokat beváltás nélkül is - de szerintem a minimum, hogys újra rendeljenek a játékokból.

Az utalvány egyébként reménytelen kérés, átvihetetlen jogilag is. De gyerekeknek ígérni és azt nem betartani az a lehető legrosszabb!!! 


Vendég

#150

2014-09-02 21:25

Szegyen!!!