Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért


Vendég

#101 Re:

2014-08-30 14:58

#80: -  

 Én a múltkor kifogtam,hogy az előttem lévő vásárló visszanyerte a vásárlási összeg felét.Ahogy lehúzták a kártyáját a pénztáros látta a pénztárgépen és szólt aztán már a számlát úgy nyomtatta ki a rendszer, hogy csak a fele cuccért kellett fizetniük. Nagy volt az öröm :D Zsugor vizet még sosem szedettek szét velem, de Pennys dolgozó pénztáros ismerősöm mesélte a 2,8-as tejeket az 1,5-ös kartonba csempészve, de mesélt 24 csomagos wc papír pakkba rejtett pick szalámiról is, na meg az olcsóbb napilappa becsomagolt drágább napilpról is. Hiába no...leleményesek a tolvajok :(

Tündérke

#102 Re: Re: penny

2014-08-30 18:35

#8: - Re: penny 

 Én felíratkoztam és ma már megkaptam az utolsó plüsst a "készlethez"!

szabi

#103

2014-08-30 19:35

Még ha minket átver.De a gyerekeket NE !!!

soha többé

#104 Re: Re: Re:

2014-08-30 21:30

#17: - Re: Re:  

 Tényleg nem fogtak fegyvert a fejünkhöz, de gondolom az Önéhez se (????) hogy ilyen idióta dolgokat írjon, ami számomra felháborító. Örömmel mentünk a penny-be bevásárolni hogy össze tudjuk gyűjteni a pontokat s beváltsuk plüssre. Telhetetlen a gyerek??? Ön biztosan nem vágyott semmire gyerekként, sem felnőttként... HMM? Inkább egy kis pszichés problémát vélek felfedezni a sorai között... Talán otthon el van nyomva lelkileg??? Nos, mivel ön is láttatlanban nyilatkozott rólunk szülőkről s gyermekeinkről, én is így nyilatkozok...csak egy kicsit ön átlátszóbb...

Logika

#105

2014-08-30 21:58

Ezt az egész "cirkuszt", simán meg lehetett volna előzni, ha a Penny vezetése korrekt a vásárlókkal, és nyilvánosságra hozza, hogy nem sikerült időre beszerezni a plüssöket, türelmet kérnek. Egyébként pedig, számozottak voltak a matricák, így ki lehetett számolni, kb. mennyi az igény. Sokkal jobb lett volna mindenkinek, ha megmarad mondjuk 1000db, és felajánlják jótékonysági célokra, mert meggyőződésem, hogy komoly bevételt hozott számukra ez az akció! A dolgozókat őszintén sajnálom, mert rajtuk csattant az a bizonyos ostor.... A kicsi gyereknek, meg nem igazán lehet elmagyarázni, hogy készlethiány!

Piroska

#106 Re: hahhahah

2014-08-30 22:01

#28: Pennysdolgozo. - hahhahah 

 Ugye viccelsz Pennysdolgozo.? Úgy néznek a pennys dolgozók az érdeklődőkre, mint a piros kukoricára! Tisztelet a kivételnek. A feliratkozás...az meg vicc...van ahol a pénztárosok írják fel az igényt, van ahol a kosárból kipakolós részre vannak kihányva a papírok, mindegyikből több, tehát sorrend sincs, és a pénztárosok meg szelektálják a népet, hogy maga nem is ide jár vásárolni, mit akar? Nos én nem, de az egész családom igen! Szememmel láttam, hogy a földön is voltak papírok! 

Egyébként nem itt kellene petíciót írogatni...hanem több alternatíva is van..., nem menni többé a Pennybe, akár tönkre is mehetne az aljassága révén, vagy beállni az ajtóba, és se ki, se be...addig, míg nem kapjuk meg a plüssöket, vagy...és ez lenne a legfontosabb...a FOGYASZTÓVÉDELEMNÉL FELJELENTENI A PENNYT! Mindenki! De még így is röhögne a Penny, hogy x millát összeszedett a nyári pangás miatt az akcióval...és istenem, ha megbüntetik, kifizeti bírságként a 10 %-át, hát akkor? Plüss meg a Holdban! 


Vendég

#107

2014-08-31 04:07

Megerősítem
zsofiwirag

#108

2014-08-31 04:08

zsofiwirag


Vendég

#109 Re: penny

2014-08-31 07:44

#5: xy - penny 

 Ez a feliratkozás is egy kicsit furcsa. Menj oda a nyilvános helyen hagyott papírhoz és írd rá a személyes adataidat, pl. a telefonszámod. Még szerencse, hogy nem a PIN kódodat kell odaírni.

Judit

#110

2014-08-31 10:03

Nagy keletje volt ennek az akciónak, bár a figurák kevésnek bizonyúltak.

Eera

#111 Re: Eera

2014-08-31 11:25

#1: Nagy Norbert -  

 Aki feliratkozottmegkapta, tegnap hoztam haza.


Vendég

#112 Re: Évacica

2014-08-31 12:55

#1: Nagy Norbert -  

 Minek az a vacak plüss figura a gyerek három nap alatt megunja és be dobja a sarokban a többi kacatjai közzé.


Vendég

#113

2014-08-31 13:48

Nagyon jó kezdeményezés nekem is három gyermekem van egynek van gyümölcse de az ikreknek már nem jutott de fel kellett iratkozni és azt mondták telefonálnak ha meg érkezik a Pennybe de azóta sem történt semmi sem!!

Vendég

#114 Re:

2014-08-31 14:47

#10: -  

 Más áruházlánc is ugyanezt csinálja. Meghírdeti az újságban és a boltban nincs az egész akció alatt.

 

nemérmegannyit

#115

2014-08-31 17:18

Mellesleg az is biztos, hogy a plüss darabára nem ér/ért 5 EFT-ot talán még 1.500,- Ft  az oké.

mircike

#116 Re: Re: Eera

2014-08-31 17:23

#111: Eera - Re: Eera 

 nagyon örülök, én is feliratkoztam, és nem jeleztek, hogy menjek be.....

kész átverés, tisztességtelen haszonnal.

Feltaláló

#117

2014-08-31 17:26

Különben kik adták (keresztelték meg) a nevüket a plüss figuráknak? Nagyon elszúrták a névadót! Pl a répának az angolból fordítva adták? Vagy netán a magyar vagyis hogy milyen vitamint tartalmaz jelen esetben karotin és ebből lett volna a Karottó? Nem kellett volna ennyire messzire menni, lehetett volna a Banándi-ból kiindulni: banán-di - BaNándi. A répa: Répali ------- Ré Pali. Miért kellett túlbonyolítani a névadást?


Vendég

#118

2014-08-31 17:26

Nem minket felnőtt embereket csaptak be ha nem gyerekeket mert én is gyűjtöttem a bátyám 2-unokájának és mekkora csalódás volt hogy a megígért napon se kaptak plüss figurát ha tudták hogy nem lesz elegendő akkor miért adták mert a dolgozok elteszik a rokonoknak ,jó barátnak , szomszédnak , nem beszélve mikor kijön egy szórólap hogy mi lesz olcsóbb és mire bemegyünk már nincs semmi a dolgozok megint a saját javukra dolgoznak
Hitetlen

#119 Re: Vicc

2014-08-31 19:21

#11: BaxiZoli - Vicc 

 NEM megkárosított, hanem tudatosan megtévesztett!! Ugyanis azt az árut másutt is megvehettük volna, a Penny meg hazugsággal csábított arra hogy ott vásároljanak az emberek, és gyűjtsék a pontokat az utolsó napig.  Tudták, hogy akiket akkor is vásárlásra buzdítanak, arra hogy a Pennynél vásároljanak, miután bevették a plüssöket, merthogy elmentek nyaralni, azok bárhol vásárolhattak volna, mert ok már püst nem kapnak!!! Na, ez az átverés!!

Zizacso

#120 Re: :(

2014-08-31 19:24

#6: Kabos - :( 

 

 

A neten 2000 Ft-ért lehet venni ilyen figurákat webáruházból,és még cseresznye is van! :)


Vendég

#121

2014-08-31 19:59

lentibe mi is így jártunk reggel időbe mentünk és egy darab sem volt két fűzet van tele nevet címet telefon számot felírtak de semmi ezek után meggondolandó hogy ilyen helyen vásároljak e ahol becsapnak nem is engem hanem a gyerekem aki nagyon várta a plüss figurákat! SZÉGYELJÉK MAGUKAT HOGY ÍGY TOBOROZZÁK A VEVŐKET BECSAPÁSSAL!!!!!!

Vendég

#122 Re: Re: Re:

2014-09-01 02:49

#17: - Re: Re:  

 Szolnokon felírták a neveket és telefon számokat ,hogy mindenkit értesítenek ha megjönnek a plusfigurák.Hát persze hogy hazugság vólt az egész!A boltban az üzletvezető azt mondta hogy nem is kaptak majd jövőhéten.Persze akkor már lejár az egész humbuk.

 

Piroska

#123 Re: Re: Évacica

2014-09-01 06:49

#112: - Re: Évacica 

 Attól függ, hogy hol iratkoztál fel, melyik Pennyben, mert mi kettőben is megtettük, többek javaslatára, és még sehonnan sem hívtak, hogy ott vannak a plüssök! 


Vendég

#124 Re:

2014-09-01 06:52

#117: Feltaláló -  

 Szerintem tök mindegy, hogy hogy hívják a plüssfigurákat, ez érdekel a legkevésbé, de hogy gyerekek ezrei lettek átvágva...az már szemétség, nem is kicsi! 


Vendég

#125 Re: Re: :(

2014-09-01 06:53

#120: Zizacso - Re: :( 

 Mi a jó fenéért vegyem meg a plüssöket az interneten pénzért, amikor van négy, telepakolt kisfüzet.