Kérjük vissza az Újságíróklubot!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Kérjük vissza az Újságíróklubot! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2014-08-06 16:11

Miért vették el Az ujságírók klubja műsorát? Jó műsor! Tájékoztatást adott Bel és Külpolitikáról Egyszerűen és értelmesen! Adják vissza !!!

Vendég

#27

2014-08-07 07:40

Nagyon helyesnek tartom. Úgy gondolom nem az újságíróklub résztvevői tehetnek arról, hogy többször ide-oda dobálta az ATV főszerkesztője a kezdő időpontokat, olyan időpontokra tették a komoly témákkal foglalkozó-és elemző profi újságírók műsorát, amikor a magyar Tv-nézők többsége, pld, mi is a FILM + , vagy a FILM + 2 műsorait nézzük, 21. 00 órától. Mindezekre figyelemmel, az újságíróklub műsora 20. órakor kezdődjön, + - 5-10 perc a reklámok miatt, és tapasztalható lesz a nézettség emelkedése. Természetesen a főszerkesztő meg mondjon le mivel nem ért a műsorok szerkesztéséhez. Ugye nem gondolja komolyan azt, hogy egy 21. órai kezdéses Újságíróklub felveheti a versenyt mondjuk, Steven Seagal, vagy pedig Sylvester Stallone akciófilmjeivel?!

Vendég

#28

2014-08-07 12:38

Kérjük vissza az Újságiróklubot.kellemes délutánt ☁ ✿.• ‿ •. ✿☁Zsóka


Vendég

#29

2014-08-10 06:03

Nekem az az érzésem,hogy Kormányunk keze van a dologban ,mert az RTL KLUBOT is próbálták befolyásolni a pozitív hangvételre ,de nem ment.Ezért találták ki a reklám adót .

Vendég

#30

2014-08-10 11:34

Éljen sokáig Bobby Ewing! Szerintem ehhez nem kell külön reklám, sok embernek hiányzik a műsor! Én mindenesetre megosztottam a FB-n. Remélem nem csak "hideget" kapok érte, hanem sok megosztást. Éljen a sajtószabadság!
gerzsu

#31 Re: Bolgár Ildikó

2014-08-10 11:38

#11: Bolgárildi - Bolgár Ildikó 

Természetesen megosztottam! Kérni sem kellett rá. Remélem hasonló gondolkodású ismerőseim is veszik a lapot! Bízom bennük!


Vendég

#32

2014-08-11 12:18

sajnos az atv pont leszarja a nézőket. telefonon elérni őket nem lehet, e-mailekre nem válaszolnak. ez a nézők teljes leszarása. de ez volt a megállapodása a vezérrel: megszüntetni az újságíróklubot és a tétet, és ők megtették. összesen ez a két nézhető műsor volt. + fridi. kiváncsi vagyok, ő is repült-e? ami engem és kis családomat illeti, már nem nézzük. remélem, egyre többen rájönnek, hogy az atv NEM ellenzéki tévé, sztárriporternőjüknek pedig kötelező minden este 30 percet csevegni gulyásgergelyekkel és klónjaival. hát kösz, nem kérem.  


Vendég

#33

2014-08-12 14:12

Kell nekünk az Újságíró Klub!
Bolgárildi

#34

2014-08-12 20:55

#32: -  

 Úgy tudom fridi repült, méghozzá egészen Amerikáig, hosszabb időre.


Vendég

#35

2014-08-13 04:31

A "zemberek" -hez nagyon kevés információ jut el egyenesbe! Jó lenne, ha a hírek a mi sorsunkról minden faluba, tanára is eljuthatnának, mert azért mert a jelenlegi vezetés úgy gondolja, hogy "amiről nem tudnak, az nincs is", ez nem helyes politika!

Vendég

#36

2014-08-13 15:49

minden hétfőn ott ültem a tv előtt, és vártam az újságíró klubot! soha nem hagytam ki, egyetlen egy adást, sem! ha valamiért, este nem tudtam oda ülni, vagy mert nem voltam otthon beállítottam a felvételt, és másnap megnéztem! alig nézek filmet, csupán csak híradót, és az egyenes beszédet és az újságíró klubot, és természet filmet, nézek! szeretném szeptembertől ezt is adásba látni!ha másért nem, azért, hogy nekem örömet okozzanak vele! köszönöm!
zefi

#37 zefi

2014-08-13 15:50

minden hétfőn ott ültem a tv előtt, és vártam az újságíró klubot! soha nem hagytam ki, egyetlen egy adást, sem! ha valamiért, este nem tudtam oda ülni, vagy mert nem voltam otthon beállítottam a felvételt, és másnap meg néztem! alig nézek filmet, csupán csak híradót, és az egyenes beszédet és az újságíró klubot, és természet filmet, nézek!  szeretném szeptembertől ezt is adásba látni!  ha másért nem azért, hogy nekem örömet okozzanak vele!  köszönöm!


Vendég

#38

2014-08-17 05:44

Az Ujságíróklub egy tükör a mindenkori hatalommal szemben, hogy látja az ország helyzetét a gondolkozni képes és akaró értelmiség.

Ez a "helyzetkép" segíti az eligazodásban az elbutított embereket, reményt ad a reménytelenségben, gondolkodásra ösztönzi a már mindent feladottakat.

Az ujságírók véleményére szükség van, mint az éhezőknek egy falat kenyérre. Az ATV nem teheti meg, hogy nézőközönségét megfossza jogos igényétől.

Vendég

#39

2014-08-23 20:21

Remélem sikerülni fog !

Vendég

#40

2014-09-01 11:26

Kèrjük vissza az ujsàgíróklubot

Vendég

#41

2014-09-03 23:18

Az Újságíró Klub megszűntetése mögött nem kell valami bonyolult dolgot sejteni!

Gondoljuk meg:
1. Kinek a kezében van az ATV?
2. Milyen "történelmi egyház" a Hit Gyülekezete?

Ezek után a megfejtés:
Orbán kiegyezett Németh Sándorral, aminek az ára a műsor megszüntetése volt.

Következtetés:
A petíció nem járhat eredménnyel.


Vendég

#42

2014-09-05 15:39

Szerettem ezt a műsort,ismét hétfő este az Egyenes Beszéd után,ismét ezt nézném!


Előre is köszönöm!

Vendég

#43

2014-09-05 16:19

Hozzáértő, tájékozott emberek, értelmes vitája.
Nagy szükség van az ilyen jellegű tájékoztatásra jelenleg is. Hiányzik az Újságíróklub ! Kérjük vissza!

Vendég

#44

2014-09-05 19:53

Mióta nincs nem nézem az atv-t.
Ez az én tiltakozásom!

Vendég

#45

2014-09-06 07:07

Hiányzik ez a mélyebb elemző műsor !

Megszűnte óta gyakorlatilag megszűnt az ATV függőségem!, szinte nem is kapcsolok rájuk

Vendég

#46

2014-09-06 09:19

Alig vártam ,hogy hétfő legyen .Nagyon jónak tartom ezt a műsort .A kis ember is meg értheti az össze fügéseket .Érdekes és szórakoztató is egyben.Reklám helyet nem áll modomba venni.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-09-06 09:24



Vendég

#48

2014-09-08 17:52

Szerettem nagyon,....- kérem vissza! Tisztelettel: Kovács Gábor
Túlélő

#49

2014-09-08 19:47

....nem mondhatom, hogy szeretem, de Ők; nem szerbuszoznak, henem szervuszt hallunk, nem suksükölnek, szép tagolt beszédet és tartalmat hallunk. Hiányoznak a művelt emberek. Ezért nem visszakérni kellene, hanem megszüntetni nem lett volna szabad. Ezt nem értem! ( a fenti összeesküvés elmélet ellenére sem)

Nácsa Klára

#50 Re:

2014-09-22 16:41

#1: -  

 Mélységesen egyetértek!