Állítsák vissza a szerzett jogokat!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Állítsák vissza a szerzett jogokat! petíció automatikusan generált fórumtémája

Csere Miklós
A petíció szerzője

#1 igen

2014-06-24 08:09

Tőlem is elvettek. Forintba nem is keveset

Vendég

#2

2014-06-24 09:33

ezek az emberek minden érvényes és hatályos jogszabályt betartva élve a törvényes jogaikkal jöttek el szolgálati nyugdíjba. Az orbán rezsim e törvényeket visszamenőlegesen megváltoztatva vette el a már megszerzett jogaikat.A visszamenőleges jogalkotás nem jogállami megoldás.
Vasi

#3

2014-06-24 15:19

Az ellátás jogcíme: 2210 . SAJÁT JOGÚ ÖREGSÉGI NYUGDÍJ! Ezt kell hangsúlyozni!

Vendég

#4

2014-06-24 17:22

Ezert adtam a fiatalsagomat, kovetelem vissza, legalabb az egyiket.

Vendég

#5

2014-06-24 17:49

Diktatúrában élünk!

Vendég

#6

2014-06-24 20:12

Én aláírtam És Te!Visszamenőleges törvénykezést ne alkossanak.

Vendég

#7

2014-06-24 20:21

Aláírtam, mert anyagilag és erkölcsileg is érintett vagyok.

Vendég

#8

2014-06-25 08:01

A diktatúrákat meg kell dönteni.

Vendég

#9

2014-06-25 09:52

Az ember nem válogathatja meg azt a környezetet, amibe bele születik. Abban a környezetben kell élnie, tisztességesen helyt állnia, élnie! Nem csak anyagiakat, jogokat vettek el tőlem, értelmetlenné tették, megkérdőjelezik mindazt, amit a Hazámért, az álampolgárokért tettem 30 év alatt. Árvizek idején a gátakon, szükség esetén a földeken, a betakarítások, mezőgazdasági munkák idején, a határszéleken, vagy katasztrófa idején! Hetekre, hónapokra távol a családtól, a köz érdekében. Most azok az emberek fosztottak meg mindentől, akiknek annak idején a testi épségét védtem, a lelki és szellemi fejlődését segítettem! Most azok az emberek mondják, hogy "nem érek semmit" akik lubickoltak a mindennapokban, loptak,csaltak és hazudtak! Olyan emberek itélkeznek felettem, vonják meg "visszamenőleges hatállyal" a szerzett jogaimat, akik maguk sem érdemelnek jogot! Minden amilyük van, akkor szerezték, lopták, csalták, vagy hazudták össze. Iskolai tanulmányoktól a diplomán át a vagyonuk nagy részéig mindent! Tőlük is el kellene venni, amit akkor szereztek! Lehet, analfabéták maradnának! "Mindenki annyit ér, amennyije van!" Annak idején - néha még ma is - komoly pszichológiai vizsgálatokon kellett átesni annak, aki olyan pályát választott. Meg kellett felelnie a Haza, a nemzet előírásainak, át kellett esnie a Nemzetbiztonsági bevizsgáláson, figyelték, nem él-e vissza a jogaival, a hatalmával! Talán nem a politikai és a gazdasági jog gyakorlása a legnagyobb hatalom??? Ezek az emberek megfelelnek azon a poszton, ahol vannak? Csírkefogó, alávaló, gazemberek, élősködő paraziták! Nekik kellene szolgálniuk az Országot és nem fordítva! "Miniszter=Közszolga!" Diktatúrában élünk sajnos, és semmivel nem jobb mint a Kommunizmus volt, csak más a neve, más a vezetője! Elvesznek, kifosztanak, tönkretesznek, s minden amid volt azövék lesz, magukévá teszik! Törvényekkel, vagy a nélkül! Adják vissza a szerzett jogainkat, hagyjanak élni!
Hozzászóló

#10 Állítsák vissza a szerzett jogokat

2014-06-25 12:43

Néhány apró, de fontos észrevételem lenne. Tekintettel az ügy fontosságára (visszamenőleg elvett, majd megadóztatott nyugdíjak) javasolom, hogy a helyesírási hibákat (büntetésvégrehajtás, bajnokjainktól, miat,nyugdíjt, tipossa) mielőbb szüntessük meg. Akikkel petíciót szeretnénk aláíratni, azok joggal elvárják a precíz munkát. Köszönettel.

Vendég

#11

2014-06-25 13:25

Aláírtam.... de esélytelennek tartom..
Ha a Kossuth téri bohócforradalomban több tízezren semmit nem értünk el akkor itt még reménykedni sem érdemes.

Vendég

#12

2014-06-25 14:32

Megszerzett jogot megtámadni,s jogtalanul elvenni,nem semmi,büntetni kellene aki ezt csinálta,hiszen törvénytelen az egész!!!

Vendég

#13

2014-06-26 08:33

Kezdem azt érezni valóban szégyellni való,ha valaki egyenruhát húz és abban szolgálja le élete egy jelentős részét,ahogyan magam is tettem,időközben lassan eltávolodva kissé egykori barátaitól,hiszen ez kimondatlanul is így van!A köz-a társadalom szolgálatáért cserében egy hazug szerződésben hittünk azt gondolva ez nem csak ránk nézve kötelező!Már nem hiszek ebben,és azokban a kormányon lévő vezetőkben sem akik ezt megtették! Véleményem szerint sajnos elveszítettük a megszerzett jogainkat ami törvény szerint megilletett bennünket és ezt visszakapni már eldöntött tény ,hogy nem lehet amit ezúton is szeretnék megköszönni minden a jogtiprásban résztvevő szemétnek,lehet személyt akartam írni csak elcsúszott az ujjam !

Vendég

#14 Re:

2014-06-26 18:10

#9: -

Ezeket a jogokat azonban a kommunizmus alatt szereztük!

Maxi

#15 Nem viszitek túlzásba

2014-07-01 14:40

Elég kevésnek találom az aláírásokat. Ennyire sem állunk ki magunkért? Akkor mit várunk??!!

Vendég

#16 Re: Re:

2014-07-11 18:33

#14: - Re:

Én nem akkor szereztem. És mégis elvették.