Peticiok.com

Az Exatlon 19:30- kor kezdődjön!

Nagyon szeretnénk, ha az Exatlont normál időben tűznék műsorra, hiszen rengeteg gyermek nézi, így esélyük sem lesz. Pont a műsor fő célközönségét zárják ki. 


Jenesné Szász Orsolya
Kapcsolatfelvétel a szerzővel