Peticiok.com

Béremelés

IMG_6071.jpegKérjük, hogy az egészségügyi szakdolgozók Április 30-ig kapjanak egységesen 50%-os béremelést és szüntessék meg az alap és kiemelt egységeket! Ez igazságtalanul lett meghatározva! Szüntessék meg a kötelező kamarai tagságot!Nélkülünk nem működik a rendszer és egyre kevesebben vagyunk!

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Bíró Judit láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák:
Legalább 16 éves vagyok, és elfogadom a petíció adatvédelmi szabályzatát.