Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért

antifidesz

#851

2012-03-14 08:47

Nincs jobb orbánnál? Inkább 20 év mszp mint 4 év fidesz. Orbán meglop mindenkit a 27% áfájával, a népegészségügyi termékadójával, a jelentéktelen 5000 ft erzsébetutalványával. Az 1 kulcsos adójával, amit a cégeknek kellett kiegészíteni {tudok pár céget, aki emiatt 10-20 embert elküldött a 2000 ből, mert azoknak, már nem bírta kiegészíteni}

 

Na erre tegyél pontot kiscsikó. Még, hogy orbánnál nincs jobb. Látom te is azok közé tartozol, aki jól járt a 1 kulcsos adóval. Nem sajnálom a töblet bevételét a gazdagoknak, csak annyit kívánok nekik, hogy költsék kórházi kezelésekre.


Vendég

#852

2012-03-14 11:30

Merész Zsóka vagyok Ausztráliából.
Előszőr is köszönet még egyszer BAYER zsoltnak ÉS munkatársainak,hogy 2o12.január 21-én létrejöhetett az a nagyméretű megmozdulás,ahol résztvehettem én is!Édesanyámat látogattam meg Budapesten januárban.Büszke voltam,hogy MAGYARNAK születtem,s hogy ott lehettem a szimpátia tüntetésen.Két lányom felnőttként büszkén vallják magukat MAGYAR születésűnek,pedig Ők is külföldön élnek.Mindkét fiam Ausztráliában született,de otthon ELSŐ NYELVKÉNT a ?AGYART beszélik.Sajnos nem lehetek ott holnap az újabb Békemenetben,de imádkozom a kormányért,munkájukért és a MAGYAR NEMZETÉRT!!!!
Üdvözlettel:Merész Zsóka
Veritas

#853

2012-03-14 12:18

"- Esküszöm az egy élő Istenre - hangzott az ünnepi mormolás.
- ...hogy véremet és életemet a hazáért és királyért, az egri vár védelmére szentelem. Sem erő, sem fortély meg nem félemlít. Sem pénz, sem ígéret meg nem tántorít. A vár feladásáról sem szót nem ejtek, sem szót nem hallgatok. Magamat élve sem a váron belül, sem a váron kívül meg nem adom. A vár védelmében elejétől végéig alávetem akaratomat a nálamnál feljebb való parancsának. Isten engem úgy segéljen!
- Úgy segéljen! - zúgták egy hanggal.
- És most magam esküszöm - szólt Dobó, két ujját a feszületre emelve. - Esküszöm, hogy a vár és az ország védelmére fordítom minden erőmet, minden gondolatomat, minden csepp véremet. Esküszöm, hogy ott leszek minden veszedelemben veletek! Esküszöm, hogy a várat pogány kezére jutni nem engedem! Sem a várat, sem magamat élve meg nem adom! Föld úgy fogadja be testemet, ég a lelkemet! Az örök Isten taszítson el, ha eskümet meg nem tartanám!
Nem kételkedett azon senki. Lángolt mindenkinek az arca, mert tűz égett mindenkinek a szívében. A Dobó esküjére minden kard kivillant. Egy lélekkel kiáltották:
- Esküszünk! Esküszünk!"

"Dobó aztán ott maradt. Állt összefont karral a bástya ormán, a Baba ágyú mellett. S a körülötte hallgató nagy csöndességben fölemelte a szemét az égre.
Holdatlan, felhős ég. Csak egy kis tisztáson ragyog egynéhány fehér csillag.
Dobó levette a süvegét, és térdre ereszkedett. Az égre emelte a szemét.
- Istenem! - mormolta, a kezét imádkozásra illesztve. - Te látod a mi kis romladozó várunkat s benne ezt a maroknyi, elszánt népet... A te nagy mindenségedben kicsi semmiség ez a földi világ. Ó, de minekünk ez a mindenségünk! Ha kell a mi életünk, vedd el uram, tőlünk! Hulljunk el, mint a fűszál a kaszás vágása alatt! Csak ez az ország maradjon meg... ez a kis Magyarország...
Az arca halvány volt. Szeméből kicsordult a könny. És könnyes arccal folytatta:
- Mária, Jézus anyja. Magyarország védő asszonya! A te képedet hordozzuk a zászlóinkon! A te nevedet milliók ajka énekli magyarul! Könyörögj érettünk!
És ismét folytatta:
- Szent István király! Nézz alá az égből! Nézd pusztuló országodat, veszendő nemzetedet! Nézd Egert, ahol még állnak a te templomod falai, és ahol még a te nyelveden, a te vallásodon dicséri a nép a Mindenhatót. Mozdulj meg mennyei sátorodban, Szent István király; ó, borulj az Isten lába elé! Isten, Isten! Legyen a szíved a miénk!"

A Hegedűs hadnagyokat pedig fel fogjuk akasztani!


Vendég

#854

2012-03-14 22:19

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!
Hajrá Fidesz, hajrá Viktor!
hajráviktor

#855 Re:

2012-03-14 22:22

#851: antifidesz -

Gratulálok!

 

Maguk csak gyűlölködni és irigykedni tudnak! Miért nem beszél arról a 600.000 gyermekes családról akiknek nem kell SZJA-t fizetni?

Az egykulcsos adónál pedig nincs igazságosabb aki 10-szer annyit keres az arányosan fizessen 10-szer annyit ,aki 10-ed annyit az 10-ed annyit fizessen...

Nem tudom miért kéne büntetni a sikert?!

antifidesz

#856 Re: Re:

2012-03-14 22:39

#855: hajráviktor - Re:

Mit hajrázod az orbánt? Sehol európában nincs 27% áfa. Az MSZP idejében tüntetett orbán hogy 20 ról 25 re emelték az áfát és igérte hogy lecsökkenti. Hol van a lecsökkentés? Fel Emelte ez a patkány 27% ra. Hajrázzad csak a cigány orbánt

hazugság

#857 Re: Re:

2012-03-15 21:56

#855: hajráviktor - Re:

A 600.000 gyermekes család, akinek nem kell adót fizetni, szerinted a csórókhoz, kisemmizettekhez tartozik, vagy a flancos p.csájú rózsadombi gazdag gábor és környezetéhez?


Vendég

#858

2012-03-16 02:48

A pénzhatalom és bürokraták Európája helyett, mi az értékek és a nemzetek Európáját akarjuk!
Mészáros László
Forest Gump

#859 "Az a patkány uram,aki mondja!"

2012-03-17 01:45

#856: antifidesz - Re: Re:

Akkor jó úton járunk! Az olyanok, mint te egyre rosszabbul érzik majd magukat, mígnem egyszer csak kihalnak. Nyolc évet vártam erre! Van még időm! Gondoltam szépen csendben megvárom az összes posztkomcsi halálát.

Hajrá Magyarország, hajrá Magyarok!Hajrá Orbán Viktor!

Szurkoló

#860 Re: "Az a patkány uram,aki mondja!"

2012-03-17 10:23

#859: Forest Gump - "Az a patkány uram,aki mondja!"

Reméletőleg utánad sok évvel következik be az a halál, te öntelt fasiszta hajlamoktól sem mentes valami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#861

2012-03-20 21:56

Nem akarunk gyarmat lenni !

Vendég

#862 Re:

2012-03-20 21:57


Vendég

#863

2012-03-21 02:26

Ezt a megmozdulást igan fontosnak és hasznosnak tartom. Össze kell fogni a magyaroknak a nemzetközi támadások leple mögötti aljas belső támadásoknaka magyr nép ellen. Az u.n. liberalizmus nem más, mint bomlasztó, züllesztő cél és szándék minden emberrel szemben, és a pénz gátlástalan szolgálata. D. Á.

Vendég

#864 Re: Re: Re:

2012-03-21 02:30

#856: antifidesz - Re: Re:  Ne felejtse el, hogy a hatalmas államadóságot a szoclib kormányok hozták létre. A mostani Fidesz kormány csak azt szeretné, hogy az ország ettől megszabadukjon. Ön is, én és a többiek is. Ez nem megy áldozatok nélkül. De, ennek az egésznek, nem a Fidesz és nem a Fidesz kormány volt az oka, hanem az előző kormányok. Ezt jó tudni  és nem elfelejteni. Egy Igazságszerető.

 

Antiorbán

#865 Re: Re: Re: Re:

2012-03-21 08:46

#864: - Re: Re: Re:

Az 1 kulcsos adó az viszont orbán bűne. Szomszéd ország vezetője {Szlovákia miniszterenöke} legalább eltörőlte.

Kapi

#866 Re:

2012-03-22 16:09

#27: Józsi bácsi a tanyáról -

Kedves Józsi bácsi a tanyáról!

Amikor kedvenc MSZP-je volt hatalmon, akkor is szűntek meg munkahelyek, csődöltek be cégek, sanyargott a köznép,ráadásul számolatlanul vettük a nyakunkba az adósságot, amit még a dédunokája is nyögni fog (áldani is fogja magát ezért az örökségért, vagy ökörségért), és még lőtték is a sanyargó köznépet. Aki ezt a politikát támogatta azt minek nevezzük?

A Malévet ha jól emlékszem 160 millóért adták el, plusz adtak mellé még  millárdos állami támogatást valami "orosz?!" "Abramovicsnak". Miért nem maga vette meg?

Fiastyúk

#867 zilinc@t-online.hu

2012-03-22 22:06

Nagyon jó, maradjon az összetartás a lényeg, a külső ellenfeleket vegyük "természeti tényezőknek", nem szabad utálni őket! (Nyilván mindenkinek megvan az oka arra, hogy mit tart szimpatikusnak és miért.) Fontos megérteni, mit kifogásolnak és miért, hátha van, amit megszívlelni érdemes. Ami nonszensz, azt a józan ésszel tálalt szín valóság amúgy is elsöpri. Maradunk éberek és figyeljünk: tudnunk kell, honnan fúj milyen szél, hogy a saját vitorlánkba foghassuk!

Vendég

#868

2012-03-23 14:37

Nagyon sokan voltunk, a hangulat is kiváló volt. Csináljunk még többször ilyent, mert most már utólag is tudjuk, hogy nagyon nagy értelme volt.

Vendég

#869

2012-03-23 16:25

A nyugati "demokráciát féltők" megmutatták, hogy miért félnek:
Nekik a mostani kormány támogatói csak 0,1 embernek számítanak, míg a bal-libek és társaik 10-nek.
Ez azt jelenti, hogy a a véleményük szerint a baloldala 10-15 millióan szavaztak, míg a Fideszre kevesebben mint 500 ezren

Kapi

#870

2012-03-23 18:26


Voltam a békemeneten, nagygyűlésen, 2006 okt. 23.-án, A Gyurcsány elleni tüntetéseken, a Kossuth téren és legutóbb 2012 márc 15.-én szintén a Kossuth téren.
Nagyon jól éreztem magam a sok jóarcú, lelkes ember között, jó volt a hangulat, hallhattunk egy ünnephez méltó beszédet.
"nem leszünk gyarmat"
„sosem volt ilyen közel a szabadság”
„az oktondi békát megfőzik” Mondta Orbán Viktor.
http://www.orbanviktor.hu/cikk/nem_leszunk_gyarmat_
Minden rendben volt, hiszen a multikat végre adóztatják, gazdasági szabadságharcot vívunk, plázastop van stb.

A jó érzés eltartott másnap reggelig, amikor az óbudai Fidesz honlapjára tévedve leesett az állam: Az óbudai Fidesz lelkesen üdvözli egy új óriáspláza építését a III. kerületben. A Fidesz üdvözli a gyarmatosítást!!!!

http://fideszbp3.hu/2012/03/aquincum-kozpont-az-uj-obudai-kereskedelmi-es-szolgaltato-komplexum/

A „jóarcú, lelkes emberek” és jómagam, azonnal átvert tömeggé váltunk.

1. Ez nem ugyanaz a párt?
2. Óbudán nem ismerik Orbán Viktort?
3. Az ünnepi beszéd csak a tapsoló tömegnek szólt, csak akkor és ott volt érvényes, és már el is felejtették, vagy egy percig sem gondolták komolyan?
4. A politikusokra más elvárások vonatkoznak?
5. Ki is az oktondi béka?
6. Valóban nem leszünk gyarmat?
7. A tett az első, a szó a második hírdeti az Óbudai Fidesz honlapja!!!!

Mi szükség Óbudán 140 ezer négyzetméteren épülő plázára, hiszen már így is rengeteg üres üzlet, iroda és csőd szélén álló étterem van a környéken, nem beszélve a plázák, bevásárlóközpontok, áruházak tömkelegéről. A kegyelemdöfést, a sok magyar tulajdonban lévő óbudai kisétteremnek, üzletnek, éppen egy új megapláza adja.
A plázákban borsos áron üzletet bérlő kereskedők azért gürcölnek, hogy a bérleti díjat kitermeljék. Örülnek, ha nem veszteségesek, bár ez ritkán fordul elő. A magas bérleti díjak miatt persze az árak is magasak, amit a vevők fizetnek meg. A nyereség a külföldi plázaépítő pénztárcáját gyarapítja, aki valószínüleg még adómentességet is kap ekkora beruházásra. Ez is a gazdasági kiszolgáltatottság (modern rabszolgaság) egyik formája, bár itt csak a pénzt szipolyozzák, a lakást majd a bank viszi!

Az óbudai politikusok (Fidesz, LMP) tapsolnak és talán már el is felejtették a nagy "szabadságharcot", pedig Bús (Fidesz) polgármester egyben parlamenti képviselő is, tehát illene tudnia a hadüzenetről. Talán már vége is a nagy harcnak, csak nem vettük észre? Avagy hosszú még a háború és rengeteg vesztes csatába vezetnek minket?
Dübörög a békemenet, zúg a "Hajrá magyarok", hullanak a bakák, miközben a tábornokok a kulisszák mögött árulnak ezt-azt: hazát, földet, érdekeket. Nem oly rég még Gyurcsány vezér és csapata csillogtatott hasonló "erényeket". Talán mostani tábornokaink is az ő "babérjaira" pályáznak?
Puszták népe NO! Plázák népe YES!

Ha valaki tud magyar kézben lévő nyugat európai plázákról, áruházláncokról, bankokról, vagy akár egyetlen cukrászdáról Bécsben, kérem, jelezze
Anka

#871

2012-03-23 18:33

Pár napja van egy rossz érzésem. Mióta megemlitették, hogy Orbán ellen Merkel "puccsot" fontolgatott, majd az Orbán-Merkel paktum is emlitésre került - mégpedig olyan felvezetésben, hogy Orbán maradhat, de be kell állnia a sorba, és ésszerű hangot kell megütnie (baloldali értelmezés), illetve csititsuk a kedélyeket, konszolidáljunk, mert ekkora ellenszélben már lépni sem tudunk, tehát ez jó az országnak (jobboldali értelmezés) - azóta gondolkodom, hogy mi lehet a háttérben. Persze, tisztában vagyok azzal, hogy ez teljes egészében nem valószinű, hogy valaha is nyilvánosságra kerülne, de...
De valamiért az az érzésem, hogy ez nem egy valódi konszolidációs folyamatot takar. Bár igy akarják bemutatni,és valóban ez tényleg Magyarország érdekét szolgálná, mégis inkább a "távolitsuk el Orbánt" második felvonása lesz. Olyan, mintha egy szépen hangzó, és valóban, Magyarország számára fontos állapot megteremtéséről lenne szó, de Orbán ellen fogják forditani. Ugyanis elég csak egy kicsit kidomboritani a baloldalon Orbán kompromisszumkészségét, és máris egy behódolási érzést fog ez a magyarokban kiváltani...
Félreértés ne essék! Magyarországnak, meglátásom szerint, valóban életbe vágóan fontos volna egy kis nyugodt légkör. Úgy gondolom, hogy Orbán erre törekszik. De úgy sejtem, ki fogják ellene használni, hogy leválthassák.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-03-23 18:48



Vendég

#873

2012-03-30 10:27

Ezekből a csodás videó felvételekből töltekezem ,mert itt lüktet a magyar egység és szív !!!!
Anna

#874

2012-03-30 10:29

Öröm és boldogság a szívnek ennyi emberrel egyet érezni, Isten áldd meg a magyart !!
Dr. PhD. Habil.

#875

2012-04-02 00:22

Bár nem voltam ott a felvonuláson, a peticiót februárban egyetértően és támogatólag aláírtam. A 2012. március 28-április 1. között előállott országos fejlemények nyomán most kénytelen voltam aláírásomat és támogatásomat tökéletesen megbánva visszavonni.