Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért


Vendég

#26

2012-02-03 23:56

Nagyon sokan voltunk, senki sem pénzt sem egyéb juttatást nem adott. Több, mint félmillió ember menetelt 16 órától 18:40-ig. Szégyeljék magukat azok, akik mindezek ellenére csak 100.000 emberről ír, és tájékoztat félre másokat.
Józsi bácsi a tanyáról

#27

2012-02-04 04:46

Nagyon vicces, hogy emellé a kormány mellé valaki ki is mer állni. Tönkrement a Malév, tönkrement a forint, munkahelyek szűntek meg, a köznép sanyarog, míg a fönt ülők tömik a zsebüket. Nem állok egy párt mellé se, de mikor az mszp volt hatalmon, a csürhe borogatott, lázadott. Most nem hiába van nyugalom, a csürhe áll a hatalom élén. Nem hiszem, hogy ilyen kormány kell Magyarország élére. A legelső intézkedés, amit tenniük kellett volna, az ostoba, mihaszna, csak pénzt vivő látványintézkedések helyett, hogy a képviselők, miniszterek, polgármesterek fizetésének x százalékát az állam javára fordítják, mert abból már öt ország adósságát is lehetett volna fizetni... Mostani intézkedésük pedig csak a régiek hurcolásából áll szinte. Ami volt, elmúlt. Ez olyan, mint mikor világháborús bűnökért hurcolnak meg most már százéves öregeket. Magukba nézzenek a fideszesek, ők (is) elk*rták anno.
Nem vagyok a véleményemtől se kisebb, se nagyobb magyar, mint az átlag, azok, akik pedig hangoztatják, hát nagyon röhejesek. Ebben a kormányban már csak a hülyék hisznek. Az értelmesebbje nem.
Elemer
Vendég

#28 Dobo Istvan imaja

2012-02-04 06:49

Istenem! Te látod a mi kis romladozó várunkat s benne ezt a maroknyi, elszánt népet… A te nagy mindenségedben kicsi semmiség ez a földi világ. Ó, de minekünk ez a mindenségünk! Ha kell a mi életünk, vedd el uram, tőlünk! Hulljunk el, mint a fűszál a kaszás vágása alatt! Csak ez az ország maradjon meg… ez a kis Magyarország…
Mária, Jézus anyja. Magyarország védő asszonya! A te képedet hordozzuk a zászlóinkon! A te nevedet milliók ajka énekli magyarul! Könyörögj érettünk!
Szent István király! Nézz alá az égből! Nézd pusztuló országodat, veszendő nemzetedet! Nézd Egert, ahol még állnak a te templomod falai, és ahol még a te nyelveden, a te vallásodon dicséri a nép a Mindenhatót. Mozdulj meg mennyei sátorodban, Szent István király; ó, borulj az Isten lába elé! Isten, Isten! Legyen a szíved a miénk!


Vendég

#29

2012-02-04 08:27

Nagyon jó, hogy lett ez a petició. mi elsősorban ezért az országért és csak kényszer visz az utcára. Ha kialakulna a petciók rendszere már nem csak tiltakozni tudnánk, de meg tudnánk mutatni, hogy mit akarunk. Megérné egy tömegtámogatást az új Alkotmányunk.

Viszont technikai probléma lehet, hogy Békemenet nem csak az internetet használta az önszerveződésre. Továbbra is el kell érni azokat a támogatókat, akik nem internet használók.

Vendég

#30

2012-02-04 11:05

Lélekben ott voltam!

Vendég

#31

2012-02-04 11:20

Felemelő és egymást szerető, egymásért kiálló békés emberek hatalmas tömege volt! Jó volt ott lenni!

Vendég

#32

2012-02-04 11:24

Hajrá Magyarország! Fogjunk össze, mert szükségünk lesz rá. Hazánk ellen nem fog megszűnni a nemtelen támadás.A külföldi sajtó hazug munkatársai a saját fizetésüket féltik, nem várhatunk tőlük objektivitást, józan belátást.
Vera
lay-chi

#33

2012-02-04 11:31

Nagyon szép és felemelő érzés volt ott lenni!!! Sajnos későn indultam el és a kisföldalatti már nem járt, így a Deák tértől nagyon sokad magammal gyalog indultam el a menet elé. Kis idő múlva azt vettem észre, hogy szinte két menet megy egymással szembe! Én a Bajza utca környékén csatlakoztam a menethez, kb 25-30 méterre a transzparens mögött. Az úton szembejövők és a járdán állók becsatlakozása miatt egyszer csak azt vettem észre, hogy alig látom már a transzparenst, jó 100 méterre van tőlem. Folyamatosan dagadt a tömeg! Az LMP székház erkélyéről egy "WITHOUT ORBAN" táblát mutogattak, majdnem kiesett a kezükből, mert kétdarabban volt. Jót röhögtünk rajtuk! A Kossuth térre a mi "részlegünk" ért be elsőként. Nem is tudtunk bemenni, mert e tér akkorra megtelt az ott várakozókkal. Olyan szorosan álltunk egymás mellett, hogyha valaki netán rosszul lett volna, még összeesni se tudott volna! Tömegrendezvények létszám becslésénél a 2fő/négyzetméter mennyiséget szokták figyelembe venni, de szerintem a 4fő/négyzetméter lehet az irányadó!
Ha meg kell mozdulni a hazánk megvédése érdekében, újra ott leszünk, és nekünk nem kell oktatást tartani abból, mit tegyünk, ha hideg van! Akkor is ott leszünk!!!

Vendég

#34

2012-02-04 12:08

Örömmel töltött el hogy a Nemzetem együtt van!
És főleg örültem, hogy én is ott lehettem.

Vendég

#35

2012-02-04 13:03

Veszélyes precedens Franciaországban a Scientológiai Egyház betiltása. Bár nekem tetszik a döntés, mert valóban bűnszervezet, azért elgondolkodtató, hogy ez hova vezethet. A következő egy párt is lehet, ha kikiáltják bűnszervezetté. (Mondjuk az MSZP tényleg az.) Ezért kell nagyon együtt maradnunk.

Vendég

#36 Re:

2012-02-04 13:08


Vendég

#37

2012-02-04 13:09

Ott voltam és csodálatos, felemelő érzés volt. Márc. 15.-én újra megyek.
izidor

#38

2012-02-04 13:10

Józsi Bácsi, te nem a tanyáról vagy, az biztos. A véleményed miatt pedig kisebb magyar vagy, mint a Bolgár Gyuri.

Vendég

#39

2012-02-04 14:43

Lélekben ott voltam. Sajnálom, hogy személyesen nem lehettem ott, de imádkoztam Isten áldásáért a Békemenet minden résztvevőjére. Figyelemmel kísértem az eseményeket, és boldogan mondhattam el, hogy igen, Isten áldása volt a Békemeneten. Örülök, hogy most módomban áll csatlakozni virtuálisan Hozzátok!

Vendég

#40

2012-02-04 14:44

Ideje lenne már a számháborút befejezni!A ballibeknél a hamisítás napi szükséglet! Másképpen nem tudnak létezni! Mikor Ők párszázan vannak azt feltúrbózzák, amikor Mi többszázezren azt lebecsülik! Mi lenne ha végre Ők is megtanúlnának a realitás talaján állni, igazságosan!A "trükkök százai" még mindíg dívik Náluk!Bízom benne, hogy az emberek nem vakok! Csak hisznek a saját szemüknek! Aki látta ezt a csodálatos tömeget, csak elhiszi, hogy ez nem virtuális! Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok!

Vendég

#41

2012-02-04 14:47

Mit lehetné még hozzátenni, ez már csak egy igazi vélemény nyilvántartás volt!?

Vendég

#42

2012-02-04 14:55

Csodálatos,felemelő érzés volt !! Ameddig erőm megengedi,minden hasonló megmozdulásban részt veszek,fizikailag és virtuálisan egyaránt.

Vendég

#43

2012-02-04 14:58

Felemelő érzés volt meneten részt venni. Hálásan köszönjük a szervezőknek.

Vendég

#44

2012-02-04 15:10

Bármikor megyek, amikor úgy érzem, hogy hazámat mocskolják.

Vendég

#45

2012-02-04 15:13

Floridából, hatunk nevében: Lélekben ott voltunk. Legközelebb talán sikerül fizikailag is ott lenni.

Vendég

#46

2012-02-04 15:15

Többször és hangosabban kellene elmondani a médiákban,
hogy a jelenlegi megszorításokat az előző kormány mérhetetlen saját zsebre dolgozása miatt kellett bevezetni.

Vendég

#47

2012-02-04 15:25

Tisztelt "Józsi bácsi a tanyáról" Én Mari néni vagyok egy egészen másik MAGYAR TANYÁRÓL.
Csak szánni tudlak ! Látszik,hogy csak a ballib.sajtóból értesülsz mindenről.Fogalmad sincs milyen érzés félmillió értelmes ,kulturált , egyformán gondolkodó ember társaságában részt venni egy rendezvényen,önként,csak a józan észre hallgatva.
Még annyit:kikérem magamnak,hogy engem és a velem egyformán GONDOLKODÓ (nem más véleményét szajkózó)sok százezer embert ismeretlenül "lecsürhézz". Különben a stílusod ,magáért beszél,nem szükséges más jellemrajz.
Mari néni

Vendég

#48

2012-02-04 15:33

A hazámért virtuálisan is kiállok!
Jucus a Heti 7-es -ből

#49 Re:

2012-02-04 15:34

#27: Józsi bácsi a tanyáról -

Kedves Józsi bácsi a tanyáról,aztán el tudná -é mesélni, kik és hogyan juttatták ide az országot??Nem, kedves Józsi bácsi  a tanyáról,ami volt az nem múlt el,most isszuk a levét!!!Tessék csak szépen átgondolni hogy is volt!?Ha maga Józsi bácsi drága lop, csal ,hazudik ,maga sem úszhatná meg büntetés nélkül,bár lehet,hogy a maga tanyáján is az a módi!?Merthogy csak a hülyék hihetik, hogy felelősségrevonás nélkül megúszhatja a tolvaj,hazug banda!Gondolom az értelmes tehenei sem tejelnek már úgy mint az előző kormány idején,mert a gazdájuktól átveszik az "értelmet"!További jó munkát!


Vendég

#50

2012-02-04 15:35

A számok magukért beszéltek, beszélnek. A kormány mellett az országért tartott Békemenet sikere vitathatatlan.