Rokkantvadászat...

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Rokkantvadászat... petíció automatikusan generált fórumtémája

VALÓSÁG

#326 EZ AZ IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-03-12 12:47

"El kéne gondolkodni, hogy van ennek értelme? Semmit nem spórolnak vele, sőt többlet kiadást okozmak a költségvetésnek! Irányt kellene váltani!"


Vendég

#328

2012-03-16 23:25

Az a baj,hogy én már pesszimista vagyok ez ügyben.56 éves vagyok de mennem kell a T bizottság elé,mégpedig az elsők között a koromnál fogva.Mind a négy végtagom megvan hála istennek,és ez már elég ahhoz, hogy visszavezessenek a nemlétező munka világába.Az biztos,hogy munkát nem tudok vállalni a betegségem miatt.A gyógyszereimet kiváltani nem tudom majd,márpedig akkor igazán megpusztulok.Úgy gondolom ez a célja a kormánynak,hulljon a férgese.Akkor viszont Orbán temettessen el ,ez lesz az utolsó kívánságom.Sok sikert a munkájukhoz.

Vendég

#329 Re: Örülök,hogy még egészséges vagy, kösz a hozzászólásodat.

2012-03-16 23:41


Vendég

#330

2012-03-19 18:47

Azt csinálnak velünk egyszerú emberekkel amit akarnak,de azért reagáljunk a hatalom intézkedéseire.Ez durva"vissza terelni a munka világába",Ezért kérjen bocsánatot a törvényhozó,mi beteg,rokkant emberek vagyunk,nem állatok,szégyeljék magukat!

Vendég

#331 Re: faco

2012-03-20 09:08

#9: kölyök -

Én is 200 000 Ft fizetem hogy ültessenek belém egy rosszindulatu rákot és utána daraboljanak fel hogy azt el távolitsák.

Most mehetek vissza dolgozni mert meg gyogyultam.


Vendég

#332 Re: Re: Válaszinformáció Lanczendorfer képviselőasszonytól

2012-03-23 19:28


Vendég

#333

2012-03-26 14:12

Bobokaa

Mélységes nagy fájdalom ért ! Szeretett testvérem 54 évesen öngyilkosságot követett el és elhunyt! Búcsú levelében azt írta oka 41 %-ra levették 27 000 Ft-ból nem tudott volna megélni nem kapta vissza a rokkant nyugdíját , eladósodott. Egyedül élt albérletben tőlem messze, minderről nem is tudtam . Én is rokkant nyugdíjas vagyok , vagyis voltam mert már csak ellátást kapunk január 1-től, nálam is el van szánva én is meg teszem ha úgy járok mint Ő ! Ennyit ér ennek a kormánynak 1 emberi élet beteg embereket öngyilkosságba kényszeríti nem áll mellettük !!! A jó isten adja meg nekik a méltó büntetésüket !!!!!!!!!!!!
petr

#334

2012-04-03 23:36

--
CUKORKA

#335 Re: Válaszinformáció Lanczendorfer képviselőasszonytól

2012-04-14 09:02

tISZTELT kÉPVISELŐ ASSZONY!!!  ENGEM IS LEVADÁSZTAK!!  "HÁLA ÖNNEK ÉS A TÖBBI PARLAMENTI KÉPVISELŐNEK!!" HOGYAN VÉGZI A MUNKÁJÁT ÖN ÉS A TÁRSAI???  HISZEN NEM AZ ÖNÖKET MEGVÁSZASZTÓ EMBEREKET KÉPVISELIK A PARLAMENTBEN!! VISSZA ÉLNEK A  VÁLASZTÓK BIZALMÁVAL!!SZÉGYELJÉK MAGUKAT  ÉS ÖN ORVOS IS RÁADÁSUL!!! JAJ JAJ!!!ÉN IS REHABILITÁLHATÓ LETTEM HIRTELEN SÚLYOS BETEGSÉGEIMMEL  2011 NOVEMBER ÉS 2012 MÁRCIUS 6  ,4HÓNAP TET EL KÉT VIZSGÁLATOM KÖZÖTT. DE ÖNÖK MIÉRT NEM TEREMTETTÉK MEG A FELTÉTELEKET  A ROKKANTAKNA A MUNKÁHOZ, MIELŐTT  AZ   ÚJ SZABÁLYOZÁST ÉLETBE LÉPTETTÉK?? EZ KÉREM FÉL MUNKA A KORMÁNY RÉSZÉRŐL ÉS JÓ PÉNZT IS KAPNAK ÉRTE!!!!! A KISEMBERT KIRÚGNÁK,HA ÍGY DOLGOZNA A MUNKAHELYÉN!!!EGÉSZSÉGESNEK SINCS MUNKA, MERT 23 ÉV ALATT ELADTÁK MINDENKORI POLITIKUSAINK  A SOK EZER EMBERT  FOGLALKOTATÓ  GYÁRAKAT .ÜZEMEKET ,GAZDASÁGOT..AZ ORVOSOK FELSŐBB UTASÍTÁSRA " DOLGOZNAK" A BIZOTTSÁGOKBAN  ,NEM TUDÁSUK,ORVOSI ESKÜ  SZERINT.ERRE A MI KORMÁNYUK UTASÍTÁSA KÉNSZERÍTI ŐKET!!! A MUNKAÜGYI KÖZPONTBÓL OTT "DOLGOZÓ"HÖLGY  ÚGY NYILVÁNÍTOTT REHABILITÁLHATÓNAK,HOGY NEM IS ISMERTE AZ ÁLLAPOTOMAT,BETEGSÉGEIMET!!!! EZ HIVATALI VISSZA ÉLÉS!!!! 37.660 FORINTOT FOGOK KANPI, FÉL ÉVE NINCS ELLÁTÁSOM,0FORINTBÓL ÉLEK JELENLEG !!! MINDEN SZOLGÁLTATÁST KIKAPCSOLNAK NÁLAM JÖVŐ HÉTEN,ÉS ÍGY HAMAROSAN ELVESZÍTEM A LAKÁSOM IS!!! EBBŐL AZ ÖSSZEGBŐL ÖN ÉS TÁRSAI VAJON HOGY ÉLNÉNEK MEG!!!????NAPONTA KÖLTENEK ENNYIT!!!!DE ÉN NEM HAGYOM ENNYIBEN A" LEVADÁSZÁSOM" JOGI UTRA VISZEM A KORMÁNY ÉS PARLAMENTI KÉPVISELŐKKEL SZEMBEN!!  REMÉLEM SOK KÖVETŐM LESSZ EBBEN. ALAPVETŐ  JOGAIMAT VETTÉK EL TŐLEM AZ ÉLETHEZ!!!!  NEM TUDOM A LAKÁS REZSIMET FIZETNI MÉG ALAPVETŐ ÉLELMISZERT VÁSÁROLNI SEM ,SÁRBA TAPOSSÁK A MÉLTÓSÁGOMAT  AZÉRT MERT BETEG VAGYOK!!!  DE LEHETNEK MÉG ÖNÖK IS, TUDJÁK MEG MILYEN, ILYEN ÉLETHELYZETBE KERÜLNI,ÉS ENNYI PÉNZBŐL "ÉLNI"!!!!  SAJNOS LENÉZIK ÉS LEMINŐSITIK HAZÁNKAT ,POLITIKUSAINK MIATT   AKIK CSŐDBE VISZIK HAZÁNKAT,EMBEREKET NYOMORBA KÉNYSZERÍTENEK!!! SZÉGYEN!!!!!


Anonymous

#336

2012-04-15 17:23

Szeretnénk visszakapni az eddigi jogainkat,mivel csökkent munka képességű emberek vagyunk,és semmibe néznek minket.Nagyon szerettünk volna dolgozni,senki nem kérte,hogy beteg legyen.nagyon szerettem a munka helyemen dolgozni,és megbecsült ember voltam,mondja meg valaki mit vétetünk,hogy betegek lettünk?miért aláznak meg?Miért a rokkantak lettek az ország minden bajának okozói,kérnék segítséget ,ha egyáltalán akad ilyen lehetőség.hova menjünk dolgozni,mikor egészséges embereknek nem tudnak munkát biztosítani?

Tisztelettel.

Vendég

#337

2012-04-15 18:17

Egyetértek és támogatom!!!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-04-15 21:24


gyongyi55

#339

2012-04-15 21:25

Öngyilkoságba hajtanak mindenkit!

Vendég

#340

2012-04-15 22:15

Szerzet jogokat elrabolni nem lehet.

Vendég

#341

2012-04-16 08:47

30év kemény fizikai munka után le mertem betegedni!14 éves korom óta dolgoztam!8 éve rokkant vagyok!Kevés lenne a hely a betegségeim felsorolására!2éve 67%-ról át minősítettek 53%-ra és rehabilitálható lettem!2 évig éltem ebben a "státuszban! ,de olyan munkát nem tudtak adni amit a betegségeimmel együtt el tudnák végezni!2012 február 29-én lejárt ez a rehebjáradék !A betegségem egyre több lett!pl a bal kezemet 6x operálták ,volt egy szívműtétem stb.A NYUFI február 12.-e előtt nem fogadta el a papírokat az újból kért felülvizsgálatra !12.-e után leadtam!Illetményt február 14-én kaptam útóljára .Két hónap alatt semmiféle bevételem nem volt!Most kaptam az önk.-tol 15 ezer forint segélyt!Ebből a 15 ezer forintból kell a 2 hónapban megélnem ,gyógyszert vennem,enni és a kb.40ezer forint rezsit kifizetni!Lehet választanom,vagy éhen halok ,vagy csak simán elalszom,mert a gyógyszerekre nincs pénzem!Április 10-én voltam felülvizsgálaton!azt mondták,5-6 hét múlva küldik a határozatot,jó esetben!Tehát,ha minden simán megy akkor júliusban kapok ellátást!Egyedül élek,eddig nem tudom fizetni a rezsit,élelmezésem,gyógyszereim!Mi ez,ha nem ,nyilvános eutanázia !

Vendég

#342

2012-04-16 09:17

Évek óta 27000ft-ból kell meg éljünk 1 felnőtt korú fiam még tanul ma már kenyeret-sem tudok venni ezt a nyomurút kis összeget még 1 hét múlva kapom de minek nem marad semmi belőle!!
Dorci

#343 Re:

2012-04-16 09:26

#333: -

Szia Mi a férjemmel mind keten 27000ft-ot kapunk évek ota és a fiam még tanul mert nem volt mit tenni kap havi 12200ft-ot és el jutotunk odáig ma már kenyeretsem tudunk venni!!Szó szerint éhezünk!!!Nekem is meg fordult már a fejembe az ön gyilkoság de a fiamnak még szüksége van rám!!


Vendég

#344

2012-04-16 09:31

Sajnos nincs mit tenni hetek óta éhezünk!!

Vendég

#345

2012-04-16 10:32

Rokkant holokauszt! Szégyen gyalázat! Beteg embereket aláznak, gyaláznak, ellehetetlenítenek és öngyilkosságba kergetnek :((( Bűntetlenül???? Igen sajnos! Megalkották a törvényt és azt hiszem nem tudunk ellene tenni semmit! Csak idő kérdése, h. még mennyi ember dobja el az életét! :((((( Az uniónak is az a fontos pl., hogy, hogy görbül az uborka :((( az ember nem fontos, nem értékes mert beteg! Nyilvános népirtás zajlik! :(((

Vendég

#346 Békés felvonulás MÁJUS -én

2012-04-16 21:02

http://mszfszk.hu/index.php?…

"Nagyon örülnék, ha Önök közül is minél többeket üdvözölhetnénk a felvonuláson, ill. a beszéd helyszínén! Kérem, terjesszék a az MSZFSZK.HU honlapon található meghívót és követeléseinket! (Jelenleg készülnek a szórólapok.)"Simó Endre

P R O G R A M

8.30 órakor: Gyülekezés a felvonulásra a Kodály köröndön (Andrássy út) a Magyar Szociális Fórum

Munkát-Békét-Biztos megélhetést feliratú csíkja mögött

9.30 órakor: Indul a menet. A menet élén 10 ember tartja maga előtt az MSZF 6 méter hosszú csíkját. Vonulás a Hősök terén át a Városligetbe a pódiumhoz, melyen a vendéglátók után mi szólhatunk.

A pódiumon Simó Endre mond beszédet. Vele együtt az emelvényen lesz Faragó Ferenc Mihályné kilakoltatással fenyegetett tízgyermekes anya. Továbbá egy hajléktalan közmunkás, egy devizahitel-károsult asszony, és a nyugdíjasok, a munkanélküliek, valamint az Összefogás
a korhatár alatti rokkantak emberi jogaiért csoport képviselője.

Vendég

#347 Május 1-én

2012-04-16 21:04

MEGHÍVÓ MÁJUS 1-I BÉKÉS FELVONULÁSRA

M E G H Í V Ó
.......

A felvonulás helyszíne és időpontja: Május 1-én a budapesti Kodály köröndön, a Magyar Szociális Fórum transzparense mögött. Gyülekezés 8.30 órakor. Indulás 9.30 órakor a Hősök terén át a Városligetbe, ahol Simó Endre, az MSZF alapítószervezője szól az egybegyűltekhez...

Vendég

#348

2012-04-17 00:44

Az ügyben döntéshozók,sok ember közvetlen halálát okozzák!! Csak remélni tudom,hogy megfizetnek aljas tetteikért!!

Vendég

#349 Re: Re: Válaszinformáció Lanczendorfer képviselőasszonytól

2012-04-20 11:59


Vendég

#350

2012-04-23 09:56

Gátlástalan amit ezekkel az emberekkel művel ez a kormány.