Rokkantvadászat...

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Rokkantvadászat... petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2011-12-11 21:09

Én inkább éhezni fogok,de a kutyám nem.Ez a mentalitás kellene a parlamentben is,akkor nem hoznák meg ezt a törvényt,maguknak meg nem szavaznák meg a zsíros juttatásokat.Számomra ezek önző,lelketlen,képmutató emberek.Hogy gondolják,hogy élni lehet 28-50 ezer forintból egy beteg embernek ?Még egy egészségesnek sem.

Vendég

#2

2011-12-11 21:42

El kéne gondolkodni, hogy van ennek értelme? Semmit nem spórolnak vele, sőt többlet kiadást okozmak a költségvetésnek! Irányt kellene váltani!
margó

#3

2011-12-11 21:48

Igen irányt kellene váltani,mert a korrupció jelenleg is virágzik!És ők a végleges kategóriában vannak,akiket most sem piszkálnak.Csak 1 héten belül két esetről hallottam.A tarifa 800 ezer ft!!!!Akik meg nagy nehezen találtak maguknak részmunkaidős állást azokat hagyják már békén,mert a két ellátás összege sem éri el a minimálbért!!!Hát még ha az egyiket elveszik.Elnyomogatom én szívesen a gombokat a parlamentben az ő fizetésükért!!
DANIMAMÁJA

#4

2011-12-11 21:49

ÉRDEKES DOLOG EZ A ROKKANT VADÁSZAT ! NEM SZABADOTT VOLNA MEGENGEDNI ENNYI EMBERNEK HOGY ROKKANTTÁ NYILVÁNÍTSÁK MINT HALLÁSSÉRÜLT BAJTÁRSAIM 90% IGÉNYLI ÉN A FÉRJEMMEL NEM ,AKI MEG TÉNYLEG RÁSZORUL AZT MEG MEGSZÍVATJÁK!AZZAL ÉRVELNEK HOGY MENNYI MUNKANÉLKÜLI VAN ÉPP EZEK MEG DOLGOZNAK IS TÖBB PÉNZHEZ JUTNAK MINT MI AKIK DOLGOZUNK A FÉRJEMMEL ÉS HÁROM GYEREKET NEVELÜNK!MÉGSE BALHÉZUNK MERT MINDENKI SÍR!

Vendég

#5

2011-12-11 22:02

Köszönöm, hogy végre valaki velünk is foglalkozik! Ez nevetséges amit terveznek velünk. Különösen a vizsgáló gép, amit állítólag becsapni sem tudunk. Mint a bünözök!!!!!!
Rozál

#6

2011-12-11 22:03

Először azokat az orvosokat kellene elővenni akik jó pénzért százalékoltak le egészséges embereket,és békén hagyni az igazi betegeket.De ilyenről szó sem esik.Akit az orvos 15-20évvel ezelőtt véglegesnek minősített most azt is meg kérdőjelezik vagy el is veszik tőle?forduljon föl ha nem tud dolgozni.

Vendég

#7

2011-12-11 22:07

A rokkant a rokkantnyugdija 90 100%-át kénytelen munkába járásra fordítani ha dolgozni akar. Ha ezt elveszik, és a munkájáért 41 ezret kap, akkor a rokkantat kivégezték, megölték.

Vendég

#8

2011-12-11 22:23

Akik ezt kitalálták nem tudják mit jelent rehabilitálni.Az értelmező szótárt sem ismerik,mert az szerint a rehabilitálni az azt jelenti,hogy helyre állítani.A kormány program pedig nem helyreállítani igyekszik hanem megalázni,kivégezni a betegeket.Nem rég(világháború idején) volt már hasonló program.Igen állítom,hogy ez csak a beteg emberek megsemmisítésére szolgál.
kölyök

#9

2011-12-11 22:47

Biztosan nem értenek velem egyet sokan, de igenis felháborító, hogy a környezetemben is van nem egy ember, aki annak idején 100 ezres nagyságrendű borítékkal százalékoltatta le magát, és amellett szintén 100 ezres fizetéssel dolgozik feketén. Természetesen fiatalon egészségesen lett rokkant 20 éve, mára azonban ők is öregedtek, tehát nem kell hivatkozni a mostani állapotukra. Aki viszont ledolgozott 41 évet, az vegetál, mert az valóban belerokkant a munkába.
Felesleges ilyen rosszindulatú hangulat keltés.
CariOka

#10

2011-12-11 23:01

Itt a cél, a társadalombiztosítás és közigazgatás - államigazgatás "spececiális" feladatainak maradéktalan ellátása, szigorú jogszabályi előírások alapján. Azokat az orvosszakértőket akik e felelősségteljes feladatot a jogszabályok "rugalmas" alkalmazásával látták el, AZOKAT HURCOLJÁK MEG, és ne a szerencsétlen, kiszolgáltatott valóban beteg embereken keressenek fogást.

Vendég

#11 voltunk mint ti...

2011-12-11 23:02

Csakis a csalók kiszűrése kell,hogy a cél legyen,és nem betegek halálraítélése.(mert vannak akik súlyos betegségekkel,30-40 év munkaviszonnyal fognak most majd kapni 28 000 ft kegyelempénzt)

Vendég

#12

2011-12-11 23:06

Innen is látni, hogy nagy a baj! Egymásnak ugrasztani csoportokat, gyenge kormányok cselekvése jellemzi! Hajléktalanok, rokkantak zsebeiben turkálni szánalom, gyengeség jele! Kereszténységre hivatkozni így, amikor halálba kergetnek, ellehetetlenítenek embereket? Hol itt a szív, hol itt az igéret? Dicső vezér szava,-azt figyeljék amit csinálok, ne azt amit mondok- köszönjük látjuk, értjük! Ezt hívják hazugságnak, brávó a beismeréshez!
Bonzo

#13

2011-12-11 23:29

Kivert kutyaként is jobban érezném magam, mert az Állatvédőkben még lehet bízni!
mire jó ez?

#14 irány jó, csak nem így!!!

2011-12-11 23:31

Irány jó, csak nem így, ilyen kapkodott T/5000 tv. Tervezettel! Átgondolatlan tákolmány az egész! Nem értem, hogy miért csak 110 ezer ember rostálnak és a többit miért nem? Vannak még sokan, akik valamiért megússzák. Miért ez a diszkrimináció? Csak ez a szűk réteg lenne a porszem a kormánynak? Tényleg nem értem! Hol vannak az érdekképviseletek, szolgálati nyugdíjasoknak több is van, nekik miért nincs? Vedtelenséget kihasználva, kisemmizni őket? Hajrá magyarország, hajrá magyarok! ŐK, talán nem azok, vagy kire gondol O.V?
ugrinemugri

#15

2011-12-11 23:35

Ágyúval verébre,jövőhetén már atomrakétával lövik a rokkantakat.


Vendég

#16

2011-12-11 23:52

Ami itt folyik az tudatos nép irtás, hiszen hiszen még gyógyszerekre sem lesz elég pénz és akkor még a megélhetésről nem is beszéltünk!!!! Magyarul a beteg emberek gyógykezelés nélkül mennek el!Majd csak elfogynak a rokkantak!!! Egy elkeseredett becsületes rokkant nyugdíjas! Munkaviszony 30-év, de tulajdonképpen mindegy, mert aki beteg az még betegebb lesz ezektől a tervektől!!!

Vendég

#17

2011-12-11 23:53

A követeléssel egyetértek!!!!!!!!!!!!,
esztik

#18

2011-12-11 23:54

Ez már SOK!!!
sea

#19

2011-12-12 00:12

Nem tudom, hogy a posztkommunista elvtársak sok százezer forintos nyugdíját miért nem akarják csökkenteni?!
Lengyelországban azzal kezdték az ottani rendszerváltozást, hogy az ilyenek nyugdíját harmadolták.
A „rendszerváltás” utáni állapotok felelősei szinték vígan éldegélnek.
Tényleg szánalmas, hogy eközben a súlyosan beteg emberek halálba küldését szorgalmazzák.

MICUKA

#20 Re: ÜZ.

2011-12-12 00:15

EGYSZERŰBB ÉS OLCSÓBB LENNE, HA FELÜLVIZSGÁLT HELYETT A DUNÁHOZ VEZÉNYELNÉNEK BENNÜNKET.HUMÁNUSSABB LENNE.


Vendég

#21

2011-12-12 00:32

Ezt nem hiszem el.....Ilyen ronda munkát még egy kormány sem végzett........

Vendég

#22

2011-12-12 02:14

55 éves nő vagyok, 30 év munkával a hátam mögött. Az étkeztetés területén dolgoztam, napi 12-14 órát, sok esetben hétvégén is, ami nem kevés izgalommal jár.Nem volt soha egy karácsonyom, egy szilveszterem, húsvétom munka nélkül. Szívinfarktusom, magas vérnyomásom, keringési rendellenességem, 1 vesém, pánikbetegségem miatt munkát vállalni nem tudok. Szeretnék megélni én is úgy, mint mások! Diszkriminatívnak tartom, hogy a rokkantakat nem vizsgálják alaposan felül, az 57- és 62 év közöttieket. Csak azért veszítem el a pénzemet, mert nincs idő kiszűrni, ki a csaló! Ha létezik egyáltalán ilyen! Kérem, próbáljanak valami más eszközhöz folyamodni, ahonnan pénzt lehet elvonni! Így elveszíteném az egyetlen bevételi forrásomat, amit gyógyszerre, lakásrezsire, megélhetésre költhettem.

Vendég

#23

2011-12-12 06:09

Köszönet érte,hogy foglalkozik velünk!Nagyon remélem lesz eredménye.
Igazi beteg

#24 Re:

2011-12-12 07:35

#1: -

Aki megélhetése miatt lett rokkantnyugdíjas,(csalö) az már elérte az öregségi nyugdíjkorhatárt.Sajnos aki jelenleg rokkantnyugdíjas az valóban beteg.Csak azt felejtik el a törvényhozók,hogy bárki bármely pillanatban belekerülhet ebbe a helyzetbe mint ahogy mi kerültünk.Huszonéveket ledolgoztunk betegen mire már nem tudtunk dolgozni és leszázalékoltak bennünket.A nyugdíjunk pedig nagyon alacsony ahhoz,hogy meg lehetne belöle élni a mai körülmények között.


Vendég

#25

2011-12-12 08:33

No 4 Comfort Place
Kharwastan
Durban
South Africa