Peticiok.com

Tèrfigyelô kamera rendszer kièpítèse a bicikli tárolókhoz!

Tisztelt Dobozi lakosok!

A folyamatos bicikli lopások szüksègessè teszik egy tèrfigyelő kamerarendszer kièpítèsèt a buszmegállók biciklitárolójának közelèben.Ehhez szeretnènk aláírást gyüjteni,ha egyet èrtesz vele kèrlek írd alá ezt a petíciót!

Köszönöm! Az egyik károsult


Dèzsinè Balog Erika
Kapcsolatfelvétel a szerzővel

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Dèzsinè Balog Erika láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.
Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák:
Legalább 16 éves vagyok, és elfogadom a petíció adatvédelmi szabályzatát.