Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Quoted post


Vendég

#275

2013-02-20 15:36

Csak annyit tennék még ehhez hozzá,hogy a kamara vezetői általában a vagyonvédelmi cégek tulajdonosai egyben és így kettő részről szívják a vérünket semmiért.Egy példa:Mivel Pápán laktam a Veszprémi Kamarához tartoztam.Átjöttem Győrbe lakni bementem a Kamarához,hogy átjelentkezzek.Egy hölgy fogadott rettenetes sok munkája lévén a körmét reszelgette,vagy festette.Közölte velem,hogy menjek el Veszprémbe és kérjem ki a papírjaimat,vagy írjak nekik,hogy küldjék el a címemre és majd akkor keressem fel őket.Na ekkor dobta el az agyam a szíjat.A Rendőrségen mindent meg tudtak csinálni mert felvették a Pápaiakkal a kapcsolatot és ment minden rendben ezek arra nemképesek,hogy felvegyék a telefont és átszóljanak,hogy a papírjaimat küldjék meg nekik.Közöltem velük,hogy innentől kezdve Szarok a Kamarára és szépen távoztam.A pofátlanságnak is van határa.Elég volt a sok rajtunk élősködő szar alakokból.A fegyveres biztonsági őröknek sem adják meg az előírt órabért,fingért dolgoztatják őket.Ha valamit keresni akarnak akkor 24/24 be járnak dolgozni 350 órákat dolgoznak NETTÓ 140 000 Ft ért.És a legtöbbje zsebbe kapja mert jogszabály tiltja,hogy ennyit dolgozzanak pihenő nélkül.Csodálkoznak ha kiakadunk!!!

Válaszok

fepisti

#278 Re:

2013-02-20 16:14:43

#275: - Teljesen igazad van! A kamara vezetői vagyonvédelmi cégek vezetői,és soha sem volt érdekük az,hogy nekünk jobb legyen.Ők azok az emberek akik alkalmaznak minket,és nekik nagyon is jó volt így.Az új törvényt ugyan nem a kamara hozta,de ő találta ki,és lobbizott érte.Érdekes módon az elmúlt 14 évben egyetlen tv.javaslatukat sem fogadták el,már ha volt nekik ilyen,de most ezt csak elintézték!