A Magyar Külügyminisztériumhoz a palesztin államiság kérdésében

Quoted post


Vendég

#355 Re: Állítsuk meg a neonáci mozgalom terjedését Magyarországon!

2013-01-24 11:51

#331: Surjányi Dávid - Állítsuk meg a neonáci mozgalom terjedését Magyarországon!

Előszőr A Magyarokért emeld fel a szavadat, és ha megvédtél minden rászoruló Magyart!
Akkor, nyugottan védelmezheted, a többi népet, de ne a zsidókkal kezd!
Aki Jézust keresztre feszitette, az a nép, nemzet, nem érdemel védelmet!!!!

Válaszok

Gyuri49

#357 Re: Re: Állítsuk meg a neonáci mozgalom terjedését Magyarországon!

2013-04-05 18:17:35

#355: - Re: Állítsuk meg a neonáci mozgalom terjedését Magyarországon!

Nem tudom hogyan nevezzelek, mert vendégként vagy bejegyezve, így aztán csak legyen a megszólításom: kedves antiszemita honfitársam! 1. Jézus zsidó volt! 2. Nem a zsidók gyilkolták meg Jézust! 3. A hét vezér közül, Álmosnak a felesége zsidó nő volt! 4. Álmos fia volt Szent István, vagyis a leghíresebb magyar, aki erőszakkal is, de Európához "csatolta" hazánkat, az bizony részben zsidó volt! Akkor te miről is ugatsz? Ki is a magyar? Talán te vissza tudod vezetni a családfádat az őshazában élő népekhez? Nem írtam magyart, mert a jelenlegi magyarságba talán egyetlen egy sincs aki a Magyar törzsből való lenne, itt mindenki valahonnan ide keveredett népcsoport tagja volt és a századok során lett ez a kevert népből Magyarország polgára! Érted kedves barátom? Mielőtt magyarkodsz, előbb ismerd meg a hazád történelmét és utána ugathatsz!

mai magyar békés állampolgár

#358 Re: Re: Állítsuk meg a neonáci mozgalom terjedését Magyarországon!

2013-04-05 18:18:48

#355: - Re: Állítsuk meg a neonáci mozgalom terjedését Magyarországon! 

 Mikor élt Krisztus? Mi van ma? Te a jelenben élsz, vagy a múlton rágódsz? Nem arra kéne koncentrálni, hogy az emberek békében, szeretetben éljenek egymás mellett? Ha mindenki a múlt miatt hergeli a másikat és folyamatosan revansot akar venni, akkor soha nem lesz normális élet a hazánkban. A kis magyar hazánkban, ahol békében kéne, hogy megférjen minden ember, fajtól, nemtől, származástól függetlenül. Honnan veszitek magatoknak a fogalapot arra, hogy magatokat bármely más ember fölé helyezzétek? Minden magyarországon született állampolgár, akinek az anyanyelve magyar, MAGYAR. Nincs jogod megkérdőjelezni. Jómagam Budapesten születtem keresztény szülők gyermekeként, nem gyakorolom a vallásomat. Magyar vagyok. Nem magyarabb, mint akinek a vallása zsidó, vagy származása cigány, sokác, szerb, tatár, vagy bármi más nemzetiségű. Te sem vagy magyarabb, vármennyire szeretnéd. Próbálj meg békésebb utat választani. Gondolkodj el azon, amit írtam.