A választói összefogást támogató nyilatkozat

Quoted post

Ancsapancsa

#5 LMP? NEM!

2012-11-08 16:24

Ha az LMP-t keresik meg először én nem írom alá. Az LMP az elmúlt 2 évben bebizonyította tökéletes tehetetlenségét, dilettantizmusát, tenni nem akarását, és folyton a Fidesz-hez dörgölőzik. Én az előző választásokkor rájuk szavaztam ezt már nagyon bánom, és ismeretségi körben nem vagyok vele egyedül. .

Válaszok

Egyetértő

#6 Re: LMP? NEM!

2012-11-08 16:30:06

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

Máris működik a kirekesztés és "haragszom rád" zsigeri reflexe? :(


Vendég

#7 Re: LMP? NEM!

2012-11-08 16:45:10

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM! 

 Ha ez az ára a demokrácia visszaállításának, akkor - minden ellenérzésem dacára- LMP

secnir

#83 Re: LMP? NEM!

2012-11-08 21:15:14

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

"Az LMP az elmúlt 2 évben bebizonyította tökéletes tehetetlenségét, dilettantizmusát, tenni nem akarását,"

-akarnak tenni, nem tehetetlenek stb., csak NINCS egy karakteres vezetőjük. schiffer, jávor nem az.

 

"és folyton a Fidesz-hez dörgölőzik"

-nana! erre aludj még egyet...

unrealnoise

#132 Re: LMP? NEM!

2012-11-08 22:34:54

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

Márpedig akkor egyesek még mindig nem értik. Összefogás. ha az LMP jönni akar, és elfogadja az alapelveket, akkor nyugodtan jöhet. Mert rájuk és a szavazóikra is szükség lehet. Ha mindenki kihúzná magát a mozgalomból bizonyos pártok okozta korábbi sérelmek, ellenszenvek miatt, akkor lehúzhatjuk a wc-n ezt a mozgalmat. Még egyszer mondom; a tudatos összefogás, egy megfelelő és közösen, mindenki által elfogadott programon alapulna. Aki az LMP (vagy mások miatt) ki akarja húzni magát a sorból, az nem is szeretné igazán elérni az Együtt 2014 választói mozgalom hosszabb távú céljait, azaz nem támogat majd semmit, kizárólag a Fidesz és Orbán Viktor további gazdasági és politikai ámokfutását. El lehetne ezen gondolkodni.

Külön-külön elbuknánk, együtt nyerhetünk. Nyerni fogunk.


Vendég

#155 Re: LMP? NEM!

2012-11-08 23:57:14

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

Én is így érzek az LMP-vel kapcsolatosan.Nem bízom bennük.És nem tesznek semmi olyat, amire felfigyelnék.

 


Vendég

#175 Re: LMP? NEM!

2012-11-09 01:55:25

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

egyetertek, lmp menjen a levesbe!

viszont, ettol fuggetlenul, en tamogatni fogom bajnai gordon mozgalmat

MUNKANÉLKÜLI

#183 Re: LMP? NEM!

2012-11-09 05:33:46

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

TELJES MÉRTÉKBEN EGYETÉRTEK! TAVASSZAL PRÓBÁLTAM SEGÍTENI ŐKET (LMP) , DE NEM JÖTT ÖSSZE NEKIK! AKKOR JÖJJÖN TALÁN EGY ESÉLYESEBB ! >EGY SZOC. SEGÉLYES MUNKANÉLKÜLI<

pepitaofelia

#193 Re: LMP? NEM!

2012-11-09 08:48:38

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

Én sem bízom az LMP-ben egy cseppet sem, de teljes összefogásra van szükség, másként nem lehet ezeket elzavarni. Ezért mindenkit be kell fogadni a demokratikus ellenzék oldalán. A rokon- és ellenszenveinket majd csak akkor szabad újra elővenni, amikor ezektől megszabadultunk, és helyreállt az alkotmányos rend - ezt mondta Bajnai is!

Ancimanci

#319 Re: LMP? NEM!

2012-11-09 18:30:13

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

Ilyet ne mondj!  Mindenkire szükség van.  Nem az a pár  LMP s van csak  akit a TV ben látsz,

Keress rá  RÓNA PÉTER honlapjára.  Egy  csodálatos  ember  aki neked kedvet ad ahhoz, hogy nézd el az LMP  nek  azon hibáját, ami téged zavar.

Minden szavazat számít!    Hajrá     Együtt 2014.


Vendég

#780 Re: LMP? NEM!

2012-11-12 19:18:37

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

Én sem szerete az LMP-t, bár néhány megnyilvánulásukkal egyetértek. Azért azt el kell dönteni, hogy mit akarunk. Ha a jelenlegi kormány leváltását, akkor az a legfontosabb és akkor az LMP 5-7% os támogatására is szükség lesz. Ha leváltottuk Orbánékat és visszaállt a demokrácia rendszere, lesz rá idő, hogy tisztázzunk néhány tévedést, félreértést, sértést, stb. ÖSSZEFOGÁS, ez a legfontosabb, mert a duzzogás egymásra csak Orbánéknak segít.


Vendég

#873 Re: LMP? NEM!

2012-11-13 00:38:18

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

Csak nem képzelitek azt, hogy van még épeszű ember, aki viszont akar látni újra kezdődni egy Bajnai Gyurcsány MSZP vagy SZADESZ vagy Milla vagy LMP buzi köcsög fasszopó retkes megátalkodott kibaszottul elfuserált felfuvalkodott aberrált szarházi atillával megátkozott csaló fehérgalléros bűnöző utolsó mocskos tetves rohadt offshore csaló akasztani való hiteltelen bolsevista kommunista söpredéket akik nem mellesleg hazaáruló mocsadék módjára tönkretették eladták kiárusították az ország népének vagyonát az itt élők hozzájárulása nélkül - ti nem érdemlitek meg hogy lélegezzetek - egy nemzeti kormányt akartok leváltani - nem sül le a mocskos kurva anyátok pofájáról is a bőr basszátok meg a retkes telibe baszott mocsadék zsidó fattyú kurva botoxos anyátokat és verje belétek a kúrva isten a faszát - a duna partjára állítalak benneteket és bele lövöldözlek mindannyiótokat - hát pusztuljatok el már fattyastól mind basszátok meg férgek - nincs annyi átok amit rátok nem olvasok ti állatok egész egyfolytában 2014 ig meg sem állok csak benneteket átkozlak - hogy dögöljetek meg és dögöljön meg a lovatok is - az ég szakadjon rátok - nincs az az átok az a rossz amit rátok nem küldök - legyetek átkozottak mind akik egy nemzeti érzésű igaz magyar kormányt leváltani szándékoztok - aki a mocskotokat takarítja már két éve

Spikk

#936 Re: LMP? NEM!

2012-11-13 11:43:01

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

Az a helyzet, hogy szerintem nem figyelsz eléggé.

Az LMP igenis sok esetben emeli fel hangját a fidesz gőzhengere ellen. A jobbik mellett folyamatos képviselői felszólalásokban ostorozzák a fideszes javaslatokat (nyilván értelmetlenül, hisz a 2/3 úgyis megszavazza, ha nem is tudja, mi a kérdés, de legalább lassabban haladnak), mégpedig szakmailag megalapozott és teljesen értelmezhető módon. E mellett kiállnak pl. a mutyi-földbérletek kárvallottjai, a helyi gazdák mellett ott, ahol erre szükség van. Odaláncolják magukat. Kampányolnak, aláírást gyűjtenek, stb.

Mindezt (részben) azért teszik, hogy akinek a szeme nem nyílt még ki, az is észre vegye, hogy mi történik.

Medve

#1223 Re: LMP? NEM!

2012-11-15 12:06:02

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

Nem az LMP-re kell szavaznod, hanem az Együtt2014 közös jelöltjére. :)

Én arra fogok szavazni 4014-ben akinek neve mellett ott lesz az Együtt2014 logója. Legyen az LMP, MSZP, DK,  még netán a Jobbik tagja is, nem érdekel. Egyiket sem szeretem, de csak így tudjuk leváltani az Orbán rezsimet.

Mindazokkal akik le akarják váltani Obánt, építenünk kell egy közös szekeret, amit közösen tolhatunk és amire felültethetjük a közös jelölteket. Az meg teljesen lényegtelen, hogy ki lesz melettem és ki ül a szekéren a szekértoláskor. Lehet büdösek leszünk egymásnak, de tolnunk kell a közös szekerünket. Szerintem ez másképp nem fog működni.

 

 

ernest hampel
lome

#2158 Re: LMP? NEM!

2013-10-11 08:40:23

Kedves,

Én barrister Ernest Hampel, ügyvéd a törvény, a személyes ügyvéd az ügyfelem, van egy fontos üzenete az Ön számára vonatkozó halálát a relatív, és a 20 millió USD maga mögött hagyta a biztonsági Finance Firm itt hazám (Togo) , kérjük, válaszoljon az én e-mail cím, (hampelernest@yahoo.com) és hívj 228 97085588 további szóbeli felvilágosítást, arra vár, hogy hallani rólad.

Kezelje ezt az üzletet a legnagyobb titoktartás és küldje el a következő információkat.

(1) Teljes neve:
(2) Privát telefonszáma:
(3) A jelenlegi lakcímét:
(4) Foglalkozás:
(5) A Kor és nem:
(6) A Private mail cím:

Várom a sürgős választ ASAP.

Üdvözlettel

Ügyvéd Ernest Hampel Esq..