Mondj nemet a sorkötelezettség visszaállítására!

Quoted post


Vendég

#637

2012-04-27 21:59

Én nem írom alá, de az nagyon tetszik hogy a legtöbb aláíró nő :D:D:D:D:D:D
Sorkatonaság pedig csak egy közel-keleti rasszista országban létezik. Valami izraelnek hívják.

Válaszok


Vendég

#638 Re:

2012-04-27 22:00:51

#637: -  

 Mármint nőknek kötelező sorkatonaság...


Vendég

#639 Re:

2012-04-29 18:19:17

#637: -

Rasszista?????!!!!!!!! Nézz már a dolgok mélyére egy kicsit!!! Egy csöppet  többről van ott szó, mint "rasszizmus"!!!

Nem gondolod, hogy nincs más módjuk a túlélésre?????Soha ne kerülj olyan helyzetbe, hogy megtapasztald azt az "életet" ami az izraeli átlagembereknek jutott osztályrészül!

Nem hobbiból járnak géppisztollyal éjjel -nappal!!!!!(a lányok is)

Gondolod ők nem szeretnének inkább mindennap békében, nyugalomban  élni???? Anélkül, hogy valamelyik arab szomszédjuk állandóan ne törjön a puszta létükre????

Kiváncsi lennék , mi lenne a véleményed, ha a te gyerekedet robbantaná fel egy szép nyári napon valami fanatikus állat terrorista a helyijáratú buszon....vagy miközben egy kávéház teraszán kávézgatsz, géppisztolysorozatot zúdít rád egy agyament  "szabadságharcos"...Hmmm????

Jobb lenne, ha tájékozódnál...

Minden elismerésem annak a népnek!

 

Orsolya

#641 Re:

2012-05-10 14:52:40

#637: -

Igen jórészt nők írják alá! te szívesen otthagynád a feleséged és gyereked egy háború esetén?
Én két kis gyerekkel a hátam mögött alig havi 30 gyessel alighanem éhen dögölnék mire a párom megjönne a háborúból-ha egyáltalán visszajön!

Kárpátaljai magyarként én anyámmal átéltem mikor apám rokkantan visszatért az afganisztáni háborúból (ami 1980-88 között zajlott) Hiába volt a szolgálat a kitüntetések csak a nyomor jutott a nagy szovjetunió részéről!
És annak sem örülnék, ha a gyerekeimet vinnék el. Nekünk semmi bajunk a többi nemzettel. Ha Orbán Viktornak van akkor azt rendezze le Ő maga!