Családi pótlék ne legyen utalvány!

Quoted post

A kompromiszum jó dolog

#204 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-22 09:01

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Kedves nem segélyes elöször is hadd kérdezem meg van neked egyáltalán gyereked? Mert ha igen akor tudnod kéne Azt hogy igen sok mindent meg lehet venni erzsébet utalványból de nem mindent, amire egy gyereknek szüksége van. Tescoból például óva intek mindenkit higy gyümölcsöt vagy zöldséget vegyen. de erzsébet utalványra nem tudsz pl ruhát venni pedig egy 5-10 év alatti gyerek úgy nö mintha húznák. Pelust szintén nem lehet belöle venni pedig EGY gyerek egy hónapban minimum 2-3 csomag pelenkát elhasznál egy hónapban. Abban igazad van hogy vannak olyanok akik azért tiltakoznak az utalvány ellen mert nem lesz meg a napi cigije piája és stb, de ha ezeket akarjuk kizárni mégis a családoknak segiteni létre kéne inkább hozni egy spec utalványt amit csak a gyerekre vagy szopizosnál az anya étkezésére is lehet elkölteni. Hasonlot az iskola kezdési utalványhoz.

Válaszok

A nem segélyes

#234 Re: Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-05-24 00:52:26

#204: A kompromiszum jó dolog - Re: Jöhet Erzsébetben is!

Van gyerekem(minden korosztályból),ha visszaolvas többet is megtudhat, bár ez "Évi" szerint senkit sem érdekel.A pénztárcámban sem és a bankkártyámon sem volt megcímkézve egyetlen bankjegy sem, hogy most melyik a CSP, melyik a fizetés, a túlóra, meg az útiköltségtérítés.Hogy én most melyik tételből fizettem a pelenkát a múltkor, fogalmam sincs. Szerencsére a CSP megszüntetéséről nincs szó, hogy utalványban adják? Na bumm!Majd a kaját fizetem vele. A lényeg, hogy folyósítsák továbbra is! Tetszik érteni?Mert lehet még rosszabb is...

 




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...