Családi pótlék ne legyen utalvány!

Quoted post

Évi,,

#158 Re: Tisztelt Rajongóim!

2012-04-06 13:42

#151: Nem segélyes! - Tisztelt Rajongóim!

Kedves Nem segélyes!

Nagyon megható, és hosszú önéletrajzot olvashattunk, de ez sajnos senkit sem érdekel. Utalványban osztott családi pótlék pedig egyáltalán nem észszerű, többen is leírták az okokat! Inkább az erről alkotott véleményét olvasnám, hogy miért is lenne nekünk jó?

Válaszok

A nem segélyes

#232 Kedves Évi!

2012-05-24 00:27:55

#158: Évi,, - Re: Tisztelt Rajongóim!

Sajnálom, ha untattam. Javaslom olvasson vissza pár "vendég" reakciót, nekik válaszoltam és nem Önhöz szóltam kedves Évi. sajnos Ön is azok közé tartozik, akik általánosítanak: ha Önt nem érdekli, ebből következik, hogy senki mást sem. Logikus, mint Hofi poénja az akváriummal meg a logikával. Számomra az is logikus, hogy a főként francia érdekeltségű melegutalványokat ki kellett szorítani a béren kívüli juttatások rendszeréből. Gondolja végig, ezen utalványok forgalmazása kinek hozott üzleti hasznot? Helyette egy magyar érdekeltésű utalványrendszert kellett bevezetni, remélhetőleg a hazai érdekeltségű Erzsébet utalvánnyal a hazai termékek forgalma is föllendül majd. Emlékszik? Hazai termék, hazai munkahely. A családi pótlék?Legyen türelemmel, ki fog alakulni az utalvány szélesebb felhasználhatósága is,csak ne engedje,hogy félrevezessék, elbutítsák az okoskodók,ellendrukkerek. Nem kell mindent elhinni, amit írnak, mondanak. Tudja: felelős gondolkodás!Addig meg, vegyen élelmiszert utalványra és a gyerekruhát, rezsit fizesse készpénzzel. A családnak sok lenne havi 26ezer kajára?Nekem teljesen mindegy miben kapom, mert számomra az a lényeg, hogy kapjam.Mert ahogyan a görögök állnak, meg az euró, elképzelhető, hogy egyáltalán nem kapjuk majd semmiben sem!Akkor mégiscsak jobb az Erzsébet, nem? Nem akarom felidegesíteni, de félek, lesz ez még rosszabb is. De nem nyújtom hosszúra, mert Önt ez nem érdekli (és legyünk pontosak: senkit sem).Jó éjt!

 




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...