Családi pótlék ne legyen utalvány!

Quoted post


Vendég

#153 sysy74

2012-04-06 02:39

Jah és 31 évesen szültem,s mentem férjhez....Kedves Nem segélyes!Mégis hány éves koromban kellett volna észhez kapnom évtizedekkel ezelőtt?????Aki most kisgyerekes,az valószínű nem rendelkezik 20-30 éves munkaviszonnyal(pláne nőként,ugyanis mint tudod a nyugdíj előtt nem sokkal biza mi már nemigen tudnánk szülni.....ugyebár a férfiaknál ez nem korfüggő....gyerekcsinálásra 50 évesen is remekül alkalmasak).Tehát úgy 5-10 évesen már észbe kellett volna kapnom,és gyüjteni a lakásra valót????Vagy hogy is van ez?????Jah,és mint sokunknál a gyesen lét sem volt fenékig tejfel....ugyebár az is úgy nagyjából 24 ezer nettó...ebből és a családiból nagy esély volt rá,hogy nem eszünk 3-an....így hát lányka ment bölibe-majd megszakadt a szívem....imádtam a gyesen létet....-én pedig alkalmi könnyvvel dolgoztam kemény 320ft-os órabérért átlag napi 10 órát.....Tehát hidd el,miután 18 éves korom óta dolgozom,albérletben laktam,ha más nem volt,akár takarítást is vállaltam,volt,hogy 2 munkahelyem volt egyszerre,s reggeltől késő estig robotoltam heti 6 napot,én is tudom,mi az,dolgozni.DE!!!!Az én korosztályomnak már nem olyan egyszerű....az én szüleim albérlet mellett,úgy,hogy anyukám gyesen volt 2 gyerekkel,félre tudtak tenni 3 év egy OTP-s lakásra beugrót.....nekem már az egy fizetésem nem takarta be az albérletet...és még a rezsi és megélhetés is ott volt......meséld már el,hogy is kellett volna ezt csinálnom????Úgy nézem,te mindenki problémáját átlátod,tehát valszeg tudni fogod,miért is nem jó nekem az utalvány....Kószi előre is.....

Válaszok


Vendég

#159 Re: sysy74

2012-04-06 13:44:16

#153: - sysy74

Én sem írhattam volna le szebben!:) Nem segélyes gondolom igencsak túl van már a 4.X-en.....vagy elég korán kezdte a családalapítást és az észbekapást! Azért örülök,hogy vannak még ennyire tökéletes emberek,sajnos mi csak átlag emberek vagyunk,átlag agyikapacitással:) Bízom benne,hogy ennyi előrelátással és ésszel legalább van 5 diplomája!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...