Családi pótlék ne legyen utalvány!


Vendég

/ #153 sysy74

2012-04-06 02:39

Jah és 31 évesen szültem,s mentem férjhez....Kedves Nem segélyes!Mégis hány éves koromban kellett volna észhez kapnom évtizedekkel ezelőtt?????Aki most kisgyerekes,az valószínű nem rendelkezik 20-30 éves munkaviszonnyal(pláne nőként,ugyanis mint tudod a nyugdíj előtt nem sokkal biza mi már nemigen tudnánk szülni.....ugyebár a férfiaknál ez nem korfüggő....gyerekcsinálásra 50 évesen is remekül alkalmasak).Tehát úgy 5-10 évesen már észbe kellett volna kapnom,és gyüjteni a lakásra valót????Vagy hogy is van ez?????Jah,és mint sokunknál a gyesen lét sem volt fenékig tejfel....ugyebár az is úgy nagyjából 24 ezer nettó...ebből és a családiból nagy esély volt rá,hogy nem eszünk 3-an....így hát lányka ment bölibe-majd megszakadt a szívem....imádtam a gyesen létet....-én pedig alkalmi könnyvvel dolgoztam kemény 320ft-os órabérért átlag napi 10 órát.....Tehát hidd el,miután 18 éves korom óta dolgozom,albérletben laktam,ha más nem volt,akár takarítást is vállaltam,volt,hogy 2 munkahelyem volt egyszerre,s reggeltől késő estig robotoltam heti 6 napot,én is tudom,mi az,dolgozni.DE!!!!Az én korosztályomnak már nem olyan egyszerű....az én szüleim albérlet mellett,úgy,hogy anyukám gyesen volt 2 gyerekkel,félre tudtak tenni 3 év egy OTP-s lakásra beugrót.....nekem már az egy fizetésem nem takarta be az albérletet...és még a rezsi és megélhetés is ott volt......meséld már el,hogy is kellett volna ezt csinálnom????Úgy nézem,te mindenki problémáját átlátod,tehát valszeg tudni fogod,miért is nem jó nekem az utalvány....Kószi előre is.....



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...