A harcsák tilalmi szabályozásának hatályban hagyása

Quoted post


Vendég

#112 Re: Re:

2012-02-17 20:13

#110: - Re:

Kedves sport/sorstársam!

A kis létszám értelmét a petíció írója nem verte nagydobra, pedig nagyon is van. Kérlek, hogy gondold át újra! Nem nehéz, könnyen megérted. Annyit segítek, hogy pontosan tudta a szerző, hogy nagyon kevés aláíró lesz. Az, hogy az ellentábor "bölcsei" nem értik, mutat valamit. Mivel nem akarom, hogy töröljék a hozzászólásom, nem konkretizálom, hogy mit, de bízom benne, hogy néhány pillanat kell, hogy Te is megértsd.

Válaszok


Vendég

#113 Re: Re: Re:

2012-02-20 11:16:13

#112: - Re: Re:

Nyugottan kifejtheted.Azért jó lenne ha tudnánk mire is gondolsz konkrétan.Egy kicsit megingattál ezzel a gondolatmenettel,bár nem szoktam mindjárt a legrosszabbra gondolni.

Az esélyt adjuk meg,ha törlik ,hát törlik.


Vendég

#114 Re: Re: Re:

2012-02-20 14:19:54

#112: - Re: Re:

Gondolkodtam, és igazából arra jutottam, hogy egy meglévő törvényileg szabályozott rendelkezés mellett érveltek az aláírok. Így tehát ez nem is "petíció". Ha horgásznak, semmi törvénytelenséget nem követnek el, az aláírók.

Én nem a petíció íróját támogattam, ha nem egy érvényben lévő  rendeletet,  amely nem vélelmezi hogy orvhorgász lennék, amit kikérek magamnak.


Vendég

#118 Re: Re: Re:

2012-02-20 20:23:08

#112: - Re: Re:

"Mivel nem akarom, hogy töröljék a hozzászólásom, nem konkretizálom, hogy mit, de bízom benne, hogy néhány pillanat kell, hogy Te is megértsd."

Erre a mondatodra gondolok.