Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Quoted post


Vendég

#2920

2012-01-18 20:50

Mintha ébredezne a magyarság, de nem tudom hosszabb távon kitart-e? 2002-ben, mikor kihátrált a fiatalok mögül és visszaválasztotta a saját fejere az '56 vérbefojtóinak utódait, elvesztettem a reményt. Talán most valami lesz. De sok jel arra utal, hogy megint el fogja árulni a saját, most már egy kicsit öregebb vezetőit. Ma néztem a brüsszeli hablatyolásokat. Egyetlen aki következetes volt, az Orbán Viktor.

Válaszok


Vendég

#2951 Re:

2012-01-19 06:45:31

#2920: -

Nem hiszem, hogy a nép 2002-ben a kommunistàkat visszavàlasztotta volna, mert nagyon szoros volt az eredmény. Az elvetemült kommunista banda visszacsalta magàt orcàtlan vàlasztàsi trükkökkel. Ujra kellett volna szàmolni a szavazatokat, de az akkori Köztàrsasàgi Elnök, Màdl Ferenc gyàva volt és nem akarta. A kommunistàk pedig gyorsan elégették a szavazòcédulàkat, hogy ne lehessen ùjraszàmolni.

A hitet, az orszàg megùjulàsàba nem szabad elveszìteni. Magyarorszàg fel fog tàmadni - velünk az Isten - nincs ki ellenünk. Azonkìvül egy kivàlò miniszterelnök küzd értünk - Orbàn Viktor! Hajrà Magyarok!