Magyarország önrendelkezése és szuverenitása


Vendég

#2901

2012-01-18 17:43

Küldök egy versrészlet:
"...Hazámat keresve megkaptam a választ,
Mert lépésről lépésre rájöttem:
Az én hazám egy határtalan ország,
Az én hazám a nemzetem."
Birka Mari, kérem, ne etessen minket !!!

#2902 Re: Re: KI AZ A === BARKI MARI=== ?????

2012-01-18 17:49

#2892: BIRKA MARI (DR) ??? - Re: Re:  KI AZ A === BARKI MARI=== ????    EGY BÉCSI MILLIÁRDOS !!!!

ÉPPEN  BARKI MARI DR.  AKARJA RÁTENNI KEZÉT KISHAZÁNKRA, - MENJEN ÉS RENDEZKEDJEN A SAJÁTJÁBAN, VAGY AZ ISTÁLLÓBAN, MINT  DR.BIRKA MARI  FŐKOLOMPOS.  ÜDV. KOLOMPÁR ORBÁN


Vendég

#2903

2012-01-18 18:06

Ne kezeljenek bennünket csökkent képességű gyermekként. Ugyanolyan jogokkal kell rendelkeznünk- ugyanolyan elbánást érdemlünk mint tőlünk nyugatabbra élő- kevésbé "balsorsos" múlttal rendelkező európai polgárok. Ezt a kettős mércét egyszer és mindenkorra kikérjük magunknak!

Vendég

#2904 Hazádnak rendületlenűl

2012-01-18 18:13

Külön köszönet, minden külhonban élő hazánk fiának, akik nem restek szót emelni érettünk!

Vendég

#2905

2012-01-18 18:16

Tóth Norbert
Magam is igy gondolom

Vendég

#2906

2012-01-18 18:57

Sajnálom, hogy Magyarország már megint azt élheti át, mennyire egyedül és meg-nem-értve áll a népek gyűrűjében. Szomorú a tájékozatlan, felszínes, de előítéletektől teli amerikai tudósításokat olvasni és hallgatni az új magyar alkotmányról, vagy a media törvényről. Teljesen egyetértek a petícióval. Remélem, hogy a jó Isten megsegíti az országot.

Vendég

#2907 Re:

2012-01-18 19:11

#2897: -

Mélyen Tisztelt ref.lp. Úr!

 

Ezúton esedezve kérem!  Ne tévedjen a mindennapi politika mocskos útjára!  Anélkül, hogy meghatároznám feladatát, próbálja a szeretet, a megértés és megbocsátás gyakorlására buzdítani híveit.  Kérésemnek oka, bár nem tekintik csak idegenszívűnek a másként gondolkodókat, - ezt Ön, mint lelkipásztor, ne tegye!  És egyben kérem, higgye el, ők is Magyarország felemelkedését szeretnék!  Továbbá kérem, - ha teheti - ne használja a „becsületes magyar ember” kifejezést a hozzászólása címében fellehető kontextusban.  Aki, mert érdekei úgy kívánták, hátat fordított a gyermekeit keresztségbe emelő és az Ő házasságát szentesítő Metodista Egyháznak. Feltételezem, amennyiben érdekei úgy kívánják, áttér a sintoizmusra, vagy buddhizmusra.  De ez a legkevésbé sem érdekel, mert egy Isten van, és nem gondolom, hogy csak egy út vezet hozzá konkrétan a keresztyéni. (De ez magánügy.) Viszont azt sem gondolom, hogy Sátán birtokolná lelkem és a hasonlóan gondolkodó nemzettársaimnak, magyaroknak csak azért, mert nem tapsolnak – most még – a jelenlegi hazug, másokat megsemmisítő kormányzatnak!

A fentiek tükrében kérem, ne feledje, amit Önnek jobban kell tudnia, mint nekem mezei halandónak, hogy ebből a „katyvaszból” nem lehet csak az ország egyik felének akaratával kimászni.   Összefogásra van szükség, amiért Ön és a többi pap, lelkipásztor a szeretet hirdetésével, megbocsátásra buzdítással el tud érni.  Természetesen az ellenkezőjét is, de abban az esetben kérdés az, melyik az Istennek tetsző cselekedet és melyik a tagadásé, vagyis Sátáné.

Amennyiben az ide vonatkozó történelmi ismereteim nem csalnak, az összefogás, tolerancia előmozdításának 18-19 század feléig, - a nemzetállam megalakulásáig - Erdélyben a különböző egyházak helyi vezetői úgy kívántak megfelelni, hogy vasárnap délután, beszélgetve, együtt jelentek meg a város főterén.  A rabbi is köztük volt!

Nem gondolom, hogy a konchoz jutás nagyobb esélye reményében, vagy valamiféle bizonyítási kényszertől vezéreltetve, az Ön által negatív példaként felhozott, elanyagiasodott Európai Unióhoz hasonlóan kellene viselkedni bármelyik egyház, bármelyik képviselőjének.

A legfiatalabb történelmi egyház is tovább marad fent, mint a percemberkék alkotta kormányok

Ha bármivel megsértettem volna, kérem, bocsásson meg, mert a legnagyobb tisztelettel és jobbító szándékkal írtam e sorokat!

 

Tisztelettel:  Sziksarja

 

EL A KEZEKKEL A MAGYAROKTÓL BIRKA MARI !!!

#2908 Re: Re: Re: KI AZ A === BARKI MARI=== ?????

2012-01-18 19:42

#2902: Birka Mari, kérem, ne etessen minket !!! - Re: Re: KI AZ A === BARKI MARI=== ?????

T. BARKI MARI DR. !!! HAGYJON MÁN MINKET BÉKÉBEN, NE UGRASSZA ÖSSZE HAZÁNK POLGÁRAIT A HÜLYE MILLIÁRDOSOKNAK VALÓ ÖTLETEIVEL. MENJEN A SAJÁT PORTÁJÁRA SZ@RT KAVARNI, AZT  BARKI  MEGTUDJA TENNI, NEM, HOGY MAGA, AKI EGYENESEN  DR. BARKI MARI.


Vendég

#2909

2012-01-18 19:44

Szomorú, hgoy ezt a nehéz sorban lévő országot támadják, most mikor nyugalomra lenne szükség ahhoz, hogy végre talpra álljon.
Úgy látom, hogy olyan emberek nyilvánítanak véleményt az Eu- parlamentben, akik nincsenek tisztába a valóságos helyzettel

Vendég

#2910 Re: Re: Re: Re: KI AZ A === BARKI MARI=== ?????

2012-01-18 19:50

#2908: EL A KEZEKKEL A MAGYAROKTÓL BIRKA MARI !!! - Re: Re: Re: KI AZ A === BARKI MARI=== ?????  

 beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#2911 Re:

2012-01-18 19:52

#2909: -  

 Nem tiztába, hanem tisztában, de ez apró nyelvtani hiba. A nagyobb hiba az, hogy nem hallod meg a lényeget. Amit mondanak, minden jogos bírálat a mai kormány munkájára, emberekhez való hozzáállására. Gondolkodj, mielőtt beszélsz. Felháborító, amit a FIDESZ demokrácia címén csinál.


Vendég

#2912 Re:

2012-01-18 19:53

#2905: -  

Kedves Tóth Norbert!  Mit, hogy?


Vendég

#2913 Re: Hazádnak rendületlenűl

2012-01-18 19:54

#2904: - Hazádnak rendületlenűl 

 Te még nem is tudod, hogy akinek ezt köszönöd, mekkora kárt tesz hazánk mindennapi életében.


Vendég

#2914

2012-01-18 20:17

Nem szabad hagynunk, hogy ez így menjen tovább!

Vendég

#2915

2012-01-18 20:18

MINDEN SZARBÓL VAN KIÚT, CSAK A GYÁVASÁGBÓL NINCS. NÉPSZAVAZÁST A SEMLEGES MAGYARORSZÁGÉRT!
Emlékezzünk Nagy Imre 1956 Miniszterelnökére, ki életét áldozta a független és semleges Magyarországért. Aki egyenes gerinccel odaállt a hóhérai elé, nem hátrált meg, vállalta 1956 forradalom és szabadságharc eszméit. Egy-két aktualitást 1956 október 31. szerda esti rádió beszédéből! " Felhívással fordulok szomszédainkhoz, a közeli és távoli országokhoz, hogy tartsák tiszteletben népünk megmásíthatatlan elhatározását. Most valóban igaz az a szó, hogy népünk olyan egységes ebben az elhatározásban, mint a történelme során még soha. Magyarország dolgozó milliói védjétek és erősítsétek forradalmi elszántsággal, önfeláldozó munkával, a rend megszilárdításával hazánkat, a szabad független demokratikus és semleges Magyarországot" KEDVES BARÁTAIM! Nagy Imre 1956 Miniszterelnöke szavai most 2012-ben valahogy úgy hangzanának: Vegye már tudomásul a világ, hogy Magyarország a Magyaroké!
Húsvéti Birka Mari, mézesmadzag huzogató

#2916 Re: Re: Re: Re: KI AZ A === BARKI MARI=== ?????

2012-01-18 20:18

#2908: EL A KEZEKKEL A MAGYAROKTÓL BIRKA MARI !!! - Re: Re: Re: KI AZ A === BARKI MARI=== ?????

EGY BARIKA, MAJD HÚSVÉTKOR ELŐVESSZÜK:   beeeebeeeebeeee    !!!!!


Vendég

#2917

2012-01-18 20:22

Az elôbb ért véget az EU-Parlamentben az Orbàn Viktor elleni tàmadàssorozat. Borzalmas volt végig hallgatni a baloldal végnélküli demagòg örültségét.

Miniszterelnökünk olyan brilliànsan szerepelt, hogy valamennyi EU orszàg miniszterelnöke elbujhat mellette, nem egyenként... összesen nem tudnak és nem érnek annyit, mint a mi Orbàn Viktorunk.
Mister Picur

#2918

2012-01-18 20:25

Orbán Viktor belőlem beszél,csak jobban.

Vendég

#2919

2012-01-18 20:36

Tiltakozok az ellen, hogy engem, mint magyar állampolgárt lefasisztáznak külföldön és ne az ország demokráciáját féltsék, mert azzal nincs baj.

Vendég

#2920

2012-01-18 20:50

Mintha ébredezne a magyarság, de nem tudom hosszabb távon kitart-e? 2002-ben, mikor kihátrált a fiatalok mögül és visszaválasztotta a saját fejere az '56 vérbefojtóinak utódait, elvesztettem a reményt. Talán most valami lesz. De sok jel arra utal, hogy megint el fogja árulni a saját, most már egy kicsit öregebb vezetőit. Ma néztem a brüsszeli hablatyolásokat. Egyetlen aki következetes volt, az Orbán Viktor.

Vendég

#2921

2012-01-18 20:56

Sajnos nem sok jót kaptunk az EU-tól.L

Vendég

#2922

2012-01-18 20:57

Érthetetlen és félelmetes számomra ez a komptencianélküliség, rosszindulat amit az Europai és Északamerikai médiakban topasztalok.A komonizmus aldozatainak arculcsapása ez amikor elősszőr problja a magyarnép demokratikus eszkőzőkkel lerazni a kommunista és posztkommunista diktatiurákat és az ugy nevezett szabad vilag igy reagál.

Vendég

#2923

2012-01-18 21:09

Örülök hogy megirtátok!

Vendég

#2924 Re: Re: Re: Re: KI AZ A === BARKI MARI=== ?????

2012-01-18 21:17


Vendég

#2925

2012-01-18 21:46

egyettértek vele teljes mértékben