A harcsák tilalmi szabályozásának módosítása

Quoted post

TJ

#246 Re:

2012-01-17 01:05

#10: Olti Miklós - Re:

"horgászoknak, akiktől elvárnánk, hogy dobja vissza a megfogott halat és amikor pedig enni szeretne, akkor vegyen a boltban. "

Pontosan ezt csinálom ,pedig nem vagyok az európai szinvonalon megfizetve(ritkán eszek halat), mégis visszaengedem a nagy halat is , hátha valamelyik horgásztársamnak is örömet szerez, mikor kifogja. Remélem egyre többen tesznek így, esetleg gyerekeink is tudnak majd szép halakat fogni.  Nem kell hazudnunk, mekkora halat fogtunk ;)

Be kellene vezetni egy kedvezményes C&R engedélyt ( de lehet ez hülyeség hiszen kevesebb a bevétel)

Valamit csinálni kell, ez biztos (ne is kezdjük el úgysem segít, ez nem túl jó hozzáállás) Lehet hogy a halőrök is jól végzik a munkájukat, a rabsicok meg lebuknak, és ha segítenénk is nekik???

Én egyetértek a módosítással.


Válaszok

R.S.D

#247 Re: Re:

2012-01-17 17:23:22

#246: TJ - Re:

Az R.S.D-én létezik a C&R engedély, de csak a bojlisoknak.Ugynevezett bojlis engedély.Évente maximum 20 db ponty elvitele megengedettMaximum 5kg súlyhatárral.Mindezt 55 ezer forintért.A sima horgászengedély 25 ezer forint.És a szokásos horgászrend érvényes rá.


Vendég

#251 Re: Re:

2012-01-17 21:58:23

#246: TJ - Re:

egyél pangassiust.az egészséges!