Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Quoted post


Vendég

#2504

2012-01-16 19:27

Magyarország lépjen ki az EU-ból,
mert ez nem más mint modern gyarmatositás,egyelöre puskapor nélkül.Én egyszerű ember vagyok de már az EU-ba való belépés elött ez volt a véleményem,amit az ismeretségi körömben el is mondtam,de ki kérdezte a kisembert ? Népszavazást nem tartottak,s akkor is ki kérdezet volna meg egy erdélyi magyart ?
Lépjen érvénybe a régi többszázéves alkotmányunk,az 1945 elötti,
minden szavával/mondatával.
Én is a Koronához tartozó egyénnek érzem magam.
A Nemzeti Bank legyen a nemzeté és a mindenkori szabadon választott Kormány irányitása alatt müködjön.
Legyen önálló pénzintézményünk,pénzkibocsájtási jogunk,akár az 1848-as Kosut bankó esetében.
A hiányzó fedezetért kérjük fel az egész világ tehetös magyarjait,hogy segitsék ezt a törekvést.
Volt rá példa,lehet,hogy megismétlödhető hogy a leggszegényebb magyarérzelmű ember is hozzájárul a szent cél érdekében ha kell az egyetlen aranygyürüjével/fülbevalójával,amenyiben meggyözödik,hogy valoban a szent cél érdekében használodik fel.
Lépjenek elő a háttérből azok a magyarérzelmű/lelkületű/kulturájú emberek akik képesnek érzik magukat egy új és mégis régi Magyarország vezetésében,akikre biszton szavazhatnak az ugyancsak a hazáért aggodó szavazópolgárok.
Szoritsák háttérbe a magyarúlbeszélő de idegenérzelmű/lelkületű/kulturájú SZEMFORGATÓ egyéneket.
Ök jobban kell tudják,hogy kik ezek mint a szavazópolgár.Ennek ma már több lehetösége van.
A ''MÉDIA ''NE LEHESSEN IDEGEN LELKŰ/OLIGARKIA KEZÉBEN.A Magyar Állam vásárolya vissza vagy vonja meg azon tv/rádió/sajtó-k müködését amelyek a Magyar Nemzet/Nemzeti érdekek ellen müködnek.
Az egészséges kritika hasznos,de a hamis vesszen.
A Magyar Tudományos Akadémia vezetése és tagjai végre legyenek már SZIGORUAN MAGYAROK.
ISTVÁN király óta tüzzel,vassal tüntetik vagy semisitik meg a Magyar nép multját/vallás,kultura,tudás,hagyomány,történelem stb/.
Személy szerint szivesen fogadnám az ösi Magyar vallás ujraélesztését/gyakorlását.Ne legyen kötelező de lehessen szabadon gyakorolható,inkább mint a tölünk idegen globalizácios irányzatok ....had ne sorolyam,amelyekkel lugozzák az egész világ népeinek az agyát.Egyszerű falusi embereket/de nemcsak,térittenek el a hagyományos valásuktól ami messze áll a mi kulturánktól.
Református hitben nevelkedtem,de még sokat kelllene reformálni ,hogy igazán hitemnek tekinsem,zavar sokminden.Például:''bünben fogantattunk'',én ugy hiszem szeretetben. ...stb.
Ezért is indokolt az ösi vallás felélesztése ,amelyben nem a büntetö ISTEN,hanem a SZERETŐ és MEGTARTÓ ISTEN gondviselése vigyáz ránk.

Magyarország rendezkedjen be az önellátásra, amihez nem kell a PÉNZ OLIGARKIA FEDEZETLEN VALUTÁJA.
A kárpátmence minden földi és égi szükségletünket kielégitti,csak élni kell tudni vele.
De mindezt segitteni és elösegitteni kell.
Öseink is önellátoak voltak,ez bisztositotta a függetlenségüket.
Köszönöm ,hogy szohoz juthattam.

Bodoni Zoltán
Marosvásárhely
2012 január 16.

Ha már ennyire

Válaszok


Vendég

#2524 Re:

2012-01-16 20:41:17

#2504: -  

 Mindjárt gondoltam, hogy kívülről szól az áldás. Othhon kéne az észt osztani, barátom.