Magyarország önrendelkezése és szuverenitása


Vendég

#2501 Re:

2012-01-16 19:15

#2500: -  

 Ha már ennyire kiáll a petíció mellett, tanulja meg hazája nyelvét helyesen írni. Nem kell Schmitt Pát utánozni mindenben, meg lehet tanulni az anyanyelvet, nem nehéz. Beírása hemzseg a helyesírási hibáktól. Nem gratulálok.


Vendég

#2502

2012-01-16 19:16

Most hallottam a televízió híradójában, hogy Észak-Koreában koncentrációs táborba zárják azokat, akik nem sírtak Kim Dzsong Il temetésén. Mi is jó úton haladunk e felé.

Vendég

#2503

2012-01-16 19:24

Remélem hogy azok szava is eljut a világ döntéshozói fülébe akik az ország javát és nem eladását segítik elő.
Azok tudták képességeiket kamatoztatni akiket segített ez az ország. Ezek tették híressé is e nemzetet és élhetőbbé az emberek mindennapjait.
Az üldözés, a megkülönböztetés időszakában pedig nem csak a gazdaság szenvedett hiányt de az életüket odaszánt emberek is kénytelenek voltak máshová vinni értékes tudásukat mert a népünk nyakán ülő sarcolók nem engedték a fejlődést, az előbbre jutást. Akár irigységből, akár politikailag de meggátolták a jó kibontakozását.
Sajnálatos hogy sok ember képessége vagy tudása, hűsége és méltányossága csak halála után lett elismerve. Akkor pedig minden esetben azok, vagy azok utódai tündököltek a "mártír" életű polgárok romba dőlt emléke felett.
Emeljük fel szavunk és lehetőségeinkhez képest ne engedjük hogy el fojtsák a Magyar értelmes tevékenységét. Örülök a kezdeményezésnek amely végre hangot ad a Magyar nép érdekében: a megmentéséért.

Vendég

#2504

2012-01-16 19:27

Magyarország lépjen ki az EU-ból,
mert ez nem más mint modern gyarmatositás,egyelöre puskapor nélkül.Én egyszerű ember vagyok de már az EU-ba való belépés elött ez volt a véleményem,amit az ismeretségi körömben el is mondtam,de ki kérdezte a kisembert ? Népszavazást nem tartottak,s akkor is ki kérdezet volna meg egy erdélyi magyart ?
Lépjen érvénybe a régi többszázéves alkotmányunk,az 1945 elötti,
minden szavával/mondatával.
Én is a Koronához tartozó egyénnek érzem magam.
A Nemzeti Bank legyen a nemzeté és a mindenkori szabadon választott Kormány irányitása alatt müködjön.
Legyen önálló pénzintézményünk,pénzkibocsájtási jogunk,akár az 1848-as Kosut bankó esetében.
A hiányzó fedezetért kérjük fel az egész világ tehetös magyarjait,hogy segitsék ezt a törekvést.
Volt rá példa,lehet,hogy megismétlödhető hogy a leggszegényebb magyarérzelmű ember is hozzájárul a szent cél érdekében ha kell az egyetlen aranygyürüjével/fülbevalójával,amenyiben meggyözödik,hogy valoban a szent cél érdekében használodik fel.
Lépjenek elő a háttérből azok a magyarérzelmű/lelkületű/kulturájú emberek akik képesnek érzik magukat egy új és mégis régi Magyarország vezetésében,akikre biszton szavazhatnak az ugyancsak a hazáért aggodó szavazópolgárok.
Szoritsák háttérbe a magyarúlbeszélő de idegenérzelmű/lelkületű/kulturájú SZEMFORGATÓ egyéneket.
Ök jobban kell tudják,hogy kik ezek mint a szavazópolgár.Ennek ma már több lehetösége van.
A ''MÉDIA ''NE LEHESSEN IDEGEN LELKŰ/OLIGARKIA KEZÉBEN.A Magyar Állam vásárolya vissza vagy vonja meg azon tv/rádió/sajtó-k müködését amelyek a Magyar Nemzet/Nemzeti érdekek ellen müködnek.
Az egészséges kritika hasznos,de a hamis vesszen.
A Magyar Tudományos Akadémia vezetése és tagjai végre legyenek már SZIGORUAN MAGYAROK.
ISTVÁN király óta tüzzel,vassal tüntetik vagy semisitik meg a Magyar nép multját/vallás,kultura,tudás,hagyomány,történelem stb/.
Személy szerint szivesen fogadnám az ösi Magyar vallás ujraélesztését/gyakorlását.Ne legyen kötelező de lehessen szabadon gyakorolható,inkább mint a tölünk idegen globalizácios irányzatok ....had ne sorolyam,amelyekkel lugozzák az egész világ népeinek az agyát.Egyszerű falusi embereket/de nemcsak,térittenek el a hagyományos valásuktól ami messze áll a mi kulturánktól.
Református hitben nevelkedtem,de még sokat kelllene reformálni ,hogy igazán hitemnek tekinsem,zavar sokminden.Például:''bünben fogantattunk'',én ugy hiszem szeretetben. ...stb.
Ezért is indokolt az ösi vallás felélesztése ,amelyben nem a büntetö ISTEN,hanem a SZERETŐ és MEGTARTÓ ISTEN gondviselése vigyáz ránk.

Magyarország rendezkedjen be az önellátásra, amihez nem kell a PÉNZ OLIGARKIA FEDEZETLEN VALUTÁJA.
A kárpátmence minden földi és égi szükségletünket kielégitti,csak élni kell tudni vele.
De mindezt segitteni és elösegitteni kell.
Öseink is önellátoak voltak,ez bisztositotta a függetlenségüket.
Köszönöm ,hogy szohoz juthattam.

Bodoni Zoltán
Marosvásárhely
2012 január 16.

Ha már ennyire

Vendég

#2505

2012-01-16 19:32

kitartás magyarok ne ugy mintz dec.5-én hisz mindnnyian szeretnénk szabaqdok lenni

Vendég

#2506

2012-01-16 19:41

Minden tiszteletem Barki asszonyé, aki hosszú évek óta kiáll a Magyarország felszámolását és kirablását lehetővé tévő, embertelen és aljas, rabszolgaságra kényszerítő trianoni diktátum jogi úton történő hatálytalanítása ügyében. Kiállásában az az ősi magyar közjogi hagyomány tükröződik, amit a Szent Korona Tan közvetít a Kárpát-medence népeinek - törvénytelenség jogot nem alapít(hat) -. Ezen oknál fogva az ügyvédasszony is testvérünk, magyar.
Ezért támogatom.

Tisztelettel:
v. Péter Tamás

Vendég

#2507

2012-01-16 19:43

Én egy Jobbikos vagyok de gratulálok a kezdeményezéshez. Michael M.

Vendég

#2508

2012-01-16 19:47

Egyet értek a felhívással és aláírtam.

Vendég

#2509

2012-01-16 19:48

Ha nincs más megoldás, ki kell lépni az Unióból!

Vendég

#2510

2012-01-16 19:52

Az EU már rosszabb, mint a Szovjetunió volt.
Az egész EU bolsevik vezetéssel működik, vagy bolsevik nyomás alatt áll.

Vendég

#2511

2012-01-16 19:59

Ideje hogy a vilag magyarsaga osszefogjon az ellensegeink terjesztett hazugsagok ellen

Vendég

#2512 Re: Re: Én nem tudom kit oktat ön ki a magyar helyesirásbol. De öszin

2012-01-16 20:00

#2501: - Re:

Én nem tudom kit oktat ön ki a magyar helyesirásbol. De öszintén sajnálom önt.Azon túl hogy olyan primitiv miszerint nem a levél lényege érdekli hanem a helyesirási hibák. De ha csak idáig tudott a nagy eszével eljutni ez sem baj. De tanulja Meg Schmitt Pál nevét leirni és csak utánna kritizáljon. /Schmitt Pát/ ugye érti nagyokos.


Vendég

#2513

2012-01-16 20:06

ÉN CSAK AZT NEM ÉRTEM HOGY EUROPÁHOZ TARTOZUNK DE HOL A HELYÜNK MILYEN HELYET BIZTOSITANAK NEKÜNK MERT,HOGY A JOGAINK AZOK NEM AZT BIZONYITJÁK ,VAGYIS NEM TUDUNK A JELENLEGI ÁLLAPOTBAN LÉTEZNI,MI IS SZERETNÉNK ÉLNI NEM CSAK DOLGOZNI ÉS SZÁMLÁKAT FIZETNI LASSAN MÁR AZT SEM TUDUNK FIZETNI MIRRÖL BESZÉLÜNK ,EZ NEM EGYSÉGES EUROPA NEM IGY GONDOLTAM EL AZ EGÉSZET REMÉNYTELEN.NEM ENGEDHESÜK TOVÁBB FAJULNI A DOLGOKAT HA NEM VAGYUNK EGYEN JOGUAK MINNEK EUROPA KÖSZÖNÖM HOGY ADTAK LEHETÖSÉGET HOGY LE IRJAM AZT AMIT ÉRZEK SZÉP NAPOT KÍVÁNOK FOGJUNK ÖSSZE MOST VAN ITT AZ IDÖ...

Vendég

#2514

2012-01-16 20:08

Amerikai magyar létemre sajnálom, hogy választott hazám ilyen módon áll hozzá szülõhazámhoz,Magyarországhoz

Vendég

#2515 Re: Re:

2012-01-16 20:08

#2501: - Re:

nem a helyesiras a lenyeg hanem az igaz hazaszeretet


Vendég

#2516

2012-01-16 20:12

Köszönöm, hogy Barki asszony vette a fáradtságot és megfogalmazta. Remélem sokan aláírjuk és azt is, hogy lesz hatása

Vendég

#2517

2012-01-16 20:24

Természetesen egyetértek, és örülök,hogy van aki ilyen szépen organizal. köszönöm. G.E.Prien

Vendég

#2518

2012-01-16 20:27

Magyarország nem volt hanem lesz,ha tetszik ha nem.A véres kardot ideje kőrbe vinni az egész országban,a szabadságot nem adják könnyen,a jelenlegi URAINK azt hiszik a markukban vagyunk,nem ismerik még az igazi MAGYAR EMBERT,azt hiszik mi rabszolgának születtünk.Nagyot tévednek,mert mi MAGYAROK a békességet szeretjük,a családunkat,a barátainkat,a tisztességet a becsületességet,a múltunkat pedig nem felejtjük.És azokat sem felejtjük akik nekünk bajt okoztak,azokat akik az életünkre törtek...

Vendég

#2519

2012-01-16 20:29

Fájdalmasan ezek a támadások a Szulohazam ellen és lelkileg társul ok mind azokhoz akik a kiállnak Magyarország függetlenségéért és ezért annyit dolgoznak.

Vendég

#2520

2012-01-16 20:30

Szólj hozzá...

Vendég

#2521

2012-01-16 20:32

Each country should be able to control its own internal affairs.

Vendég

#2522

2012-01-16 20:35

helyeslem

Vendég

#2523

2012-01-16 20:36

Ajánlom mindenkinek!Én is aláirtam

Vendég

#2524 Re:

2012-01-16 20:41

#2504: -  

 Mindjárt gondoltam, hogy kívülről szól az áldás. Othhon kéne az észt osztani, barátom.


Vendég

#2525

2012-01-16 20:43

Teljes szívemmel kiállok hazánk függetlensége mellett és tiltakozom minden nemű beavatkozás, diktátum ellen. Amerika söpörjön a háza táján, Irak, Afganisztán és a világon elkövetett milliós gyilkolások, embertelenségek miatt Clintonné férjével, Mónikával foglalkozzon