IGAZSÁGOT GERÉB ÁGNESNEK!/JUSTICE FOR ÁGNES GERÉB!

Quoted post


Vendég

#23 Re:

2011-12-18 23:23

#21: -

Racionalitás! Maradj ki ebből! Hozzászólásodat olvasva egyértelmű, hogy nem vagy kompetens a témában. Csak hogy lásd pártatlanságomat: három gyermekem van, egyet sem szültem sem Dr Geréb Ágnessel, sem otthon. De ami vele történik, az több mint felháborító. Mint ahogyan az is, hogy őt pedofil bűnözőkhöz hasonlítod.

Válaszok

Amelie

#251 Re: Re:

2011-12-28 15:14:21

#23: - Re:

Te pedig saját magad mondod, hogy nem vagy kompetens a témában, ezek szerint te is maradj ki ebből? Semmi mást nem tett, csak elmondta a véleményét, ahogyan Te is. Nekem az egyik igen közeli ismerős család életét tette tönkre Geréb Ádnes, évekig tartott nekik feljönni belőle, talán még most sincs rendben minden. Az első 1-2 évben csak a borzalmas szüléséről beszélt az a szerencsétlen asszony, és gyűlölte, elutasította, elhanyagolta "a rosszul sikerült szülés" miatt a saját gyerekét, még most sem rendezett a kapcsolatuk,  a kicsi lassan már iskolába menne, okos, huncut gyerek, de még rendszeresen bekakál. A másodikat már úgy szülte, teljesen egymaga, elutasítva minden segítséget, hogy se Geréb Ágnesben, se az orvosokban nem volt bizodalma: neki nem kell orvos se, bába se, hiszen ő tud szülni, neki többé segítség nem kell, pont. Aztán, valahogy fura, hogy nekem pont ugyanilyen komplikáciákkal zajlott a szülésem egy kórházban, mégis tudok rá gyönyörű emlékként gondolni, nem úgy mint egy borzalomra. Ő meg szerencsétlen egy totális kudarcként gondol a szülésre, hát tényleg őrület. Ettől még nem kéne fogva tartani Geréb Ágnest, csak tudjátok, aki így járt, az mélyen hallgat a "bűnéről", hogy nem úgy szült, ahogyan azt a Szent Asszony elképzelte. Legalább képes lenne feloldani azokat a szülési traumákat, amelyeket ő maga okoz, de nyilvánvalóan nem képes rá. Szóval szép eszme ez, elméletben. És tényleg gratulálok azoknak, akiknek minden úgy sikerült Geréb Ágnessel, ahogyan azt eltervezték.  Láttam élőben is, tündéri asszony, igazi, elbűvölő, varázslatos személyiséggel. Azonban kétségtelenül fanatikus. A fanatizmus pedig sosem jó út. Mint egy szerelmes, ésszel gondolkodni nehezen tudó kamaszlány, ő maga ment a világgal szembe. Nyilvánvalóan tudta mit csinál, és tudta, hogy ide fog jutni, ezt ő nyilvánvalóan így akarta, tudta, elfogadta, és ez rendben is van így. Így most legalább van egy élő szentünk. Én kívánok neki szép életet, sok szép szülést és minél hamarabbi szabadulást!