Rokkantvadászat...

Quoted post


Vendég

#26

2011-12-12 09:00

Döbbenet ami ebben az országban folyik! Nagyon remélem, hogy a bűnösök felelősségre lesznek vonva. Nem értem,hogy Unió miért nem emel szót a tervezetek ellen? Nem csodálkoznék azon, ha valamelyik rokkanttól elveszik az élethez való jogát, akkor olyan cselekedettre szánja el magát, ami visszafordíthatatlan lesz! Ki fogja ezeket az embereket megállítani? Szégyellem magam, hogy ebben az országban élek! Engem a rendelkezés nem érint, mert nem vagyok rokkant, de később bármelyikünk azzá válhat, akkor a járulékaimból ezt fogom kapni, hogy csaló vagyok, vagy bűnöző vagyok, mert igénybe venném a jogos rokkantsági ellátást? Belegondolni is borzalom!

Válaszok

Rozika5

#56 Re:

2011-12-12 14:35:36

#26: -

Remekül megfogalmazta a problémét, minden szavával maximálisan egyetértek!!!!

Tiszta szívből kívánom Önnek, hogy soha ne kerüljön ebbe a helyzetbe! Én benne vagyok sajnos, és mióta napvilágot látott  az az embertelen tervezet, nincs sem éjjelem, sem nappalom, teljesen kikészültem idegileg. Ha elfogadják ezt a törvényt én hajléktalan leszek, mert 4 órás minimálbérből megélni képtelenség!

Malaka

#139 Re:

2011-12-15 08:44:02

#26: -  

 Kedves Vendég!

Köszönjük az együttérzésedet!

Képzeldd el,hogy most egy korhatár alatti rokkant átlagban 30 évig járulékfizető,amikor átlagban 50 évesen megrokkan,de az orvosi szakirodalom szerint,csak 63.év a korhatár alatti rokkantak átlagéletkora.Annyira betegek,hogy élve meg sem érik a folyton emelkedő öregségi korhatárt! Akkor kia fenének dolgoztak,ha sosem lehetnek nyugdíjasok? Bárkit érhet vétlenként baleset,műhiba,súlyos autóimmun betegségek,mekyek bármely életkorban előfordulhatnak!27-46 ezer ft között kap 2012-től egy rokkat átlagban! Ebből életmentő gyógyszereket havi 30 ezrekért ,ha kivált akkor nézhet!De,míg fel nem éli a saját tartalékát,addig ez se jár,mert rászorultsági segély lesz ez az önkormányzat jegyzőjénél leellenőrizve a vagyonát a hatóság által!!!!!


Vendég

#329 Re: Örülök,hogy még egészséges vagy, kösz a hozzászólásodat.

2012-03-16 23:41:48