Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#6672 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-07 16:01

#6671: - Re: Re: Re: Re:  

 Persze, csak tudod az a baj, utólag vagyok pld én is okos. Ugyanis "milliószor" láttam, hogy bejött valaki a Q-hoz tréningruhában, s nagy borítékokban hordta el a pénzt a stadion irányába - ott elöttünk, amikor éppen csak benéztem beszélgetni. Így utólag tuti akkor is a betett pénzeket hordták el. Csak azért írtam, hogy oké, hogy elhordott 7,5 milliárdot, de az a kárhoz képest csepp a tengerben, azaz a kérdés még mindig az - nem neked szóló kérdés természetesen - hogy a 200 valahány, de legyünk megengedők, s 100 valahány és a 7,5 milliárd különbsége amit nem hordtak ki így vagy úgy, na AZ hova "tűnt", utalódott el, merre pihen, stb... mert az igazi válaszok OTT lennének. Ez "zsebpénz", amiért le kell csukni Tarsolyt és társait persze, de valahol lapul még ennél több is, s az igazán problémás dolognak azt látom, hogy mintha ez az "aprócska" tény feledésbe merülne - na nem a károsultak részéről, hanem a nyomozás során... legalábbis a morzsákból az derül ki, hogy a többi pénzről nem igen esik szó, mintha soha nem is létezett volna, s a valódi kár csak ez a 10 milliárd környéki összeg lenne...

Válaszok


Vendég

#6673 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-07 17:43:59

#6672: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 és felelősségre fognak vonni (álnaív kérdés) valakit azért, hogy tcs az első 2 hétben szabadon intézkedhetett (kimenthetett)?