A Magyar Külügyminisztériumhoz a palesztin államiság kérdésében

Quoted post

Efraim Fischer

#262 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-28 02:30

#254: László Gombos - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Laszlo Gombos, Gombos Laszlo! En feladom!

Egy szoval sem mondtam, hogy Izrael nem zsido allam!!!!

"Vegre el kellene fogadnia mindenkinek, hogy Izrael ugyan zsido allam, de vannak nem zsido lakosai is, tehat nem csak a zsidosagrol van szo!"

En ezt irtam... Most akkor en nem tudok irni, vagy On nem tud olvasni?

Tudja mit! Irattasson ala amit csak akar!

Szelmalomharcot nem akarok vivni senkivel sem.

En csak azt nem ertem, hogy ha normalis erveket fel tudott sorolni nekem akkor miert nem ezt tette elsore?

Be kellene latni, hogy ez a peticio ebben a formaban nem jo es serto nagyon sok ember szamara.

De ugylatszik, hogy az egyetlen ertelmes ember a Nemeth Laszlo ebben a forumban! Ugyanis vele lehet beszelni.

A 2700 alairo meg nem egy nagy dolog...  Gondolom egy hetvegen osszelehet szedni ennyit ha Nemeth Sandor elkohinti magat a predikaciojaban vasarnap ket felborulas kozott... Ugyanis a hozzaszolok tulnyomo tobbsegerol ordit, hogy hites. Ami nem lenne problema, csak a fatol nem latjak az erdot. Ami egy kicsit vicces szamomra, mert ezek az emberek ismerik a Szent Iras minden betujet allitolag es meg igy is sem tudnak epkezlab indokot felhozni semmire.

Es most elnezest kerek mindenkitol es foleg Gombos Laszlotol, hogy kifogasolni mertem ennek a remekbeszabott
-magyarokat nem kisse serto- peticio szoveget! Igy aztan lehet tamogatni masokat...

Kossz!

Válaszok

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2011-10-29 13:02:07



Vendég

#294 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-11-07 15:41:19

#262: Efraim Fischer - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

92300+10400+185180+1001450=1289330
Jordánia, Libanon, Szíria, Egyiptom, azaz Izrael szomszédos, arablakta országainak összterülete.
Legalább 58-szor akkora, mint Izrael.

Ha a békét Izraelnek tényleg arab-palesztin területekért adnák cserébe, már régen 58 palesztin város integethetne barátságosan a határszélekről az egy kis Szderótnak például.

Szóval a Palesztin állam iránti igény ebben a formájában egyszerűen nonszensz.
 
Kedves Efraim!

Ez egy észérv, igaz?  Igen, Izraelt támogatni a politikai korrektség miatt is kell, az emberiességünk miatt is kell, de miért kellene kizárni ebből a sorból a bibliai meggyőződést? Volt idő, amikor az Ön országának Herzl Tivadarra volt szüksége. Nem volt hívő. Sok vallásos zsidó nem lelkesedett érte. Most hívők is szívügyüknek érzik az ősújországot. Hátha most ez kell ahhoz, hogy Ön békében élhessen az erős és egységes Izraelben?