Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!

Quoted post

Vendég

#579 Azért milyen érdekes

2016-04-13 18:04

Azért milyen érdekes, hogy megint egy romániai magyar (Simon Etele ugyanis kolozsvári születésű) ember próbál beleugatni az itthoniak életébe... A Tesco elleni személyes bosszúhadjáratot talán nem itt kellene levezetni ...

Válaszok

Etele Simon
A petíció szerzője

#586 Re: Azért milyen érdekes

2016-04-13 18:22:27

#579: Vendég - Azért milyen érdekes 

 "Kedves" ismeretlen. Lehet a személyemet támadni, nem fog meghatni. Erdélyi magyar vagyok, igen és erre büszke is vagyok. 26 éve vagyok ebben az országban, itt végeztem e középiskolámat, itt szereztem OKJ-s szakmát, itt diplomáztam. Ide fizettem az évek alatt nem kevés adót, itt vagyok önkormányzati képviselő 10 éve és itt igyekszem minél több emberrel jót tenni... Nincs szó személyes bosszúhadjáratról, ha arról lenne szó, akkor azt nem itt tenném, hanem a munkaügyi bíróságon. Sok jót és sok rosszat kaptam a 9 év alatt a Tescotól, sokat tanultam ezalatt és sokszor rúgtak belém. Annyit szeretnék, hogy az áruházláncok vegyék végre emberszámba a dolgozóikat, legyen az Tesco, Penny, CBA vagy bármi más. Ne éljenek vissza korlátlanul az erejükkel és ne azt sulykolják a dolgozókba, hogy te csak egy humanoid vagy, akit bármikor pótolhatunk és kuss a neved...

Gondolom van olyan bátor, hogy névvel és arccal is vállalja önmagát!

Etele Simon
A petíció szerzője

#679 Re: Azért milyen érdekes

2016-04-13 23:33:25

#579: Vendég - Azért milyen érdekes 

 Nem mersz előlépni az anonimitás nyújtotta biztonságból kedves nethuszár "barátom"?