Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le!

Quoted post


Vendég

#607 Re:

2016-04-08 07:35

#595: -  

Nem tagadja a tettét KissLászló hanem "finomítja" nem is volt ott semmilyen nemi erőszak(mondja), mert Zsuzsanna is akarta. Ezért kellett Zsuzsanna kezeit hátrakötnie és lefognia, mert Zsuzsanna IS akarta a CSOPORTOS nemi erőszakolást, élen KissLászlóval.

Gyomorforgató és ennyi év távlatából még(képes és) el is hiszi KissLászló, hogy így volt. 

Nem 15-16-17 éves kamaszlegény volt, hanem 21 éves felnőtt férfi(!!! ???)

 

Undorító, gusztustalan és az egész úszószövetség vezérkara LE KELL, hogy MONDJON!!!

 

 

Helló Cseh Tamás, jól alszol éjjelente? tudsz tükörbe nézni anélkül, hogy leköpnéd magad?

én a helyedben nem tudnék! :( megsúgom neked, hogy szurkoltam érted IS!

Adtam egy második esélyt neked... mióta aláírtál, már nem teszem, elítéllek!!!

Pont olyan talpnyaló, hosszú nyelvű takony vagy, mint amilyennek addig is ismertelek.

Borzasztó magányos lehetsz... de megérdemled!

 

Egyedül fox maradni öregségedre IS!

Senki sem lesz melletted, akinek elmesélheted, hogy milyen fasza úszó voltál.

Elmondanám, hogy NEM vagy fasza úszó SŐT ember sem vagy már a számomra :(

Megérte aláírnod?

Válaszok


Vendég

#610 Re: Re:

2016-04-08 07:45:32

#607: - Re:  

 Most hogy jön íde Cseh Tamás? Nem Cseh Tamás (ő már egy halott zenész), hanem Cseh László. Cseh László ott sem volt azon a  szavazáson, melyen kiálltak Kiss László mellett az edzők. Na, kb. ennyit tudtok az eseményekről, keveritek a szezont a fazonnal, információitokat összöollózzátok a nektek szimpatikusabb weboldalakról és FALS VAGY FÉLINFORMÁCIÓK alapján ítélkeztek, ítélkeztek most éppen Gyárfás, Cseh, ill. Kiss felett. És ki tudja, hogy holnap ki lesz soron, ki felett fogtok ítélkezni néhány újságcikk alapján? És kinek a bukásán fogtok örvendezni?