Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le!


Vendég

#576

2016-04-08 00:34

Istenem, Istenem! Két ilyen kommunista maradvány, az egész gyalázatos életüket, reflektor fényben élték! Ez nem bűn! De az hogy a múltjuk miket rejt, miket hallgattak el, az már igen! Szégyen!

Vendég

#577

2016-04-08 00:46

Ilyen múlttal nincs helye a közéletben, le kell mondania/mondatni.

Vendég

#578 Re:

2016-04-08 03:27

#6: -  

 Amennyiben nem értesz 1et a petícióval, akkor NE ÍRD ALÁ...

...és ne tarts itt erkölcsi prédikációt egy elítélt bűnöző védelmében. 

Benne vagyok a korban és soha de soha egyetlen egyszer sem hallottam erről az esetről, tehát elsikálták a közvélemény előtt, és szerintem lesznek szülők, akik be is perelik a Gyárfásékat, mert nem tudtak erről és ha tudják, nem is iratják be a kislányaikat hozzájuk úszni tanulni. Gyárfásék megbuktak és fel kellene az egész kuplerájt robbantani, amit úszószövetségenk hívnak! Teljes vezérkari csere oldja csak meg ezt a gusztustalan állapotot!

Szomorú és szegénységi bizonyítvány a részedről, ha te ebből semmit sem érzel!!!


Vendég

#579

2016-04-08 03:40

Két antipatikus ember. Valószínű mindegyik besúgó volt. Én nem bíznám rájuk a gyerekeimet .

Vendég

#580

2016-04-08 04:05

Most gondoljátok el, hogy ez alatt a több, mint 50 év alatt hány tehetséges edzőt nem engedtek kibontakozni, mert ennek a zsarolható bűnözőnek kellett az edzői poszt? Becsületes, tisztességes edzőknek nem volt lehetőségük megmutatni a tudásukat, pedig tuti, hogy lett volna köztük jónéhány olyan, aki jobb is lehetett ennél a bűnözőnél!

Remélem, hogy az Orbán ezt nem hagyja annyiban, ahhoz már túl sokan tudnak róla!

Ki kell rúgni az egész úszószövetségi undorító bagázst!!!

 


Vendég

#581

2016-04-08 04:06

A mi országunk nagyrészt ilyen sruktúrákra épül. Változást akarok!

Vendég

#582

2016-04-08 04:24

Reménykedek,hogy bűnözők nem lesznek ilyen pozicióban.Tudom,hogy Kiss L. lemondott,de Gyárfás is tünjön el a közéletből!

Vendég

#583

2016-04-08 04:26

Mert ha rajtam múlna, akkor soha nem került volna többet az úszósport közelébe !!!!!!

Vendég

#584

2016-04-08 04:27

A Magyar Úszó Szövetséget évtizedek óta 3 ügynök tartja a markában: ruza jozsef, gyárfás tamás és kiss lászló! Tevékenységüket a mindent átható korrupt diktatúra, a bűn, az erőszak, a lopás, a zsarolás, az erkölcstelenség, a hazudozás,.. és az úszók kihasználása, elnyomása jellemez. Most, hogy a "csontvázak kiborultak a szekrényükből,...eljött az idő és meg kell tőlük szabadulni! Még sok bűne van az ügynök triumvirátusnak és veszélyesek a társadalomra, az úszókra, a fiatalokra! Örökre legyenek eltiltva minden sporttevékenység közeléből!

Vendég

#585 Re:

2016-04-08 04:28

#581: -  

 A struktúrák épp azt igazolják, hogy eszükben sincs megváltozni. Nevet és mezt cserlgetnek, de szívósabbak a gaznál.

Külön köszönönet Bayer Zsolt zseniális mentőakciójáért és Aczél Endre beavató soraiért, hogy meggyőztek: itt változásra semmi esély. Csak kilépni lehet és tiltakozni. Folyamatosan.


Vendég

#586

2016-04-08 04:56

Azért, mert eltitkolta, az esetet.
A "sértett" időközben elhunyt, már nem védekezhet.
TisztaLap

#587 A MÚSZ elnökségének MINDEN tagja mondjon le!

2016-04-08 05:21

Ha felelősen gondolkodnak és szeretik az úszást, valamint nem akarják tovább akadályozni a legjobbak OLIMPIAI felkészülését az ELNÖKSÉG a felügyelő és minden korrupt bizottság összes tagja, rokona, barátja, ügynöktársa (benne Bánáti János, Riskó Géza, Kiss Gergő László!, Szántó Éva, Füleky, Güttler, Vizi Csaba, Sós, Gellért, Túri, Tőrös, Szabó Tünde!, Risztov, Fodor Szabolcs, Sass Katalin, Török Enikő, Csurka!!, Kolossa A., Orendi Mihály, Hargitay, Ruza!, Sántics, Tóth Ákos, Lázár Rita, Csókay, Tóth Ákos, Ugrin Tamás, Nagy Norbert. Rátonyi Gábor!, Nagy Orsolya, Szaka József, Bán Sándor, Fábry György, Pándi Gábor, Szilágyi Zoltán, Pozsgay Gábor,Ugrin Tamás, Kézsmárki Éva, Kovács Rita,  ...) mondjon le, távozzon!  Csak így tehető rendbe a sportág alapja és lehet újraszervezni mindent! EGYÉBKÉNT MEGTISZTULÁS NÉLKÜL BUKJUK AZ OLIMPIÁT, a RENDEZÉS ESÉLYÉT, A 17-es VB-t!

 

HA NEM TESZIK MEG KEZDJÜK MEG BEGYŰJTENI NÉV SZERINT MIT VÉTETT A SPORTÁG, az ERKÖLCS és a TÁRSADALOM ELLEN!

Egyetlen lehetőségük van: a KOLLEKTÍV LEMONDÁS!


Vendég

#588

2016-04-08 05:27

LEHET HOGY PAPÍRON MÁR BÜNTETLEN, DE EZ OLYAN MINT A BILLOG. BELEÉGETT.
Mona

#589

2016-04-08 05:46

Na, ez rendben is lenne, mivel a jogerősen elítélt bűnöző már lemondott. Most már csak a kitüntetéseit kellene visszavenni tőle, mert ha a drogtermesztő sportolótól visszavették, akkor ez a minimum. A vele járó pénzt tartsa meg, vegyen rajta gyógyszereket  de példaképként, mint kitüntetett sportembert(?) és követendő példát, nem lehet a jövő nemzedéke elé állítani! Úgy, ahogy Egyiptomban is csinálták, a rossz fáraónak még a nyomát is el kell tüntetni mindenhonnan, hogy nehogy véletlenül is a későbbi generáció tudjon a létezéséről. Nem érdekel, hogy ki és hogyan magyarázza meg a szakmai "nagyon" hozzáértését, miután soha nem is szabadott volna ilyen státuszban alkalmazni!!!

Viszont a Gyárfás nem nagyon akar lemondani, pedig a "Fejtől bűzlik a hal"!!!

 

Tisztelt szerkesztők!

Lécci' módosítsátok a címet ha lehet. köszike :)


Vendég

#590 Re: A MÚSZ elnökségének MINDEN tagja mondjon le!

2016-04-08 05:50


Vendég

#591 Re: A MÚSZ elnökségének MINDEN tagja mondjon le!

2016-04-08 05:52

#587: TisztaLap - A MÚSZ elnökségének MINDEN tagja mondjon le! 

 Egyetértek! Itt már nem lesz elég 2 lemondás az egész vezérbagázst MENESZTENI kell!

 

Ekkora népharag mellett már a kormány is tehetne valamit ez ügyben, mielőtt teljesen lejáratják Magyarországot.

Vagyunk olyan mérgesek ennyi mocsok láttán, mint a tervezett internetadónál, higgyétek el!


Vendég

#592

2016-04-08 06:09

Ez egy nagyon aljas "petíció", ugyanis nem lehet így feltenni! A két nevet külön kell választani! Persze értem én! Hiszen Napnál világosabb a szándék! Szégyen, hogy még ezt sem tudják a kitalálói tisztességesen csinálni!

Vendég

#593 Re:

2016-04-08 06:12

#592: -  

 Nem kell semmit külön választani! Jól tették! Az aljadék abberált féreg és akik pártolják, mind takarodjanak!


Vendég

#594 Re:

2016-04-08 06:21

#575: Valaki... -  

 Olyan szomorú ez az egész :(

A fehérgalléros bűnözők(lásd.: Gyárfás) valahogy mindig megússzák Magyarországon :(

Hogyan lehetséges ez? Zsarolja az Orbánt eddig eltitkolt(és nyilvánosságra nem került) vétkeiért?

Vagy esetleg kézkezetmos alapon jövök eggyel neked? vagy mi a jóédesdIstenért takargatják ezek a mocskot?

 

Nem értem. Amennyiben engem:

- gyorshajtások kapnak, megbüntetnek

- adócsaláson kapnak, megbüntetnek

- eltitkolt jövedelmet nem vallok be, megbüntetnek

- az utcán pisálok egyet, megbüntetnek

- ha részegen vezetek, megbüntetnek

- a jeget nem takarítom el a házam elöl, megbüntetnek

- a nyári autógumit nem cserélem és balesetet okozok, megbüntetnek

 

Az úszószövetséget senki sem ellenőrzi??? Nincs trafipax?

Összejött náluk személyenként minimum 20 év letöltendő!!!

Senki sem veszi észre a NAAAAGYmellénnyel rendelkező politikusok közül???

Szomorú lennék magyar állampolgárként ha ezt IS eltussolnák, elkennék, elcsúsztatnák :(

 

Egyértelmű számomra, hogy Gyárfásnak és az egész úszószövetség vezérkarának REPÜLNIE kell!!!

 


Vendég

#595

2016-04-08 06:22

Kiss László bocsánatkérés helyett ma is tagadja tettét, Gyárfás pedig partnere ebben. Ha Kiss nem bűnös, járuljon hozzá a teljes peranyag (pl. látlelet, vallomások nyilvánosságra hozatalához). Látjuk ugyanakkor, hogy még perelni is akar személyiségi jogai megsértésért.. Az oknyomozó újságírók előtt a lehetőség, hogy megkeressék a másik két tettest, hogy még közelebb jussunk az igazsághoz. Az ügy jogi értelemben valóban elévűlhetett, de erkölcsi értelemben soha. Ezért kell mindenképpen távozniuk.

Vendég

#596 Re:

2016-04-08 06:26

#592: -  

 Nincs ebben semmi aljas.

Szerintem még nagyon friss az elítélt bűnöző lemondása és követni fogja a fórum címe is az eseményeket.

Gondolom és feltételezem, hogy DÁTUM-mal ellátva.

Az egész fórum (szerintem) addig fog működni, amíg a gyárfás le nem mond!!!

A lemondása pedig elindítja a dominóeffektust, BUKIK az egész úszószövetség jelenlegi vezérkara!!!

A Cseh Tamáson akadtam ki a legjobban, egy hatalmas szemétláda!!! rohadt tetű!

 

NYUGI! :)


Vendég

#597 Re:

2016-04-08 06:29

#6: -    Igen  jól  irod  a  normális  élethez   de  azt  Te  is  ismerd   el  ez   egy   kiemelt  megtisztelő   beosztás ami  az  átlagnál  sokkal  de   sokkal    több   előnnyel  jár   és  erre  olyan   pályázon  aki   fedhetettlen  ...Ráadásul   jó  úszó   tehetséggek  nélkűl    Ő   se   csoda és   75  évesen  nyugodtan   lemonhat a    KIEMELT   BÉRRŐL   IS   AMI   AZ   ADÓFIZETŐK   IZZADTAK   ÖSSZE  ..!!

 


Vendég

#598

2016-04-08 06:37

Mert csak a tabula rasa vezethet megtisztuláshoz, amire baromi nagy szükségünk lenne!

Vendég

#599 Re: Re:

2016-04-08 06:39

#597: - Re:  

 Lemondhatott volna az Istenbarma... de nem tette, hanem durcás, műkönnyeket eldörzsölő, óvódásként sajnáltatta magát a tévé nyilvánossága előtt HosszúKatinka miatt és arra sem volt rest, hogy egy IGAZI és JÓ úszót megpróbáljon besározni minden körülmények között!!!

 

KissLászlónak üzenem:

HA BEFOGTAD VOLNA A POFÁDAT, ÉS NEM PISZKÁLTAD VOLNA KATINKÁT, AKKOR SZÉPEN CSENDBEN VISSZAVONULHATTÁL VOLNA! Most már késő! Be vagy sározva, ócska köztörvényes vagy és meg is érdemled!

 

A gyárfásnak üzenem:

Most van véged! Te is vastagon benne voltál HosszúKatinka üldözésében, pedig lehetőséged lett volna időben megakadályozni! Nem tetted és ezért legalább olyan bűnös vagy, mint az, aki a kutyáját a köztéren szaratja és nem takarítja fel. Szerintem mondjál le, mielőtt kirúgnak! Eddig tartott a karriered és büntetlenül ezt nem úszhatod meg!!! FOGADUNK?

Rohadj meg KissLászló és Gyárfás, hogy bántani, bemocskolni és elítélni mertétek Magyarország BÜSZKESÉGÉT!!!

 


Vendég

#600

2016-04-08 06:39

Azért írtam alá, mert amit tett, az megbocsáthatatlan!