Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre

Quoted post


Vendég

#23

2016-01-14 13:16

É nem tartozom azok közé akik bizalmat szavaztak, mélységesen elitélem ezt és a hasonló tevékenységet, ezeknek a soroknak a kihagyásával egyetértek a petícióval. "Ha mi, magyar állampolgárok akár Magyarországról, akár külföldről mindig bizalmat szavazunk Önöknek, 100%-ban támogatjuk a menekült kérdést, a stadionok megszépülését és még sorolhatnánk, akkor most szeretnénk kérni a Tisztelt Miniszterelnökséget, hogy segítsenek ebben és más állatvédelmi ügyben. Vegyék elő az állatvédelmi törvényt és tűzzék napirendre."
Lássák be, hogy az állatok is érző lények.

Válaszok

Tímea Szabó
A petíció szerzője

#28 Re:

2016-01-14 13:57:55

#23: -  

 Amikor írtam, elpattant az agyam. Ezzel, hogy az van a levelemben, hogy támogattuk, arra utaltam, hogy nem minden a stadion és a menekült kérdés. Előtte nem véletlen van ott, hogy van fontosabb napirendi pontjuk mint az allatvedelem. Nehogy azt higgye bárki is, hogy tamogatom azt, hogy non-stop stadionok epulnek, es azzal foglalkoznak, mas igen fontos dolog helyett. Pl: egeszseg ugy...azt is beletehettem volna, de MI most az állatvedelemert vagyunk. Aki most ezert kilep, sajnalom. De, ha nem ertik a cinizmust...