Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#5001 Re: Re: Re: Re:

2015-12-08 18:12

#4997: - Re: Re: Re:  

 Azt, ill. annyit kell visszaadni, ami TÖRVÉNYESEN JÁR! Ezt a BEVA részben már teljesítette a fiktívek után, részben pedig majd ezután fogja teljesíteni a valós kötvények után is. Minden ezt meghaladó követelés alaptalan,és legfőképp jogtalan. És ha mégis megszavazzák a 6 millió felettiek kárrendezését is lehetővé tevő új törvényt, akkor annak minden fillére olyan nemzeti ajándék, amilyenben más ehhez hasonló lopás, sikkasztás egyéb bűncselekmény miatt károsultak soha, semmikor sem részesültek. Ezt nem ártana az összes hőbörgőnek elfogadnia!

Válaszok


Vendég

#5004 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-12-08 19:07:36

#5001: - Re: Re: Re: Re:  

 Jobban elfogadnák, ha nem lenne annyi közös mosolygós  fotó!!


Vendég

#5009 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-12-08 20:20:08

#5001: - Re: Re: Re: Re:  

 Kedves hozzászóló! Sajnálom, de nincsen igaza, már ami az AJÁNDÉK szót illeti. Ugyanis a jogos követelést azt ne nevezze ajándéknak. Főleg, hogy a Quaestorba befizetett pénzem alkalmazottként kerestem, napi 10-12 óra munkával! Továbbá befizetés előtt már adóztam, tehát nem feketéző vagyok. Ja és mielőtt megkérdezi, hogy lehet 10-15 év alatt milliókat összegyűjteni, elmondom Önnek: A megoldás nagyon egyszerű: Dolgozz éveken át keményen, de ne költs sokat se ruhára se étkezésre se üdülésre stb. Tehát magyarra fordítom: a tőlem ellopott pénzt kérem vissza, és nem ajándékot kérek.