Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#3799 Re:

2015-09-08 15:52

#3798: -  

 A hazárdjáték hármasszabálya: nyerni lehet, veszteni muszáj, visszanyerni lehetetlen. Moldova György

Válaszok


Vendég

#3801 Re: Re:

2015-09-08 16:57:17

#3799: - Re:  

 Ahogy írtam, a kibocsátó fizetőképességét a felügyelet nem vizsgálja (ezt minden befektető saját maga döntse el, hogy a Hruria által ajánlott kamat mögött van-e teljesítmény, a cég vissza tudja-e fizetni várhatóan, stb. erről szól egy befektetési döntés). Egy ilyen per a felügyelet ellen nagyon bizonytalan lenne, szerintem nem sok eséllyel. Vállalati kötvény, nem egy sima befektetés kezdőknek. Ez már nehéz kérdés, hogy itt jogilag mibe lehet kapaszkodni (azon kívül, hogy a bűncselekményt ténylegesen elkövetők térítség meg a kárt).

DE, a pénzünk másik része, amiért fiktív kötvényt kaptunk, vagyis mint tudjuk, semmit, az ne legyen már hazardírozás...Hol volt a felügyelet, aki nem figyelte a hozzá tartozó pénzügyi intézmény, bróker működését aki kénye-kedve szerint szedte a pénzt, nem adva semmit? A fiktívek után nekem egyértelmű a felügyelet felelőssége...


Vendég

#3825 Re: Re:

2015-09-12 09:19:56

#3799: - Re:  

 Jó,hogy épp Moldovát idézed mert ő pont olyan hazudos és cinikus mint dicső politukusaink + pont hozzád hasonló okoskodó bunkó.