Mi európaiak vagyunk, és azok is maradunk!

Quoted post

egy gyilkos áldozatának árvája

#79 Re: Re: Re: Re:

2015-05-28 12:51

#67: - Re: Re: Re:  

 Tízmillából aláírta 550 fő és ki tudja ebből ki létezik és ki nem. Igen erős a gyanúm, hogy többség másképp gondolja.  Szívből kívánom, hogy a saját bőrödön tapasztald meg, milyen hidegvérű gyilkos miatt életed végéig másnak lenni és nem kiheverni. Én 5 évesen ezért veszítettem el az édesanyámat, csak 29 éves volt és a gyilkos szabad maradt, mert a szovjet hadsereghez tartozott és ki tudja még hány áldozatot szedett.

Nézd már meg, hány gyilkos öl újra a szabadulása után! Gratulálok, pont ilyenek a hasznos tagjai a társadalomnak!

Remélem egy ilyen sajnált és eltartott, nevetséges ítélet után kiengedett gyilkos következő áldozata a te családodból kerül ki, esetleg te magad leszel az! Le merném fogadni, hogy akkor te követelnéd leghangosabban a halálbüntetést. De amíg személyesen nem vagy érintett, addig az egész csak álszent duma, nem több!

Mindenki arról nyilatkozzon, amit személyesen átélt, mert addig igencsak büdös szófosás ez a nagy jogvédő duma!

 

Válaszok

Judit

#81 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-28 22:16:36

#79: egy gyilkos áldozatának árvája - Re: Re: Re: Re:  

 Nem, nem akarom, hog szabadon engedjék a gyilkosokat. Annyit akarok, hogy ne végezzék ki őket. Te ezért azt kívánod, hogy öljenek meg az én családomból valakit. Köszönöm, kedves vagy.