Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#1291

2015-03-26 19:36

Édesanyám 40 évnyi kemény munkájával megszerzett, félretett pénzét adta nekem, amikor gyógyíthatatlan betegsége miatt már tudtuk, hogy közel a vég. Akkor adta át azt a pénzt, amit egész életében azért gyűjtögetett, hogy a gyerekének adhassa, hogy egyszer majd nekem, vagy a családomnak jobb legyen. 40 évig takarékoskodott, filléről fillére, keményen dolgozott, sokszor 10 órákat is naponta, sok mindent megvont magától, hogy minden hónapban félre tudjon tenni. Ezt adta oda, és most ezt buktam el. Nemrég bekövetkezett halálát követően is nehéz volt felállni a padlóról. De most...Szégyen, bűntudat, tehetetlen düh és mérhetetlen szomorúság van bennem. Sajnos nem tudom megemészteni, hogy édesanyám egész életében keservesen összegyűjtött fillérjeit elveszítettem egy perc alatt. Én sem költöttem el, gyerekeimnek tettem félre. Lehet, hogy nem is tudom megemészteni, és nem fogom bírni tovább. Érzem, hogy a végét járom, nem fogom bírni idegekkel...

Válaszok


Vendég

#1292 Re:

2015-03-26 19:52:19

#1291: -  

Nem tudom ez jelent-e neked valamit egy ismeretlentől, aki szintén károsult, de imádkozom érted, hogy legyen erőd tovább élni és küzdeni magad és  a családod miatt. Tudom milyen érzés, mert én is így éreztem 10.-én.


Vendég

#1294 Re:

2015-03-26 20:38:21

#1291: -  

 Sajnos akik ide juttatták a szerencsétlen embereket, nyugodtan alszanak biztos.Orbán éppen annyi időt hagyott Tarsoly Csabának hogy eltüntesse a 200 milliárdból még megmaradt pénzt, és a bizonyítékokat.

Azonnal, március 9-én be kellett volna vinni a rendőrségre Tarsolyt és házkutatást kellett volna tartson a rendőrség. Az államnak teljes kártérétést kell adni minden károsultnak!!!